Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwy zabił psa na oczach jego właściciela

Utworzony przez kapsel, 7 stycznia 2010 r. o 13:10
Czytam te komentarze i zastanawiam się, czy co niektórzy, to są bezpieczni dla otoczenia. Pies to zwierzę, zatem musi sobie pobiegać. Nie będzie biegać na placu zabaw dla dzieciaków, więc skoro robi to na łące, czy w lesie, które nie jest naturalnym środowiskiem człowieka, to co się złego stanie? Ludzie, niedługo zostaniecie wy i beton. A wtedy tę waszą agresję skierujecie przeciwko sobie. Wszystko wam przeszkadza. Oprócz oczywiście waszego chamstwa, zamiłowania do brudu o czym świadczą ulice, chodniki, trawniki, klatki schodowe i wy sami. Kto jeździ czasami środkami komunikacji miejskiej ten wie, jakie zapachy wokół roznoszą niektórzy pasażerowie. I jest w porządku. Do siebie strzelać nie chcecie? Skąd tyle nienawiści w was do innych istot? Nie trzeba kogoś kochać, aby dać mu żyć. Pies jest psem, czasami zaszczeka, czasami chce pobiegać, załatwi się tam, gdzie go zaprowadzi człowiek. A i tak jest na tyle mądry w przeciwności do ludzi, że nie szczy po ścianach klatki schodowej tylko biegnie na trawnik, gdzie są zbliżone zapachy. I nie piszcie bzdur, że to ludzie ze wsi trzymają psy w domach, bo to wy tak nienawidzący zwierząt, przynieśliście tę nienawiść z waszych środowisk. To na wsiach tylko to co dawało pieniądze się liczyło, a już dawno temu na dworach, w pałacach biegały psy różnych ras. Nie przepadam za kotami, czy to oznacza, że mam je wytruć? Nie, bo ten świat jest tak duży, że ja i kot możemy w nim żyć. Niech samorządy zapewnią kosze na nieczystości, a ludzie będą wyrzucać psie kupy, ale wy nadal będziecie brudzić i załatwiać się tam, gdzie akurat poczujecie potrzebę. Bo tacy już co niektórzy jesteście. I jak tak czytam, to odnoszę wrażenie, że powinniście mieszkać w wydzielonych rejonach, gdzie nie będzie zwierząt i ptaków, a jedynie wy. Drzewa też proponuję powycinać, bo drzewa są podłe i złośliwe i rozrzucają liście, a czasami zasłaniają słońce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna zabic pieska ktory czuje bol, kocha, jest przyjacielem i ufa. Mysliwi to najbardziej zalosni ludzie na swiecie!! nienawidze ich!!! powinnismy zorganizowac jakies stowarzyszenie przeciwko myslistwu! i nie klamcie ze zalezy wam na naturze bo nic o niej nie wiecie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie ta strone ile te bydlaki zabijaja psów przez pomyłke http://www.zabilimipsa.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kogo gość ma pretensje - przecież ten pies przez niego zgina - przez jego nieodpowiedzialność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLIKWIDOWAĆ TĄ BANDE MORDERCÓW ZWIERZYNY I PTACTWA. W LATACH 60TYCH TEŻ BYŁEM NA SPACERZE ZE SWOJĄ SUCZKĄ, KTÓRA NAZYWAŁA DROPSIA MIAŁA ZALEDWIE 5 MC,TEŻ NAPATOCZY SIĘ MORDERCA ZWIERZĄT, CHCIAŁ MI ZATRZELIĆ MOJĄ MAŁĄ PSINKĘ,TAK SIĘ WŚCIEKŁEM,ŻE ZACZOŁEM TAK POTWORNIE KRZYCZEĆ I ZLECIELI SIĘ OKOLICZNI MIESZKAŃCY,ZABRALI MU STRZELBĘ I POGONILI DZIADA,OD TAMTEJ PORY JUŻ GO W NASZEJ OKOLICY NIE WIDZIAŁEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten "strzelec wyborowy" potrenuje na własnym psie lub rodzinie. Taki człowiek to dla mnie padlina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO WSZYSTKIE PSY KTÓRE SĄ BEZ KAGANCÓW ZAGRAŻAJĄ ZWIERZYNIE I LUDZIOM, A W SZCZEGÓLNOSCI DZIECIOM NALEŻY ODSTRZELIC BEZWARUKOWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracał ze spaceru po lesie ..... a może sprawdzić co on robił w tym lesie czy np. nie kłusował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://psiproblem.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
derty napisał:
Wracał ze spaceru po lesie ..... a może sprawdzić co on robił w tym lesie czy np. nie kłusował.
A ja bym sprawdził czy nie ściągasz filmów na lewo z internetu, przecież do niego wszedłeś i długo siedziałeś... Ludzie, skąd u was tyle nienawiści?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwy napisał:
Jestem myśliwym ale ten bydlak co strzelił do psa z samochodu to zwykłe ścierwo nie człowiek - pies miał obrożę i niewyglada na zdziczałego. To jest przykre i wtydze sie takich pseudo kolegów myśliwych. Mam nadzieje że poniesię dotkliwe konsekwencję.
Kolego gratuluję optymizmu. W i poł. ub. roku ponad 50 psów zostało zastrzelonych przez "pseudo kolegów myśliwych" - jak piszesz - w obecności właściciela. Wiesz ilu zostało ukaranych? 1 (słownie: jeden). Musiał być wyjątkowo nielubiany w Kole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktokolwiek twierdzi, ze myśliwi są porządnymi normalnymi ludźmi, polecam lekturę książki "Farba znaczy krew". Przeczytajcie, a ewentualny głos zabierajcie po tej lekturze. Zobaczymy co wtedy powiecie. A poza tym myśliwi też nieodpowiedzialnie puszczają swoje psy bez nadzoru. Mieszkam w miejscowości, w której są myśliwi i zdarza sie, ze gdy jestem ze swoim psem na spacerze na łące, czy obok lasu - wałęsają sie tam psy myśliwych BEZ NADZORU, nie na polowaniu PO PROSTU BEZ OPIEKUNA - SAME. Poza tym dla myśliwego życie psa znaczy bardzo nie wiele, nawet życie swojego psa. Wielu ludzi nie sprzedaje, albo jeśli chodzi o adopcje nie oddaje psów myśliwym, byłam tego świadkiem. Ponieważ dla myśliwego pies to tylko narzedzie, popsuje sie to będzie nowe. Być może są wyjątki, choć ja w to nie wierzę, bo jak ktoś normalny może czerpać przyjemność z zabijania, rozumiecie to bo ja nie ??? Gospodarka leśna itp. dawniej jakoś przyroda dawała sobie radę bez myśliwych i było ok, a oni teraz chcą sie czuć za wszysstko odpowiedzialni, dobrzy, potrzebni? To między innymi przez nich te problemy. Oni są wspaniali bo dokarmiają zwierzynę ... uwaga bo aż sie rozczulę ... ONI NIE DOKARMIAJĄ ZWIERZĄT TYLKO SWOJE OFIARY< PRZECIEŻ TRZEBA NA COŚ POLOWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
myśliwi to mordercy zwierząt i zjadacze ich trupów
a Ty co? może wegetarianin???? Czy Cię do koła nie przyjęli i myśliwych od morderców wyzywasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachowania pseudomysliwego nie da sie niczym wytlumaczyć jak tylko glupota. ani prawo , ani logika nie maja tu nic wspolnego. znam problematyke dotyczaca myslistwa i wiem, ze nie ma takiego przepisu, ktory pozwala na samowolne strzelanie do kazdego napotkanego w lesie psa. jezeli juz to mysliwy moze strzelic jezeli pies jest zdziczaly, atakuje zwierzyne lub blaka sie po lesie zdradzajac oznaki zdziczalosci, no ale zeby to ocenic nalezy miec odpowiednie przeszkolenie, ktorego nie mają mysliwi. panowie mysliwi powoluja sie ze pies ma byc na smyczy, ale czy wy wiecie panowie ze teraz uzywa sie 10 metrowych smyczy grubości sznorowki ? czy wiecie ze na cienkich linkacz cwicza psy policyjne w lasach? no własnie trzeba sie troche doszkolic, zanim sie uzyje broni, bo bron to nie tylko przywilej, ale przede wszystkim odpowiedzialność i już czas abyscie byli rozliczani z jej uzycia. niepokojace jest to ze bez namyslu strzelacie do psow, ale jeszcze bardziej martwi coraz wiecej przypadkow smierci ludzi z waszych rak, a moze oni tez byli zdziczali, a moze wam przeszkadzalo, że sie szwędali po lesie. prosze nie powolujcie sie na prawo po to aby tlumaczyc swoje wystepki, bo prawo wam nie pozwala na samowole i robienie czystek po swojemu, przestancie mydlic ludziom oczy, bo osoby ktore znaja sie na rzeczy to po prostu smieszy, nie kompromitujcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basiu popieram to co napisałaś. Ja też używam linki 10 - cio metrowej, której czasami w wysokiej trawie nie widać i też się boję. Apel: MYŚLIWI WŁĄCZCIE MYŚLENIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kondor napisał:
Takich myśliwych wysyłać do Afganistanu: niech sobie postrzelają, bo już nawet zwierząt łownych coraz mniej dzięki "radosnej" działalności takich sfrustrowanych palantów. A wszelkim obrońcom dzieci przypominam, że te też nie powinny wałęsać się bez opieki, bo czynią szkody.
Co ku..a masz do myśliwych ty siedzisz w domu na necie i piszesz takie pierdoły a gowno wiesz snieg nie snieg idziemy i dokarmiamy chodzimy za sidłami po 6godzi czasami ty tyle nawet pzy necie nie siedzisz a nawet jeszcze nie jestem myśliwym prbuje sie dostac na staż bo byc myśliwym to fajna sprawa i trudna praca jak na hooby... a ten co zabił tego psa, to fakt powinien dostac surowa karę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny191 napisał:
a Ty co? może wegetarianin???? Czy Cię do koła nie przyjęli i myśliwych od morderców wyzywasz.
pajacem jestes i tyle a wiec wyłocz kompa jak masz tekie pierdoły pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka napisał:
Ktokolwiek twierdzi, ze myśliwi są porządnymi normalnymi ludźmi, polecam lekturę książki "Farba znaczy krew". Przeczytajcie, a ewentualny głos zabierajcie po tej . Zobaczymy co wtedy powiecie. lekturze A poza tym myśliwi też nieodpowiedzialnie puszczają swoje psy bez nadzoru. Mieszkam w miejscowości, w której są myśliwi i zdarza sie, ze gdy jestem ze swoim psem na spacerze na łące, czy obok lasu - wałęsają sie tam psy myśliwych BEZ NADZORU, nie na polowaniu PO PROSTU BEZ OPIEKUNA - SAME. Poza tym dla myśliwego życie psa znaczy bardzo nie wiele, nawet życie swojego psa. Wielu ludzi nie sprzedaje, albo jeśli chodzi o adopcje nie oddaje psów myśliwym, byłam tego świadkiem. Ponieważ dla myśliwego pies to tylko narzedzie, popsuje sie to będzie nowe. Być może są wyjątki, choć ja w to nie wierzę, bo jak ktoś normalny może czerpać przyjemność z zabijania, rozumiecie to bo ja nie ??? Gospodarka leśna itp. dawniej jakoś przyroda dawała sobie radę bez myśliwych i było ok, a oni teraz chcą sie czuć za wszysstko odpowiedzialni, dobrzy, potrzebni? To między innymi przez nich te problemy. Oni są wspaniali bo dokarmiają zwierzynę ... uwaga bo aż sie rozczulę ... ONI NIE DOKARMIAJĄ ZWIERZĄT TYLKO SWOJE OFIARY< PRZECIEŻ TRZEBA NA COŚ POLOWAĆ.
preczytałes jakas książke i co myslisz ze jestes fajny i wszystko wiesz o mysliwych... jednym słowem z tego co tu napisałes\as to glowno wiesz co ty wogole piszesz jak mysliwi puszczaja psy bez nadzoru mysliwi maja to tego prawo jak nie rozumiesz to niech ci mama wytumaczy z myslictwem wiązą sie piekne tradycje kup sonie gazete Łowiec Polski to sie przekonasz i moze zmienisz zdanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oli napisał:
ZLIKWIDOWAĆ TĄ BANDE MORDERCÓW ZWIERZYNY I PTACTWA. W LATACH 60TYCH TEŻ BYŁEM NA SPACERZE ZE SWOJĄ SUCZKĄ, KTÓRA NAZYWAŁA DROPSIA MIAŁA ZALEDWIE 5 MC,TEŻ NAPATOCZY SIĘ MORDERCA ZWIERZĄT, CHCIAŁ MI ZATRZELIĆ MOJĄ MAŁĄ PSINKĘ,TAK SIĘ WŚCIEKŁEM,ŻE ZACZOŁEM TAK POTWORNIE KRZYCZEĆ I ZLECIELI SIĘ OKOLICZNI MIESZKAŃCY,ZABRALI MU STRZELBĘ I POGONILI DZIADA,OD TAMTEJ PORY JUŻ GO W NASZEJ OKOLICY NIE WIDZIAŁEM.
niezła bajeczka naprawde musze to opowiedziec koleką w kole twoj kuzyn był Adersenem... i chyba lubisz pisac bajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papapappapapa napisał:
zobaczcie ta strone ile te bydlaki zabijaja psów przez pomyłke http://www.zabilimipsa.pl/
bydlakiem to mozesz mamusie i tatusia nazywac pojacu a pomysl sobie o kułsownikach i potem kogos wyzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...