Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagrali, jak radny Piątek atakuje Palikota

Utworzony przez Buzon, 7 kwietnia 2009 r. o 15:36 Powrót do artykułu
Ten lubelski pajac już dawno przestał być śmieszny, a jest tylko coraz bardzej żenujący. Naprawdę wielka szkoda, że naszego regionu nie reprezentuje może jakaś postać nieprzeciętna i nietuzinkowa, ale nie żałosna w swych poczynaniach zmierzających do zwrócenia na siebie uwagi. Palikot postępuję tylko i wyłącznie wg zasady: nie ważne, czy piszą o mnie dobrze, czy źle, aby tylko uwagi. Co zresztą świadczy najpełniej o jego prożniactwie i narcyźmie! Szkoda tylko lubelszczyzny i jej mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Palikot to jest glupek do potęgi glupiej. Chyba pieniądze do głupiego lba mu uderzyły. Jest po prostu bezkarny. Przepraszam za te slowa ale jest po prostu brak slów na tego łobuza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż dostanie teraz ze 200 zł grzywny! Jak on się beidny pozbiera.. Wstyd za tego pajaca i za jego małych pajacyków też..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie DUDZIŃSKI odpieprz się od moich uczuć religijnych moherze jeden!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za poseł??? pierwszy raz słyszę to nazwisko, ale ma rację - przy Palikocie przynajmniej nieboraczek w mediach zaistnieje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty sam trzymasz z gorszymi niswz ten palikot bo ze spatkobiercami mordercow znow chcesz inkwizycj zozejrzyj sie jak wielki jest wszechsiwiat jak jestesim mali ty lep[iej zajmij sie czym innym bo jako posel jestes bardzo cienki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
Panie DUDZIŃSKI odpieprz się od moich uczuć religijnych moherze jeden!
jon- bardzo ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
Panie DUDZIŃSKI odpieprz się od moich uczuć religijnych moherze jeden!
GŁUPOLU NIE O TWOJE UCZUCIA CHODZI. KTO CI POWIEDZIAŁ ŻE TY MASZ UCZUCIA. TO JEST ZAREZERWOWANE DLA WYŻSZYCH ISTOT, KREATURO !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Twoje zdanie!! A ta niecna osobowość chyba nie posiada zbyt wiele cech przypisanych istoto ludzkim!!!! Chyba począł się z gwałtu na krowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot a kiedy zaczniesz cytować no np. Hitlera albo Goebelsa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
GŁUPOLU NIE O TWOJE UCZUCIA CHODZI. KTO CI POWIEDZIAŁ ŻE TY MASZ UCZUCIA. TO JEST ZAREZERWOWANE DLA WYŻSZYCH ISTOT, KREATURO !!!!!!!!
a poseł dździński to raczej od niższych istot (bliźniaki nie mają chyba za dużo cm) i tak na poważnie to rozumny człowiek zanim skomentuje to przeczyta, ja czytałem wypowiedź posła Palikota i nic mnie w niej nie zbulwersowało a tym bardziej nie uraziło moich uczuć Trzeba tylko czasu aż wymrze pokolenie głosujące na PIssy, elpery i samebrony toż Ci ludzie nie mają własnego zdania, podstaw inteligencji, POczucia humoru, są zacietrzewione w wojnie pana Jarka( z wiatrakami?) Zanim zaczniecie wyzywać Palikota od głupków postarajcie ssię przeczytać i zrozumieć jego słowa a także sprawdzić w słownikach takie terminy jak ironia.........żal mi was pseudochrześcijanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehehehehe ale pier***i...cie ... pewnie sami nie wiecie o co wam chodzi... wracając do tematu art. - jeżeli przetarg został wygrany za troche ponad budżet przeznaczony na tą inwestycję oznacza to, że - inwestycja zostanie prawdopdobnie wykonana nienależycie... proste jak jeba...nie buraki z lubelskiego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od trzynastu lat nie biorę alkoholu do ust, ale kiedyś upijałem się na rożne świętości! I na Chrystusa, i na Matkę Boska i na Buddę i na Allacha i na Siwe....i na kilkanaście innych sposobów. Nie widzę wiec w dawnych moich upodobaniach nic, co mogłoby uzasadnić (usprawiedliwić) wtrącanie się w te sprawy, jakiegoś nieudacznika z PiS! Jeśli zaś uważa się owa istota za kompetentna w sprawach sposobu upijanie się, to najprostszym byliby zwrócić się bezpośrednio do pana prezydenta RP a pytaniem o Jego preferencje konsumpcyjne i sposoby, na które się upija z nadwornymi! Tylko, ze cala kancelaria tego matołka (moje przypuszczenie) upija się na Sw.Judasza. Czy naprawdę nie maja nic do roboty nieudacznicy spod skrzydeł Kaczorów, niż zawracanie głowy bzdurami sadom? Żałosna potrzeba medialnego zaistnienia paru dupków kosztuje nas podatników spore kwoty! A to i tak nie doprowadzi do poprawy ich wizerunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w hipermarketach ta akcja jest pprowadzona? Czy wojewoda wziął od nich Kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta "gazeta" z nazwy jest polska, a gorsze badziewie od trybuny i wyborczej. gra swoją brudną grę i z nimi się nie rozmawia. nie wierzcie że ma coś wspólnego z porządkowaniem Polski... taki koni trojańskich na tzw. prawicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe znaczenie H.W.D.P. - to H.W.D.Paligłupowi - on sie nie obrazi bo w w d*** ma punkt "G" szczególnie lubi gdy go penetruje sekretarzyna pewnego urzedu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po literaturze w/w artykułu dochodzę do wniosku, że lubelska PO to bagno. Wstyd że ponad 50 tys. Lublinian uwierzyło tej bandzie chorych na władze ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do "umieralni" czyli do baraków mieszkalnych na ul.Jaczewskiego 3, należących do szpitala. W przeszłości było ich pięć w TRZY SPŁONĘŁY a z pozostałych dwóch tylko w jednym mieszkają trzy rodziny. Szpital czy Urzędnicy, tylko czekają aż wszyscy odejdą albo pójdą do nieba i problem z głowy. Nie ma żadnych norm, Ci co tam mieszkają tylko się modlą żeby nie spotkało ich to co w Kamieniu Pomorskim. Konstrukcja tych baraków to drewno i płyta tekturowa, wymogi p.poż łamane na każdym kroku, a kontroli nikt tam nie widział od czterdziestu lat, choć wychowały się tam dwa pokolenie... I co na to ci zasrani politycy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram wypowiedź nt H.W.D.P... !! trafne określenie wiejskiego lidera", lubelska PO to totalne dno, dane mi było NIESTETY "gościć" w tej partii przez pare miesięcy.... jesli chcesz sie utrzymać odrzuć kręgosłup moralny, jeśli nie spieprzaj zanim się wtopisz na dobre.... jesli raz sie narazisz nie masz czego szukać na poważnych stanowiskach w lbnie, bo koledzy z PO Cie nie dopuszczą, nawet z kwalifikacjami.... to tylko jeden z przykładów.... cała ekipa od piątka do palikołka do jedna szmira... wstyd się przyznać, że mój głos również został oddany na PO.... cóż... drugi raz tego błędu nie popełnię!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Palikota i nadal chcę na niego głosować. Za to p. Piątek śmierdzi mi już od dawna prywatą - ta pewnie motywowała go do próby wycięcia kolegi z polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...