Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najciekawsze stojaki rowerowe w miastach

Utworzony przez luk@s, 17 lipca 2012 r. o 07:43
Fajne;d a tak swoją drogą to szkoda, że u nas sie tak mało jezdzi rowerami;/ i kierowcy samochodów są mało uprzejmi dla rowerzystów, oczywiście w porownaniu z poprzednimi latami widać znacznie większą liczbę rowerzystów ale to tak bardziej na trasach, gdzieś w drodze na działkę. Nie mogę sobe jakoś tego wyobrazić jakby wyglądał lublin bez samochodów, wolny od spalin i korków ulicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne. Lubelskie za to kojarzą mi się z katafalkiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stojaki powinny być nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Chodzi o łatwośc zapięcia ramy roweru (a nie samego koła) do takiego stojaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tytułu: Najciekawsze stojaki rowerowe w miastach (powinno być jeszcze) europy zachodniej. Bo to wszystko tam a co u nas? U nas rządzi PSL!!! Partia Szczwanych Lisów! U nas rower przywiążesz do latarni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy też jest w centrum Sutton-in-Ashfield (Anglia) wygląda jak ścięty u góry stożek na który się wjeżdża rowerami z boku i blokuje przednie koło - rowery pozostają w pozycji prawie pionowej dookoła tego stożka.... Doskonale go widać na street view w google
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszczędni kur.. jesteście.. jedno zdjecie na jedną stronę? Łasi na pieniązki? TFU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam stojaki firmy STALKAM, zakupiłem u nich stojaki dla swojego przedsiębiorstwa i są bardzo solidne, osobiście nie jestem fanem jakiś udziwnionych stojaków... mają być praktyczne, ot co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...