Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zanim towarzysze z lewicy zminusują, to ja przypominam, że w 1944 decyzją z Manifestu Lipcowego wyniszczono prawowitych właścicieli ziemskich, prawdziwych gospodarzy, którzy żyli bez dopłat i dawali pracę różnym ludziom mieszkającym na wsi. Czerwoni towarzysze niektórych zamordowali, okradli wdowy i dzieci, przepędzili ze wsi do miast, pozbawiając środków do życia i równych szans. Gdzie odszkodowania? Ta sprawa do dzisiaj nie została załatwiona. Wszystkie rządy z troską pochylają się nad losem pokrzywdzonych wyznania mojżeszowego, o polskich ziemianach należących do innych wyznań, bądź bezwyznaniowców, milczą. Zmowa trwa nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej małej miejscowości czy wsi wiadomo, że były esbek czy były towarzysz sekretarz ma wypasioną willę. Jego rodzinka,  dzieci pracują w urzedach, resortach, w sądach, czy w jakiś służbach kontrolnych czy pastwowych agencjach. A dzieci działaczy niepodległościowych, często bardzo zdolni i uczciwi  - żyją w biedzie(...) i pracują w podrzędnych zawodah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytaty z jej wypowiedzi z roku 2015 „Myślę, że trzeba będzie stanąć z własną historią twarzą w twarz i spróbować napisać ją trochę od nowa (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) , nie ukrywając tych wszystkich strasznych rzeczy, które robiliśmy jako kolonizatorzy, większość narodowa, która tłumiła mniejszość, jako właściciele niewolników czy mordercy Żydów„.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem rolnikiem tylko misatowym utrzymującym was rolnicy ze swoich podatków więc nie wiem jakie kwoty dopłat do np 1 kilograma mailn dostaliśćie. Jak pamiętam zawsze jest kwękanie narzekanie bo to urodzaj i ceny niskie, bo to nieurodzaj zawsze rolnikowi należy się. A Ty wiesz jakie ja dopłaty dostaję na prowadzenie działaności gosopdarczej? Tak ci podpowiem 0  (zero) i nie kwękam i nie stękam bo nie ma klientów i nie mam z czego pensji pracownikom zapłacić tylko biorę sie do roboty i nie wyciągam ręki po pomoc państwa, której nigdy w przeciwieństwie do rolników nie dostał bym. Powiedz ty rolniku tak z ręką na sercu kto cię rzeczywiście utrzymuje bo sam nawet na swoją emeryturę nie zarabiasz płacac składke 94 zł miesięcznie a nie 1500 zł.
 Nie jestem rolnikiem (żeby było jasne), ale twoje podatki nie idą obecnie z całą pewnością na dopłaty dla rolników. więc wyluzuj trochę i przeanalizuj sobie na spokojnie ile korzystasz (ty i twoja rodzina) z publicznej służby zdrowia; może okazać się, że inni ciebie sponsorują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...