Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez monika, 22 sierpnia 2010 r. o 22:36
No to firmy nauki jazdy - poza małymi wyjątkami - dostały po "klejnotach".Jedynie firma Paszkowskiego jakoś trzyma się w czołówce.Jak czytam komentarze to konkurencja na nich psy wiesza,zamiast wziąć się do roboty.Teraz to chyba go zjedzą na tym forum!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.superprawojazdy.pl/biala-podlaska.htm ranking 14 szkół nauki jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie żaden ranking ... 3 opinie i niby ranking powstał... Ranking jest robiony na podstawie zdawalności i nie opinii. Ten zamieszczony w Słowie Polasia jest w miarę miarodajny i uczciwy... Łatwo wygooglać i znaleść... żeby nie było że reklamę robię :-) ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!!!!!!!!! ZAKŁAD KSZTAŁCENIA KIEROWCÓW M.PASZKOSKIEGO UL.JANOWSKA11L BIAŁA PODLASKA ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM . JAK KTOS NIE MA ZIELONEGO POJECIA O JEZDZIE AUTEM TO NIC DZIWNEGO ZE NIE ZDAŁ . A W SZCZEGÓLNOSCI MAM NAMYSLI DZIEWCZYNY NIEKTUR . POLECAM WSZYSTKICH INSTERUKTORÓW OPRUCZ PANA WIESŁAWA KULGAWCZUKA JESTEM JUZ 3 .LETNIM KIEROWCĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie ogłoszono nowy przetarg na samochody w WORD.Już na wstępie widać ,że specyfikacja jest ustawiona na dwa modele SKODA FABIA lub SUZUKI.Co o tym decyduje: "korek wlewu paliwa zamykany na kluczyk"pozostali nie mają szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faults heehtun napisał:
Właśnie ogłoszono nowy przetarg na samochody w WORD.Już na wstępie widać ,że specyfikacja jest ustawiona na dwa modele SKODA FABIA lub SUZUKI.Co o tym decyduje: "korek wlewu paliwa zamykany na kluczyk"pozostali nie mają szans.
A ty jakiś tępy jesteś ... to nie jest temat o samochodach jełopie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTO-IGA to dopiero niezły szajs ... nie dajcie się naciągnąć na prawko w tym przybytku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK Malicki. Miła atmosfera bardzo dobrze uczy polecam instruktora Radka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam szkoły T. Puchalskiego. A już na pewno nie instruktora Ernesta,ktory mysli ,ze kazdy z wejscia jest kierowca. Nie potrafi przekazac wiedzy ,nauczyc jezdzic tez nie umie,ciezko mu cokolwiek wytlumaczyc.Polecam szkole Malickiego,panuje tam mila atmosfera,instruktorzy wiedza jakie jest ich zadanie,a mianowicie nauczyc jezdzic! Nie patrzcie na zadne rankingi bo to wszystko ustawka,u Puchalaskiego powiedziano mi ze jak nie zdam pierwszego egz to zebym do nich nie przychodzil wiecej...zal d*** sciska. U malickiego nauczyli mnie jezdzic w ciagu 9 godzin wiecej,niz u Puchalskiego w ciagu 30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było sprawdzić aktualny Ranking to byś zobaczył jak dalekie miejsce ma ta twoja szkoła... ten na ich stronie jest z przed trzech lat :-).... Trzeba mieć oczy... w białej jest kilka dobrych szkół które mają wyniki... Rankingi nie kłammią tylko trzeba umieć je czytać :-)... Ale gratulacje zdanego egzaminu. Ja też poprawiałem ale jazdy dokupowałem u Paszkowskiego bo w poprzednim OSK mnie olali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina napisał:
Zdecydowanie nie polecam firmy ZKK M.Paszkowski . Instruktorzy nie umieją przekazać potrzebnej wiedzy aby zdać egzamin . Dodatkowo są bardzo niemili i bardzo krzyczą . Co do samochodów są one mocno wyeksploatowane . Zdecydowanie nie polecam . Musiałam dokupować godziny w innej szkole nauki jazdy .
zupełnie nie prawda odniosłam zupełnie inne wrażenie."nie mili" ? Ja tam żadnej miłości nie oczekiwałam,wystarczyła mi rzeczowość i solidność instruktorki z którą jeździłam.W odróżnieniu od innych firm samochody nie poobijane ,ale to tylko fiaty i nie ma czego wymagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w auto iga - totalna moja porażka.Wylądowałam na jazdach dodatkowych u Puchalskiego.Gość bardzo nerwowy ,ale dobry w swoim fachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłą kursantką szkoły Albatros , która jeździ już samodzielnie samochodem. Z całego procesu szkolenia jestem zadowolona , zostały spełnione moje oczekiwania odnośnie kursu. Do szkoły Albatros trafiłam z polecenia i nie żałuję tego kroku. Na zajęciach teoretycznych wykładowca dwoił się i troił aby nauczyć nas przepisów i wyjaśnić zawiłe problemy . Na jazdy poszłam z drżeniem serca ( nigdy wcześniej nie siedziałam za kierownicą ) ale ku mojemu zdziwieniu już na pierwszej jeździe udało mi się pojechać na miasto. Obecnie mam już prawo jazdy, zdałam egzamin za pierwszym razem, nie odbieram tego w kontekście cudu czy przypadku, po prostu umiałam i byłam do niego odpowiednio przygotowana. Ale się rozpisałam , będę kończyć, pozdrawiam wszystkich, polecam szkołę z Białej Podlaskiej tak jak koleżanki mi ją polecili, zadowolona dawna kursantka szkoły Albatros Anna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zadowolona...szkoła najlepsza..... ble ble ble ... a zdawalność w tej twojej szkole na poziomie dna ... właściwie poniżej ....w mule ... Jakie masz zawiłe problemy w przepisach ruchu drogowego ? Szkoła krzak ... jak wiele innych ... Gramatyki się lepiej naucz :-).... nie koleżanki mi ją poelecili tylko poleciły Klejna żałosna próba reklamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Nie polecam szkoły T. Puchalskiego. A już na pewno nie instruktora Ernesta,ktory mysli ,ze kazdy z wejscia jest kierowca. Nie potrafi przekazac wiedzy ,nauczyc jezdzic tez nie umie,ciezko mu cokolwiek wytlumaczyc.Polecam szkole Malickiego,panuje tam mila atmosfera,instruktorzy wiedza jakie jest ich zadanie,a mianowicie nauczyc jezdzic! Nie patrzcie na zadne rankingi bo to wszystko ustawka,u Puchalaskiego powiedziano mi ze jak nie zdam pierwszego egz to zebym do nich nie przychodzil wiecej...zal d*** sciska. U malickiego nauczyli mnie jezdzic w ciagu 9 godzin wiecej,niz u Puchalskiego w ciagu 30.
Popieram prawda - instruktor Ernest nie umie przekazac tego co wie albo nic nie wie , skoro Puchalski ma takich instruktorow niech nie dziwi go wysoki poziom w rankingu;) polecam Malickich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!! Polecamy szkołę Malicki !!!!!! Tylko tutaj instruktor pozwalał nam jeździć po alejech 70km/h, wyprzedzać rowerzystów na liniach ciągłych, a pół godziny jazdy po samym łuku to koszt 35zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Popieram prawda - instruktor Ernest nie umie przekazac tego co wie albo nic nie wie , skoro Puchalski ma takich instruktorow niech nie dziwi go wysoki poziom w rankingu;) polecam Malickich .
POLECAM !!! instruktora P.Krzysztof pracuje w szkole Puchalskiego naprawde niesamowity gosc ogromna wiedza ogromne doswiadczenie naprawde polecam . zdalem za pierwszym razem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkołe Puchalskiego poinni zamknąć na 4 spusty. Lepiej tam nie zaglądać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja osobiscie polecam Puchalskiego, bardzo ciekawie prowadzone wyklady jak i zajecia praktyczne, zdalam za pierwszym razem (moje dwie kolezanki za pierwszym i za drugim). Teraz jak czytam te komentarze to nie wierze ze kursant z tej samej szkoly mogl to napisac. Uwazam ze bylo sympatycznie a czasem bardzo smiesznie pozdrawiam cala szkole Puchalski i Pania Anie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ma to jak samoreklama. W szkole Puchalskiego największą porążką jest instruktor a właściewie jego podróbka Ernest... Puchalski nerwus i choleryk... innych nie znam więc nie piszę. Ja nie polecam !
Puchalski dobry jest ale tyko na wykladach co chodzi o jazde nie polecam nerwowy strasznie zamiast uczyc i zachecac potrafi tylko zdolowac , instruktor Ernest nie powinien uczyc nie ma doswiadczenia ani wiedzy potrzebnej do nauki jazdy , slyszalam ze P.Krzysiek naprawde jest dobry w tym co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...