Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez monika, 22 sierpnia 2010 r. o 22:36
Ludzie omijajcie ten bajzel pod nazwą Auto-Iga w Białej Podlaskiej szerokim łukiem!!! Obsługa w tym żałosnym ośrodku jest skandaliczna!!! Baba przyjmująca kursantów jest niegrzeczna, chamska, opryskliwa i bezczelna. Nie wiele lepszy jest jej szef Ci ludzie kompletnie nie nadają się do prowadzenia tego typu ośrodka. Zero podejścia do klienta, zero elastyczności, zero uprzejmości, zero predyspozycji do kontaktu z ludźmi. Jest za to pod dostatkiem chamstwa i agresji wobec kursantów. Ci ludzie mają się za lepszych, a potencjalnych kursantów traktują jak motłoch, jak plebs. Szczerze powiem, że naprawdę dawno nie zetknąłem się nigdzie z takim skandalicznym podejściem. Ci ludzie mentalnie tkwią w głębokim PRL-u I to wszystko w dobie silnej konkurencji na rynku.OMIJAJCIE TEN BAJZEL Auto-Iga w Białej Podlaskiej SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio zrobiłem prawo jazdy w auto-driver bardzo miła atmosfera i nie musiałem czekać w kolejsce na jazdy, dostałem jednego instruktora z którym jezdziłem cały czas. Polecam to szkołę, zapisałem się przez stronę www.auto-driver.pl i dostałem dodatkowo zniżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawno ukończyłem kurs u Paszkowskiego, B, oba egzaminy za pierwszym razem. Z kursu jestem bardzo zadowolony, szybko, bardzo elastycznie dla kursanta, kompetentni i kulturalni instruktorzy.    Ojeżdżacie szkoły, instruktorów, a zapominacie o sobie. Jak zdawałem teorię, w grupie miałem kobietę, która chwaliła się koleżance, że zdaje dwudziesty któryś raz. Albo pacjenci, co po 30h za kółkiem nie potrafią łuku przejechać, albo na wzniesieniu ruszyć.. Czynności niemające wiele wspólnego z "normalną" jazdą(łuk), których się trzeba zwyczajnie nauczyć na pamięć i wyćwiczyć. Małpie byś wytłumaczył, że robisz obrót kierownicą, jak prawe lusterko zrówna się z pachołkiem, a dla niektórych to i tak za dużo. I oni na miasto chcą jechać? W normalnym ruchu jeździć?   I potem tylko, że szkoła zła, instruktor cham, egzaminy trudne, a egzaminator specjalnie oblewa. Śmiech na sali. Hulajnogę proponuję, powoli i w kasku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie na szkoły gdzie oferują dziwnie niskie ceny (koło 1000-1100 pln) bo ucinają godziny (nie ma szans żeby jeździć pełną godzinę lub zapominają zaplanować 3-4 godziny). Nie będę wymieniał nazwy bo zaraz powiedzą, że konkurencja, ale radzę uważać ! Żadnych szans na odzyskanie godzin jak już zaplanują wam na egzamin !   A ty gościu z auto-driver to chyba Ci płacą za psełdo -reklamę że na każdej stronie walisz post jacy są zajebiści... chyba raz wystarczy, jak się pochwaliłeś... nie spamuj ! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej iść do szkół gdzie oferują 1600 zł. Wtedy to na pewno będziesz miał pewność, że nie utną godzin. -.-  Nie zawsze wysoka cena świadczy o jakości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpocząłem nauke jazdy w "Albatrosie" na Jatkowej - niestety nie mogę kursu ukończyć - szkoła jazdy zakończyła działalność.Co mam dalej robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź kartę jazd i zajęć i idź do innego ośrodka, ale trzeba będzie opłacić to co Ci pozostało do ukończenia kursu. Szczerze mówiąc mocno to nieprofesjonalne zostawić kogoś na lodzie. Pieniędzy pewnie nie odzyskasz jak zapłaciłaś całość. Ja również jestem zdania że tanio nie równa się dobrze. Przy cenie koło 1000 trzeba się liczyć, że będą na Nas osczędzać, sam tego też doświaczyłem. W białej szkół wynalazków z 1 samochodem albo z ludźmi którzy nie mają predypozycji do nauczania niestety nie brakuje. Samo ukończenie kursu instruktora nie gwarantuje sukcesów w nauczaniu a cześć osób się do tego zwyczajnie nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK Lesiuk (ul. Brzeska 16, nad Stylową). Pan Robert jest rewelacyjnym instruktorem, kontroluje każdy jeden ruch kursanta, patrzy co się dzieje wokół a nie gada przez telefon jak niektórzy instruktorzy. Jest mistrzem w swoim fachu. Polecam gorąco OSK LESIUK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.W 2000 roku robiłem kurs na prawo jazdy,a niestety dopiero teraz miałem możliwość podejścia do egzaminu.Przez te 14 lat w ogóle nie jeździłem i teraz wystarczyło mi 8 godzin praktyki z P.Arturem który jest tam instruktorem żeby zdać.Zdecydowanie i z czystym sumieniem polacam szkołę jazdy"Paszkowski" a w szczególności kompetentnego,znającego się na swojej robocie P.Artura  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia   Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam jestem jedna z kursantek w tej szkole mój kurs przebiegał w trybie przyspieszonym podeszłam już do egzaminu z teorii zdany za 1 razem za To dziękuje serdecznie Pani Reni która miała do mnie cierpliwość odpowiadała mi na każde pytanie nawet jeśli było głupie Nie jestem prosta i spokojna osoba moje adhd często przeszkadzało ale daliśmy rade.Kadra w Ato Iga jest naprawdę wspinała Pan Sławek mój instruktor jazdy jest the Best cierpliwy i nie zamieniłabym go na innego.DZIĘKUJE  ZA SERCE CZAS I CIERPLIWOŚĆ DLA MNIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA  pozdrawiamAGNIESZKA :) :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wybór jest oczywisty!! Nie ma lepszej szkoły nauki jazdy niż OSK Lesiuk.. oczywiście zaraz skaczemy sobie do gardeł, a ja mówię szczerze, bo sam sprawdziłem. Nie ważne jest to, że pierwszym razem nie pykło.. po prostu przyjazna atmosfera, wyrozumiałośc, cierpliwośc i doświadczenie. Robert najlepszym instruktorem w mieście i apeluję o przyznanie jakiejś Złotej Kierownicy.. Ale to też człowiek, więc nie można od razu robić afery, że nie odbiera czy coś w tym stylu. Zwyczajnie trzeba dzwonić o właściwej porze i wymagać też coś od samego siebie. Zdecydowanie polecam!! Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zapisania się na kurs. Gdyby coś to proszę pisać.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ośrodek M-Car, profesjonalnie, szybko, świetny instruktor , Tanio- jestem maga zadowolona. Wysoki szczebel co do wymagań ale efekt na pozytywny za pierwszym razem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza szkoła jazdy w Białej. Szef nie ma pojęcia opedagogicznym podejsciu do kursanta, wulgarny i hamski typ. Oszukuje na czasie jazdy skracajac go durnymi rozmowani przed jazdą. Oszukuje też na godzinach jak ktoś nie notuje. Nie potrafi przekazać wiedzy tylko wymaga aby jąmieć przychodząc na kurs - to coś jest nie tak chyba bo ideą osk jest nauka. Brak oprozumienia z terminami jazdy. Nie polecam - każda inna szkołabedzie lepsza od tej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...