Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Zamościu: Kursantom szkodzi stres

Utworzony przez kursant, 16 lutego 2010 r. o 21:02
JeStem zA BoróWeCzką Cabrio jest the best
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Nie bede ukrywal ze jestem instruktorem. Uwazam ze wszyscy w Zamosciu i okolicach pomiescimy sie wiec nie ma powodu pisania jeden na drugiego ale wyrazam swoje zdanie, zatem:
boróweczka napisał:
witam... Czytam wypowiedzi na temat Cabrio i śmieje się w głos. Jestem w trakcie robienia kursu w Cabrio i jestem mega zadowolona.[/quote] Ciesze sie ze jestes zadowolona
boróweczka napisał:
Pamiętajcie, że każdy instruktor ma inne podejście i każdy wnosi coś nowego, a nie jeździsz tylko z jednym idziesz na egzamin i zdziwko zupełno bo Pan Jasio Stasio czy inny Waldek nauczył Was tak a nie inaczej.[/quote] Zgodze sie z Tobą ale...
boróweczka napisał:
a nie jeździsz tylko z jednym idziesz na egzamin i zdziwko zupełno bo Pan Jasio Stasio czy inny Waldek nauczył Was tak a nie inaczej. Sprawa kolejna musimy nauczyć się jeździć Clio i Punto tak?? Więc analogicznie razem ze zmianą samochodu zmienia się instruktor.
I tu rodzi sie pytanie - dlaczego ktorys z tych instruktorow mialby nauczyc kogos INACZEJ. Wymaganie sa jasno okreslone, kursant powinien wiedziec co ma umiec na egzaminie, nie czarujmy sie - kursanta trzeba zapoznac ze skrzyzowaniami, pulapkami - do kazdego podejsc indywidualnie. Jesli zas Stasio lub Waldek czegos nie nauczyli - trzeba zastanowic sie nad zasadnoscia ich dalszej pracy w danej szkole. Nie rozumiem dlaczego Stasio, Wacek czy Jacek ma jezdzic danym samochodem np Punto - innym nie potrafi? Nie znam szkoly w Zamosciu w ktorej instruktor jest przywiazany do danego auta. W cabrio tez tak nie jest wiec bez sciemy prosze... Niezaleznie od tego ilu jest instruktorow i samochodow - nie ma dyskusji kto chce jakim autem jezdzic (mowie o instruktorach). Kursant jesli sobie wybiera danego instruktora to ma z nim jezdzic - jak sobie rozwiaza to w nauce jazdy - to juz ich sprawa. Fakt - praktuje sie zmiane instruktora zeby skorygowac bledy, zeby sam kursant nie czul przyzwyczajenia do jednego instruktora - ale zmiany nie robi sie na KAZDEJ lekcji. Kursant placi wam ciezkie pieniadze i wymaga! [quote name='boróweczka' post='236976' date='19.02.2010, 15:13:51']Jeśli chodzi o czas jazdy to nie prawda, że się spóźniają ja jeśli nie wyjeżdzam pare minut przed czasem to równo o tej godzinie na którą byłam zapisana. Samochody są czyste, sprawdzane na bieżąco i w bardzo dobrym stanie.
Zapewne doszlo tu do jakiejs zmowy na forum bo wszyscy jak jeden maz klamia - nie wypowiem sie na ten temat bo nie wiem czy macie czyste samochody i czy sie spozniacie [quote name='boróweczka' post='236976' date='19.02.2010, 15:13:51']Najczęściej oczerniają tą szkołe ludzie którym któryś z instruktorów coś nie tak powiedział. Pamiętajcie o tym, że każdy ma jakieś granice a jak ktoś poraz setny nie może czegoś pojąć no to się nie dziwie, że usłyszał kilka gorzkich słów...
Cos nie tak.. Nie wiem - staram sie trzymac jezyk za zebami. Kursant ma wiedziec ze popelnil blad. Jesli przewinienie jest b powazne - zagrazajace naprawde bezpieczenstwu - trzeba czasem powiedziec cos innym niz lagodny ton - to chyba zrozumiale. Ale powtarzam - kursat ma wiedziec ze ten ton glosy jest uzasadniony! "Gorzkich slow" - przepraszam ale jesli ktos puszca wiazanke do kursanta - NIE NADAJE SIE DO TEJ ROBOTY!!!!! No bez jaj, ludzie! Jesli ktos setny raz czegos nie zrozumial - trzeba powtarzac, powtarzac, powtarzac.. Jesli trzeba to i 200 razy. ... i śmieje się w głos. Ciesze sie ze dopisuje ci humor. Jestes wyjatkowo zorientowana w temacie jak na kursantke Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko wyraze swoja opinie - jestem zadowlona ze szkoly w ktorej robilam kurs - a robilam w Cabrio.Nie bede sie rozpisywac,cytowac czyis slow bo nie ma sensu.Jestem zadowolona,nauczyli mnie dobrze bo teraz dobrze daje sobie rade i jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko C A B R I O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez jestem za Cabrio,super nauka jazdy,fajni instruktorzy ktorzy NAUCZA i z ktorymi mozna po prostu pogadac,wiedza co i jak.Rowniachy z nich.Tak wiec goraco POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc ja rowniez robilam kurs w Cabrio - i zdalam za pierwszym razem .Uwazam ze zostalam dobrze przygotowana,jezdzilam tylko chyba z 2 instruktorami i jestem z tego zadowolona,tlumaczyli mi wszystko ok-a jak cos slabo kumalam to stawiali na to nacisk i cwiczylam to tak zeby wszystko bylo oki czy chodzi o skrzyzowanie czy o zawracanie-bo z tym mialam czasami probelmy - mylily mi sie strony ale nie bylo zadnych nie przyjemnych sytuacji raczej spokojna atmosfera pomimo robionych przeze mnie "byków" i za to im bardzo dziekuje bo sa naprawde bardzo wyrozumiali i cierpliwi.Goraco polecam ta szkole ja jestem bardzo zadowolona a jak jest naparwde to zobaczycie jak tam pojdziecie.Zycze powodzenia i jeszcze raz dziekuje za wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jaki wyzysk w cabrio,czasami trzeba po prostu dokupic wiecej godzinek bo te 30 to malo zeby dobrze jezdzic i to wszystko opanowac.Tak jest w kazdej nauce jazdy ze proponuja dokupienie a nie naciskaja z tym czasami jest tak ze te dokupione proponuja po nizszej stawce lub cos tam dorzucaja gratis.To normalny stan rzeczy.Ja dokupilem pare godzinek bo czulem sam po sobie ze nie dam rady z reszta instruktor z ktorym jezdzilem przyznal mi w tym racje ze to mi nie zaszkodzi wrecz przeciwnie poszedlem i ZDALEM za pierwszym razem no i mam prawko i smigam juz na legalu.Ja polecam zawsze CABRIO bo naparwde warto i nie zaluje ze robilem tam kurs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz to już h..j wie, pozdrawiam Mietka, Wiesia i Stasia, idę do Zdzicha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich.własnie robie kurs w Cabrio i takich sytuacji jak zaczynanie jazd 15 minut po czasie nie miałam najpózniej instruktor wsiadł 2minuty po ale oczywiscie do ''elki''wsiadłam i przygotowałam sie do jazdy jakies dwie minutki przed czasem takze chyba ktos chce tej szkole popsuć opinie,wyjezdziłam juz 12 godzin i jak narazie wszystko wporzadku tylko nie lubie tych wyskakujacych pieszych jak widzą ''elke'' pozdrawiam wszystkich kursantów z cabrio i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam jestem za Cabrio. W koncu ludzie gdzies musza dokupic sobie troche godzin- po tym co im zabraklo tych 30 w cabrio. Wiec cabrio ma kursantow na kurs - a my, konkurencja poprawiamy po nich zarabiajac na doszkalaniach. I wszyscy zyja w zgodzie i szczesciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam robilam w malej szkole i jestem bardzo zadowolona. Wszystko na czas, milo przyjemnie i tez zdalam za pierwszym razem - mimo ze mojej szkoly w rankingu nie ma. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robilam w Cabrio i przyznaje ze tez bylo oki,bez zarzutow,calkiem sympatycznie,zadnych minusow na ta szkole nie mam.Jestem zadowolona ze robilam tam kurs i wam rowniez ja polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WItam wszystkich ziomali ja robie kurs w Cabrio i jest gites - mi sie tam podoba.Jesli przyjde wczesniej na jazdy nawet te pol godzinki zaproponuja herbate czy kawe pogadaja,co do czasu to jazdy zawsze zaczynalem punktualnie najwyzej minuta moze pozniej a czasami nawet i pare minut wczesniej jak instruktor mial przede mna wolna godzinke,da sie z tymi ludzmi pogadac,wytlumacza fajnie i zrozumiale jak czegos nie kumalem to mowilem wprost i bez problemu mialem wytlumaczone.a co do samochodow to moze kiedys byly w kiepskim stanie ale teraz nawet jak sobie przypominam to do tej pory nie jezdzilem jakims rozbitym a z reszta w tym tygodniu mam jazde wiec jeszcze przyczaje.Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w kabrio robiłem kurs na traktor czyli na t. fajnie bardzo było i chciałbych polecić wszystkiem te szkołe bo tam som fajne instruktory. Moje kolegi też chyba tam zrobiom. To nieprawda że oni się tak spóźniajom. 10 czy 15 minut w te czy w te to nie robi rzadnej rużnicy przecie a jak trza jaką sprawe załatwić instruktorowi to ja do tego tesz nic nie mam! Kabrio spoko jest Cześć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja robilem kurs no w jednej z zamojskich szkol no ale niestety raz nie zdalem,drugi wiec poszedlem do innej szkoly wykupic godzinki - przezylem rozczarowanie bo zaraz wypytywanie co i jak z jakiej nauki jazdy (po co to jest tym instruktorom potrzebne)i w ogole raczej chcieli mi wejsc za przeproszeniem w tylek niz czegos nauczyc no i niestety nie zdalem wtedy pomyslalem ze pojde sprobuje pojsc do Cabrio pomimo ze wczesniej podchodzilem do tej nauki z dystansem.Na poczatku czulem sie dziwnie bo myslalem ze znow wywale kase ale rozczarowalem sie pozytywnie.Nawet nie zapytano mnie skad jestem,gdzie robilem kurs i naprawde przez te kilka godzin nauczylem sie u nich wiecej niz na kursie,potrafia kurcze wytlumaczyc,podejsc do czlowieka przynajmniej tak mi sie wydaje.Tak wiec jesli macie jakies wahania to naprawde bez obaw mozecie isc smialo do Cabrio a nie bedziecie zalowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie kurka cabrio? jeden gość co kilka minut pisze komcia że cabrio jest super i mysli że wszyscy się nabiorą? bez jaj. już się tyle ludzi tam dosłownie i w przenosni przejechalo że dajcie już spokój bo nikt się na ten kit nie nabierze;P carbio to jedna z nagorszych szkół nauki jazdy w zamosciu i okolicach i to wszystko co pisali wczesniej ci co prawko tam robili to prawda, wiem bo tez się przejechałem. tyle kasy co imdalem to na 2 kursy by starczyło,,,a instruktorzy to dzieciuchy. byle maturka, parę lat prawko i wielki pan instruktor a słoma z butów wychodzi,,,zal w ogóle pisac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal czytać to forum, tyle wam powiem. Myślałam o Cabrio ale po tym co tu przeczytałam - tej szkoły na pewno nie wybiorę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CABRIO JEST THE BEST! ZDAŁAM ZA 4 RAZEM ALE ZA TO POZNAŁAM NA KURSIE WIELU FAJNYCH KOLEGÓW. A Z INST MOZNA POGADAĆ O WSZYSTKIM JAK Z KUMPLEM. POD SZKOŁE PO MNIE PRZYJECHAŁ I KUMPELE SIE PYTAŁY CO TO ZA FAJNY INSTRUKTOR. WSZYSCY NA NICH DAJECIE A ONI SĄ WLASNIE LUZACCY TACY. DO NICZEGO NIE ZMUSZAJĄ. MOGŁAM SOBIE JECHAĆ JAK CHCIAŁAM I WCALE NIC MI NIE MÓWIŁ. CHODZI PRZECIE O TO ŻEBY BYŁO MIŁO NIE? BEZ STRESU. MOŻNA NA PIZZE NAWET Z INST SKOCZYĆ I JEST FAJNIE. A GODZINY DODATKOWE KAZDEMU SA POTRZEBNE, W KAZDEJ SZKOLE BO NIE DA SIĘ OD RAZU NAUCZYC ZDAC EGZAMIN. PROSTE NIE? NOO,,,TO CO CABRIO BO TAM FAJNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: ZDAŁAM ZA 4 RAZEM ALE ZA TO POZNAŁAM NA KURSIE WIELU FAJNYCH KOLEGÓW" no ma kobita priorytety. CYTAT: "POD SZKOŁE PO MNIE PRZYJECHAŁ I KUMPELE SIE PYTAŁY CO TO ZA FAJNY INSTRUKTOR" no normalnie szczanie pod siebie było
SĄ WLASNIE LUZACCY TACY. DO NICZEGO NIE ZMUSZAJĄ. MOGŁAM SOBIE JECHAĆ JAK CHCIAŁAM I WCALE NIC MI NIE MÓWIŁ[/quote] pomyśl głupiutka że im to na rękę,
A GODZINY DODATKOWE KAZDEMU SA POTRZEBNE[/quote] mi nie byłby bo w przeciwieństwie do Ciebie
MOŻNA NA PIZZE NAWET Z INST SKOCZYĆ I JEST FAJNIE
ja wolałem za swoje pieniądze się czegoś nauczyć niż wcinać pizze i wtedy nie potrzebne by był te dodatkowe. [quote]BO NIE DA SIĘ OD RAZU NAUCZYC ZDAC EGZAMIN
uwierz że się da, nie da się od razu nauczyć jeździć tak jak należy, a już na pewno puszczonym w samopas bądź w barze na pizzy. [quote]MOGŁAM SOBIE JECHAĆ JAK CHCIAŁAM I WCALE NIC MI NIE MÓWIŁ
później traf taką na drodze, wyjedzie jednemu czy drugiemu, zajedzie drogę itp. i co powie? "a bo ja myślałam że on daleko jeszcze jest, a na kursie też tak robiłam i było dobrze bo nic mi nie mówił" i zacznij na nią trąbić to się popatrzy na ciebie jak na idiotę co niewiadomo co chce... zacznijcie się uczyć jeździć, a nie zdawać egzamin bo się powybijamy na drogach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA ROBIŁAM KURS W CABRIO I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!!!!!! JAK KTOŚ PISZE ŻE TAM JEST TAK ŹLE I NIEPOTRAFIĄ NAUCZYĆ TO PEWNIE ROBILI KURS W INNEJ SZKOLE I IM SZKODA, ŻE NIEROBILI W TAKIEJ FAJNEJ SZKOLE JAK CABRIO!!! INSTRUKTORZY TAM SĄ NAJLEPSI BO SĄ WYROZUMIALI ALE TEŻ I WYMAGAJĄCY. zALEŻY IM ŻEBYŚMY ZDALI EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM! NIEPRAWDA ŻE SIĘSPÓŹNIAJĄ!!! JA JAK SIĘ SPÓŹNIAŁAM CHWILECZKĘ NA JAZDĘ TO ONI CZEKALI SOBIE NA MNIE BO WIEDZIELI ŻE MI BARDZO ZALEŻY NA TYM KURSIE!!! w CABRIO MOŻNA POZNAĆ BARDZO WIELU FAJNYCH LUDZI. INSTRUKTORZY ZAJEBIŚCI!!! SĄ NAPRAWDĘ SPOKO!! TO PRAWDA ŻE MAJĄ WYSOKĄ ZDAWALNOŚĆ BO NAPRAWDĘ IM ZALEŻY ŻEBYŚMY ZDALI ZA PIERWSZYM RAZEM. MI SIĘ TO NIEUDAŁO ALE TO Z MOJEJ WINY - PRZEZ MOJĄ GŁUPOTĘ I TO ZARAZ PRZY WYJEŹDZIE Z PLACU!! zAPOMNIAŁAM JAK MÓWILI MI, ŻE JAK SIĘ WYJERZDŻA Z PLACU TO PRZY SKRĘCANIU W LEWO JEDZIE SIĘ NA TĄ LATARNIE A DOPIERO POTEM SIĘ SKRĘCA! WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ ŻE OBLAŁAM PRZEZ TAKĄ GŁUPOTĘ. POLECAM WIĘC WSZYSTKIM CABRIO!!!! JEST SUPERRRRR!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 70

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...