Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Zamościu: Kursantom szkodzi stres

Utworzony przez kursant, 16 lutego 2010 r. o 21:02
Polecam wam Cabrio!!! Nauka jazdy tam jest naprawdę bezstresowa!!Instruktorzy zawsze wiedzą co i jak, a jak czasem puszczą im nerwy to co?! Człowiek jest tylko człowiekiem przecież no nie? Nie mam nikomu za złe, że na mnie krzyknął ale jak na jazdach dałam d.... to mi się należało chyba Tylko takie sytuacje to były bardzo rzadko, że na mnie krzyczeli. ALe na jazdach to czasem też niezłe brechty odchodziły, szczególnie na placyku bo zapominałam ile razy mam tą kierownicą kręcić hihihi ale później to jak już załapałam to jakoś szło Fajnie tam jest bo z wszystkimi jesteś na ty i nie ma tak, że jest pan istruktor i kursant jak w innych szkołach takich jak WUREX czy DOBRA SZKOŁA. Na nauce jazdy ma być luz, fajnie, a jak trzeba to nawet jaja Zdałam za pierwszym razem oczywiście i wcale nie musiałam nic dokupywać sobie u nich!!!!!! Moje koleżanki wszystkie też tam robiły kurs bo im tę szkołę poleciłam!!!! Wszystkie są zadowolone bo WSZYSTKIE ZDAŁY ZA PIERWSZYM RAZEM. Szok!!!!! !!!!!Polecam SUPER CABRIOOOOOO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem juz po dziesienciu egzaminach ale dalej nie moge zdać egzaminu polecćie jakomś dobrą szkołe bo juz tyle kasy poszlo do kabrio ze szok chce juz zdac tan egzamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy nadajecie na Cabrio?! Ja nie mogę powiedzieć złego słowa. Jak się komuś nie podoba to niech sobie idzie do WUREXU czy do jakiegoś pana Miecia. Ja jestem zadowolona z kursu ! Wszystko szybko sprawnie bezstresowo. Instruktorzy są spoko. Pelna kulturka! Tak jak większość zdałam za pierwszym razem i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z Cabrio ! Przecież wszystkim zależy żebyśmy zdali za pierwszym razem a nie bujali sie 20 razy po tych egzaminach bo to kasa leci przecież. Zaproponowali mi troszkę doszkalania więc sobie kupiłam! Mało komu wystarcza te 30 godzinek a to bardzo szybko zleci szczególnie jak są fajne klimaty na kursie . Egzamin zdany za pierwszym razem oczywiście i mogę sobie śmigać gdzie chcę bo prawko już mam i jestem super kierowcą Dziękuję więc instruktorom z Cabrio za to że mnie tak dobrze nauczyli jeździć Super CABRIO jest SPOKO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też się bardzo w Cabrio podobało i wszystkim polecam tą szkołę. Z isntruktorem to nawet często pod dom podjeżdżałam - a mieszkam po za Zamościem - tak tam idą na rękę!! Ja tam nawet nie chciałabym jeżdzić z jednym i tym samym instruktorem bo jak ktoś się ciągle zmienia to jest nawet fajniej i o to przeciez chodzi zeby bylo fajno! Zdalam oczywiście za pierwszym razem!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwózka do domu, pizza.. Przeciez to za wasze pieniądze ludzie!!!!!!! Zamiast was szkolić po mieście gdzie naprawdę zdaje się egzamin to odwożą was do domu - za WASZE pieniądze, jedziecie sobie na pizze- w czasie wykupionym przez WAS! Czy wy tego nie rozumiecie, że kroją was na godzinach i na kasie w ten sposób?? Co to za SPOKO-SZKOŁA. Gadka szmatka na nauce jazdy To tak śmieszne co wręcz głupie. Jaka szkoła - tacy kierowcy później... W mojej szkole nie było żadnej prywaty - bite dwie godziny jeżdżenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem tez za Cabrio dzięki ich szkoleniu mam pełne ręce roboty na dodatkowych godzinach i jest git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~magda~ napisał:
JA ROBIŁAM KURS W CABRIO I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!!!!!! JAK KTOŚ PISZE ŻE TAM JEST TAK ŹLE I NIEPOTRAFIĄ NAUCZYĆ TO PEWNIE ROBILI KURS W INNEJ SZKOLE I IM SZKODA, ŻE NIEROBILI W TAKIEJ FAJNEJ SZKOLE JAK CABRIO!!! INSTRUKTORZY TAM SĄ NAJLEPSI BO SĄ WYROZUMIALI ALE TEŻ I WYMAGAJĄCY. zALEŻY IM ŻEBYŚMY ZDALI EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM! NIEPRAWDA ŻE SIĘSPÓŹNIAJĄ!!! JA JAK SIĘ SPÓŹNIAŁAM CHWILECZKĘ NA JAZDĘ TO ONI CZEKALI SOBIE NA MNIE BO WIEDZIELI ŻE MI BARDZO ZALEŻY NA TYM KURSIE!!! w CABRIO MOŻNA POZNAĆ BARDZO WIELU FAJNYCH LUDZI. INSTRUKTORZY ZAJEBIŚCI!!! SĄ NAPRAWDĘ SPOKO!! TO PRAWDA ŻE MAJĄ WYSOKĄ ZDAWALNOŚĆ BO NAPRAWDĘ IM ZALEŻY ŻEBYŚMY ZDALI ZA PIERWSZYM RAZEM. MI SIĘ TO NIEUDAŁO ALE TO Z MOJEJ WINY - PRZEZ MOJĄ GŁUPOTĘ I TO ZARAZ PRZY WYJEŹDZIE Z PLACU!! zAPOMNIAŁAM JAK MÓWILI MI, ŻE JAK SIĘ WYJERZDŻA Z PLACU TO PRZY SKRĘCANIU W LEWO JEDZIE SIĘ NA TĄ LATARNIE A DOPIERO POTEM SIĘ SKRĘCA! WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ ŻE OBLAŁAM PRZEZ TAKĄ GŁUPOTĘ. POLECAM WIĘC WSZYSTKIM CABRIO!!!! JEST SUPERRRRR!!!
o pracownicy Cabrio juz w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My w cabrio to do Bosfora na kebab jeździliśmy. Mówię wam jest superr Cabrio też jest superrrr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko CABRIO!!! CABRIO!!! CABRIO!!! CABRIO!!! Zdalem za pierwszym razem,jezdzilo mi sie zajebiscie i rowniez wcale sie nie dziwie ze sa tak wysoko w rankingu bo naprawde dobrze potrafia nauczyc.Jezeli mialbym jeszcze raz robic kurs to tylko CABRIO a z reszta niedlugo zapisuje sie rowniez u nich na kat C.Polecam ta szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez jestem po kursie w Cabrio i wcale nie bylo tak zle jak tu pisza - wiadomo kazdy moze miec swoje zdanie ale ja uwazam ze w tej szkole jest inaczej nawet jak przed jazdami gadalem z innymi kursantami co i jak to jakos nikt nie wyrazal zlej opinii.Instruktorzy w porzadku nic do nich nie mam bo naprawde maja anielska cierpliwosc i potrafia wytlumaczyc,potrafia pogadac,pozartowac.Mi sie w Cabrio podobalo i jestem jak najbardziej za ta szkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pele23 napisał:
Ja tez jestem po kursie w Cabrio i wcale nie bylo tak zle jak tu pisza - wiadomo kazdy moze miec swoje zdanie ale ja uwazam ze w tej szkole jest inaczej nawet jak przed jazdami gadalem z innymi kursantami co i jak to jakos nikt nie wyrazal zlej opinii.Instruktorzy w porzadku nic do nich nie mam bo naprawde maja anielska cierpliwosc i potrafia wytlumaczyc,potrafia pogadac,pozartowac.Mi sie w Cabrio podobalo i jestem jak najbardziej za ta szkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie świat się nie kończy na prawo jazdach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeszcze kursu nie zrobiłem ale na pewno pujde do cabrio! bo zależy mi żeby szybko zdać prawko! A jak ktoś nie wieży że jest tak jak piszą ludzie to jest jego sprawa! Moi kumple tam zdawali i mówili że jest spoko więc coś w tym musi chyba być nie? Do zobaczenia na kursie! Nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z pele,instruktorzy maja naparwde anielska cierpliwosc i dobrze tlumacza.Ja robiłam kurs w Cabrio i jestem jak najbardziej ZA TA SZKOLA.Moja mama pomimo ze miala prawko ale nie jezdzila bala sie wsiasc do samochodu po takiej przerwie no i w Cabrio wykupila sobie pare godzinek.na poczatku myslala ze podejda do starszej babki z dystansem ale bardzo jej sie podobalo,byla zadowolona ze wykupila sobie te godzinki i tego nie zalowala a teraz juz sama zaczyna smigac pomimo dlugiej przerwy.Tak wiec jezeli chodzio bariere wieku pomiedzy instruktorem a kursantem to w CABRIO swietnie daja sobie z tym rade.Gratuluje im wysokiej pozycji w rankingu bo naprawde na to zasluguja.3majcie tak dalej pozdro dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niezła reklama no i darmowa to ja chce zareklamować naukę jazdy pani Franciszki ze skierbieszowa POLECAM!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawda to ze Cabrio oszukują. ja jestem po ich kursie i nic mnie nie oszukali. Karzdą godzine zapisywałem i karzdą wyjeździłem. Zajebiaszcze jest Cabrio i mogę karzdemu naprawde ich polecić! A jak ktoś mi nie wierzy to niech sam unich zrobi kurs to się przekona że tam jest naprawde superowo i bezstresowo. Super uszą tych skrzyrzowań w zamościu. Jestem napewno lepszym kierowcom od tych kturzy nierobili w CABRIO, A plakaty są potrzebne bo dzięki nim trafiłem do ich biura!!!!!! CABRIO JEST DEBEŚCIARSKIE seryjnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO CABRIO!!!!!!! ZADNA INNA NAUKA JAZDY SA NAJLEPSI MOWIE WAM.I TO NIE JEST SCIEMA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez tak mysle jak miki bo CABRIO TO NIE JEST ŚCIEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursant zajebisty napisał:
ja tez tak mysle jak miki bo CABRIO TO NIE JEST ŚCIEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widzę że pracownicy firmy Cabrio juz w pracy bo ja co dzień od rana dochodzą nowiutkie komcie pochlebne o tej firmie. Ehh,,,nie ma to jak darmowa reklama samych siebie na łamach pro- Cabriowskiej gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pujde[/quote]
karzdą
[quote]A plakaty są potrzebne bo dzięki nim trafiłem do ich biura!!!!!!
ok kurde, i kto tam się uczy tacy co nie mają za dużo siły żeby siąść przed kompem i znaleźć pare szkół, poczytać o nich, chłopa od bron wyrwała reklama będąca na każdym pksie, przystanku, słupie... dobra szkoła (nie mam tu na myśli konkretnej firmy) nie musi się reklamować żeby mieć klientów, oni poprostu są zjebiści i tyle im wystarczy, a ci co walą ulotkami na prawo i lewo to albo zaczynają biznes albo szukają innych jeleni bo biznes oslabl w roku bieżącym o 5% i trzeba nadrobic na sztukę, a wy jak muchy do lepu lecicie bo cabrio zabierze wasze duupska h.j wie skąd, pozwoli jechać do zamościa jednemu z was (nie dziwię się) a potem jest "propozycja" wykupienia dodatkowych jazd, a czemu bo w trasie co każdą jazdę wpiz..u 1h jazd, postój na pizze, szpan pod szkołą przed koleżankami a wy myślicie że 30h wam nie wystarczyło bo poprostu niektórym nie starcza, mogłoby starczyć jeżeli nie będziecie jak łosie czekać na podwózkę a potem jechać godzinę prostą drogą non stop z pierwszeństwem wyprzedzając jedynie rowery, bryczki, ciągniki, babcie z bułkami ze sklepu i to jak wam jeszcze pozwolą... nie lepiej zanieść swoją duupę do busa, pksa, zapłacić te 3-5zł i zacząć jazdy w zamosciu korzystając w pełni z waszych pieniędzy??? tracicie na każdym kursie w obie strony max10zł na bilety, a zeby jazdy potem dokupic to pójdzie ze 30zł, nie wspominając o całym dniu z głowy(kiedy pole zaorać...), rachunek jasny??? nie dawajcie sie dymac gupki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 70

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...