Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Zamościu: Kursantom szkodzi stres

Utworzony przez kursant, 16 lutego 2010 r. o 21:02
Samochody są czyste, sprawdzane na bieżąco i w bardzo dobrym stanie.[/quote] Jasne - szczególne to srebrne Clio na warszawskich numerach, gdzie jego długość zmniejszyła się o połowę bagażnika. Co więcej, auto jest nieoklejone, co jest sprzeczne z prawem. Podawać dalej zniszczone / uszkodzone samochody? Poza tym, sorry, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że w ciągu paru dni, co kilkadziesiąt minut na forum byli zadowoleni kursanci Cabrio. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że wszystkie te pochlebne posty były pisane z jednego IP, bo to jest naprawdę podejrzane.
JA JAK SIĘ SPÓŹNIAŁAM CHWILECZKĘ NA JAZDĘ TO ONI CZEKALI SOBIE NA MNIE BO WIEDZIELI ŻE MI BARDZO ZALEŻY NA TYM KURSIE!!!
Kolega się spóźnił pięć minut. Dostał informacje, że jazda przepadła i nie odzyska tych godzin. Dalej im zależy na kursancie? Raczej na kasie z kursu... [quote]My w cabrio to do Bosfora na kebab jeździliśmy.
Heh, i się potem dziwicie, że wam na egzaminie źle poszło. Jeżeli komuś zależy na prawku i tych pieniądzach, które uzbierał przez jakiś czas (950zł to nie mała suma, co nie?) to chyba bardziej chce się nauczyć jeździć i nie wydawać kolejnych pieniędzy na egzaminy i jazdy, niż wcinać kebaba z instruktorem. Sam byłem świadkiem, stojąc na przejściu dla pieszych, jak mnie mijała elka z Cabrio, a instruktor na kolanach trzymał sobie pizzę i jadł. Rozumiem - instruktor też człowiek, ale chyba w normalnych firmach istnieje coś takiego jak przerwa obiadowa, co nie?... Pewnie mój post zaraz zniknie w gąszczy tych zachwalanych tekstów o Cabrio, ale jeżeli ktoś jest rozsądny i zależy mu na prawku, niech czyta dalej: Słyszeliście o pierwszym wrażeniu i o tym, że jest ono najważniejsze? No to przyszłym kursantom polecam się przejść na Gminną w Zamościu, zajrzeć do biura, obejrzeć w jakim stanie są samochody, zapytać osób które właśnie wysiadły zza kierownicy Cabriowej elki - a nie wierzyć plakatom, reklamom w Esce i super niskiej cenie. Poświęćcie jeden dzień na znalezienie dobrego ośrodka szkolenia, bo w Zamościu jest ich sporo - najbiedniej z 15. Warto stracić teraz jeden dzień i wybrać dobrze, niż później tracić tygodnie na egzaminy, doszkalanie itp. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy z tymi godzinami w Cabrio,z tego co wiem z wlasnej praktyki to godziny na pewno po 5 minutach nie przepadaja.Ja spoznilem sie raz nawet 20 minut czy pol godziny bo rano w poniedzialek nie moglem dojechac i nic mi nie przepadlo.Najlepiej zapytac o to przed zapisaniem czy takie cos ma miejsce ale mowie wam ze tam tego nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnichu napisał:
Jasne - szczególne to srebrne Clio na warszawskich numerach, gdzie jego długość zmniejszyła się o połowę bagażnika. Co więcej, auto jest nieoklejone, co jest sprzeczne z prawem. Podawać dalej zniszczone / uszkodzone samochody? A to niebieskie clijo to pożal się boże Ze takie auto do jazdy dopuścili i jeszcze w L Strata godzin jeżdżąc tym autem naprawdę bo tylko się zdenerwujecie Ja zmarnowałem pare godzin jeżdżąc tym autem Ale pozostale wcale nie sa w lepszym stanie Wiec jesli chodzi o sprawność samochodów to jest tragedia Bo instruktorzy naprawdę spoko Poza tym, sorry, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że w ciągu paru dni, co kilkadziesiąt minut na forum byli zadowoleni kursanci Cabrio. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że wszystkie te pochlebne posty były pisane z jednego IP, bo to jest naprawdę podejrzane. Kolega się spóźnił pięć minut. Dostał informacje, że jazda przepadła i nie odzyska tych godzin. Dalej im zależy na kursancie? Raczej na kasie z kursu... Heh, i się potem dziwicie, że wam na egzaminie źle poszło. Jeżeli komuś zależy na prawku i tych pieniądzach, które uzbierał przez jakiś czas (950zł to nie mała suma, co nie?) to chyba bardziej chce się nauczyć jeździć i nie wydawać kolejnych pieniędzy na egzaminy i jazdy, niż wcinać kebaba z instruktorem. Sam byłem świadkiem, stojąc na przejściu dla pieszych, jak mnie mijała elka z Cabrio, a instruktor na kolanach trzymał sobie pizzę i jadł. Rozumiem - instruktor też człowiek, ale chyba w normalnych firmach istnieje coś takiego jak przerwa obiadowa, co nie?... Pewnie mój post zaraz zniknie w gąszczy tych zachwalanych tekstów o Cabrio, ale jeżeli ktoś jest rozsądny i zależy mu na prawku, niech czyta dalej: Słyszeliście o pierwszym wrażeniu i o tym, że jest ono najważniejsze? No to przyszłym kursantom polecam się przejść na Gminną w Zamościu, zajrzeć do biura, obejrzeć w jakim stanie są samochody, zapytać osób które właśnie wysiadły zza kierownicy Cabriowej elki - a nie wierzyć plakatom, reklamom w Esce i super niskiej cenie. Poświęćcie jeden dzień na znalezienie dobrego ośrodka szkolenia, bo w Zamościu jest ich sporo - najbiedniej z 15. Warto stracić teraz jeden dzień i wybrać dobrze, niż później tracić tygodnie na egzaminy, doszkalanie itp. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ania~ napisał:
Widzę że pracownicy firmy Cabrio juz w pracy bo ja co dzień od rana dochodzą nowiutkie komcie pochlebne o tej firmie. Ehh,,,nie ma to jak darmowa reklama samych siebie na łamach pro- Cabriowskiej gazety
A to niebieskie clio to pożal się boże Ze takie auto do jazdy dopuścili i jeszcze w L Strata godzin jeżdżąc tym autem naprawdę bo tylko się zdenerwujecie Ja zmarnowałem parę godzin jeżdżąc tym autem Ale pozostałe wcale nie są w lepszym stanie Wiec jeśli chodzi o sprawność samochodów to jest tragedia Bo instruktorzy naprawdę spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście warto przejść się po mieście i sprawdzić jak naprawdę uczą te "wspaniałe" ośrodki i jak szkolą ich instruktorzy. I warto sprawdzić jaką świetną zdawalność mają na WORD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem zauważyć, że przedstawiony na stronie internetowej Cabro jest mocno nieaktualny więc wprowadzający w błąd w ubiegłorocznym rankingu bowiem Cabrio miało lepszą lokatę ale czy to powód aby chwalić się na swojej stonce nieaktualnym rankingiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę mi się nie podoba to całe Cabrio. Idę na kurs a tam wymagają ode mnie dobrej jazdy na dzień dobry - ludzie przecież ja idę się uczyć, wytłumacz pokaż przejedź a później wymagaj!!!. Na kursie ze stresem jak na egzaminie. Jeździsz z jednym mówi Ci jedź tu powoli jeździsz z innym w tym samym miejscu opieprza Cię że się wleczesz i się człowiek wk... i stresuje z czego efekt jest taki że dalej też jeździsz do dupy. Niektórzy instruktorzy nie powinni być instruktorami . Co do niektórych aut mam zastrzeżenia i to bardzo i dziwie się że są dopuszczone do nauki. Ogólnie to instruktorzy leją na kursantów i tyle aby odbębnić swoje i mają gdzieś. Zamierzam zrobić wszystkie kategorie prawka ale już nie skorzystam dalej z Cabrio i tyle. To moje prywatne zdanie i opinia. Na pewno są i normalni instruktorzy ale jest ciężko na takich trafić przynajmniej w moim przypadku i w tej firmie. Instruktor powinien być dla kursanta a nie odwrotnie. Płacę tyle kasy to mnie naucz i nie miej pretensji za darmo tego przecież nie robisz Instruktorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Cabrio,mi sie tam bardzo podobalo.Zarowno instruktorzy,ich podejscie i w ogole bylo bardzo fajnie.Mile wspominam swoj kurs prawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej orientacji najlepsze szkoły to te w których instruktorem jest własciciel,czyli te małe w tych duzych ida tylko na ilość i reklamę instruktorzy olewaja kursantów,spózniają sie ,urywają godziny itp.Skąd maja mieć dobrych instruktorów jak jest ich mało, pracują tam ci co musza ,dobry instruktor zakłada swoja szkołę, ostrzegam innych robiłam w CABRIO omijajcie tą szkołę , dostałam kurs bezplatny z Urzedu Pracy niestety ja byłam zmuszona w niej robic kurs bo wygrali przetarg zdała tylko jedna osoba na 9 i to umiejaca doskonale jezdzic jeszcze przed kursem, zdałam za 5 podejściem ale po po wykupieniu dodatkowych jazd w OSK ULKA. Instruktor miły, nauka bezstresowa , nie wydziera się jak ci z Cabrio, ale to właściciel i zależy mu na kursantach . Polecam ULKĘ i dziekuje za wyrozumiałość podczas szkolenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tomaszowie lubelskim moim skromnym zdaniem najlepszy ośrodek szkolenia to Gawex robiłam tam prawko jest ok zdałam za drugim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monisia napisał:
Z mojej orientacji najlepsze szkoły to te w których instruktorem jest własciciel,czyli te małe w tych duzych ida tylko na ilość i reklamę instruktorzy olewaja kursantów,spózniają sie ,urywają godziny itp.Skąd maja mieć dobrych instruktorów jak jest ich mało, pracują tam ci co musza ,dobry instruktor zakłada swoja szkołę, ostrzegam innych robiłam w CABRIO omijajcie tą szkołę , dostałam kurs bezplatny z Urzedu Pracy niestety ja byłam zmuszona w niej robic kurs bo wygrali przetarg zdała tylko jedna osoba na 9 i to umiejaca doskonale jezdzic jeszcze przed kursem, zdałam za 5 podejściem ale po po wykupieniu dodatkowych jazd w OSK ULKA. Instruktor miły, nauka bezstresowa , nie wydziera się jak ci z Cabrio, ale to właściciel i zależy mu na kursantach . Polecam ULKĘ i dziekuje za wyrozumiałość podczas szkolenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robiłam prawko w DOBREJ SZKOLE i jestem bardzo zadowolona;) zdałam za drugim razem za pierwszym nie wyszło bo stres mnie zjadł.... polecam tą szkołę wg mnie jest zajebista niektóre moje koleżanki po kursie w innych szkołach zdawały po 5 razy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było do lasu nie jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! juz na poczatku jestem zmuszona powiedziec, ze jestem byla kursantka, a nie zadnym instruktorem sekretarka czy moze sprzataczka i nie pracuje w cabrio, bo widze, ze niktorzy uwazaj, ze jak ktos napisze cos dobrego o tej szkole to z gory zakladaj, ze to ich pracownik. nie mam zamiaru nikogo namawiac do robienia kursu w cabrio, ale nie podobaja mi sie te wszystkie posty na temat jak tam jest zle, jacy to instrukotrzy sa czy nie sa. Ja jestem zadowola z kursu w tej szkole, z niczym nie mialam problemow, z kazdym sie mozna bylo sie dogadac, nikt mi nie proponowal, zebym dokupywala jakies dodatkowe godziny, moze dlatego, ze od poczatku nie mialam z niczym trudnosci do instruktorow tez nie mam zadnych uwag, byli mili i wszystko mi tlumaczyli, nigdy nie zdarzylo mie sie, ze musialam ich gdzies powiezc ani nic podobnego. zdalam za pierwszym razem i teraz smigam sobie samochodzikiem pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem nadzieję na rzeczową dyskusję na forum - a szukałem forum o zamojskiej nauce jazdy. Dopiero zamierzam robić kurs prawa jazdy ale czytając to forum wiem gdzie nie pójdę napewno... Właściwie mój post jest tu raczej zbędny - na forum zdominowanym i współtworzonym przez jedną szkołę. Ktoś kto pisze takie posty jest albo "mądry inaczej" albo uważa nas - przyszłych kursatów za idiotów. Pozdrawiam wszystkich przyszłych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Deltę. Mili instruktorzy.... i bardzo cierpliwi. Uczą jeźdźić a nie tylko zdać egzamin. No i ceny przystępne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201003/1268948049_by_Hetmanowiec_500.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demotywator napisał:
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201003/1268948049_by_Hetmanowiec_500.jpg
nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście robiłam kurs w cabrio i nie jestem do końca zadowolona. Owszem są młodzi instruktorzy którzy czasami są mili chociaż i to nie zawsze. Ale jeżeli idzie się na kurs to chyba nie po to żeby sobie z instruktorem na pizze wyskoczyć tylko po to żeby się czegoś nauczyć. Jazdy miałam z kilkoma instruktorami co mnie troche denerwowało przynajmniej na początku. I tylko z jednym jeździło mi się naprawde dobrze. A to że liczy się tylko kasa to też troche prawda bo czasami nic się tam nie da ustalić i kursanta też mają gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jeżdżę samochodem już ponad 4 lata. Robię po kilka-kilkadziesiąt kilometrów dziennie i to nie tylko w terenie ale i po miastach- Lublin, Warszawa, Katowice, Częstochowa...Żadnego problemu, 0 pkt.karnych. Idąc na kurs nigdy wcześniej nie siedziałam za kierownicą. Prawo jazdy robiłam w ..Cabrio no i jestem z nich bardzo zadowolona. Co prawda mieli wtedy chyba tylko kategorię "B" no i pewnie nieco było mniej instruktorów, ale chłopaki przykładali się do tego co robią. Jeździłam też z kilkoma instruktorami, ale każdy zwracał uwagę na coś innego, więc można się było więcej nauczyć. Egzamin zdałam bez problemu. Muszę powiedzieć, że nauczyli mnie podstaw dobrze - później najważniejsza jest praktyka. Teraz jakbym miała pójść na kurs, to na pewno wybrałabym tą samą szkołę - Cabrio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 70

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...