Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to nieporozumienie nigdy bym po cichu nie pomyslała że ktoś Taki może decydować w moim imieniu! PORAŻKA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atoni macierewicz nie wie co mówi proszę uważac na to bo będzie żle a wami i to jest moja sprawa co sie stało będzie afera taśmowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę żeby pisioki pójdą z polski niech wracają co mówią o nas zrobili juą przydko ja im nie ufam to jes moja prawda i będę oceniał moją partię platformie obywatelską i dziękuję za wasze zachowania i koniec mam słów do pisiorów i proszę nie gadać mi takich strasznych zachwań pisiory niech jarosław kaczyński nie mówi prawdy a sondaże kłamią niewierze pisiokom mogą przegrać tych sondażach mogą się obrarzać i mi guzik mnie nie obchdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd to wiedzą nic nie wiedzą co myślą co mówią bo robią żle nich powinni się pilnować i proszę nie kręcić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...