Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpierw skleja się kadłub i skrzydła

Utworzony przez abi, 28 października 2007 r. o 22:11
Znowu plastikarz. Klei ktoś jeszcze karton w tym mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez taki bylem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciusiu !! brawo !! tak trzymaj.Już nie chce mysleć co skleisz jak będziesz w gimnazjum !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciocia Ela dołącza się do komentarza wujka Waldka Dodaje, że może zostaniesz lotnikiem ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem taka dumna z mojego zdolnego Chrześniaka, tak trzymać Maciuś!!! Myślę, że w przyszlości rozpracowanie AirBusa i Boeninga nie będzie dla Ciebie problemem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciuś, razem z Fionką serdecznie gratuluje !! wdałeś sie do kuzynki z koszalina...taki zdolny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestesmy bardzo dumni z Ciebie Maciusiu i juz szukamy dla Ciebie nastepnego modelu do sklejenia. Pozdrowienia z Wuppertalu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wywiad Maciek!!!! jak przyjade to skleimy jeden model razem!!! ale ty czytasz instrukcje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie dajcie się naciągać tym oszustom na zwykły spam! Nie polecam takich stron, ani chamskiego żerowania na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...