Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najważniejsze ubezpieczenia komunikacyjne i kalkulator OC

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2018 r. o 15:52 Powrót do artykułu
Jak autor słusznie zauważył, bardziej korzystne jest kupowanie ubezpieczeń w abonamencie. Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC. Online Ekspert Compensa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto pamiętać, że wielu ubezpieczycieli oferuje także mini ac. jest ono tańsze od typowego, pełnego autocasco, a zapewni choć minimalną ochronę. tu ***s://ubea.pl/gdzie-i-dlaczego-warto-kupic-mini-ac%2cartykul%2c1081/ można sprawdzić, jakie są warunki takiego mini ac w poszczególnych firmach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sprawdziłem stawkę przez tanie-oc.pl i wyszło całkiem znośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma chyba innej opcji niż porównywarka czy jakiś kalkulator OC jeśli nie chce się przepłacić. Ofert jest dużo i się stety albo niestety mocno od siebie różnią. Więc takie kupowanie polisy na łapu capu byle szybko to się rzadko kiedy sprawdza. Mam dobre doświadczenia z kalkulatorem na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Szybko, na jasnych zasadach, można było sobie dobrać tanie OC – oczywiście tanie...to jest w cudzysłowie bo teraz to już nie ma tanich polis..:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma chyba innej opcji niż porównywarka czy jakiś kalkulator OC jeśli nie chce się przepłacić. Ofert jest dużo i się stety albo niestety mocno od siebie różnią. Więc takie kupowanie polisy na łapu capu byle szybko to się rzadko kiedy sprawdza. Mam dobre doświadczenia z kalkulatorem na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Szybko, na jasnych zasadach, można było sobie dobrać tanie OC – oczywiście tanie...to jest w cudzysłowie bo teraz to już nie ma tanich polis..:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może spróbuj wypełnić formularz przez najtaniejuagenta.pl. Mi to zajęło dosłownie parę minut ale nawet bym mógł poświęcić więcej ważne, że to jest tylko jeden formularz a mam info zwrotne od kilkudziesięciu firm, także miałem z czego wybierać i faktycznie teraz dopiero widzę jak bardzo przepłacałem za ubezpieczenie do tej pory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko, że można na OC mocno zaoszczędzić. Wszystkie TU masz skupione w porównywarce kalkulator-oc-ac.auto.pl, więc możesz porównywać ogólnie cały rynek lub wybrać konkretne TU i sobie z ich kalkulatora już skorzystać. Dla mnie ok narzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...