Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nakręcili film jak wrzucają psa do piwnicy (wideo)

Utworzony przez OMFG, 6 lutego 2011 r. o 19:40
Co się dzieje z tymi ludźmi!!!?Tego gnoja sama z wielką chęcią kopnęła bym w .....!Chory łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam ndzieję, że szybko zajmie sie nim policja i wsadzi choćby na 48h do aresztu gdzie trafi na milośnika zwierząt który pokaże mu co o takim zachowaniu sądzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobilbym tym malym skur....om dokladnie to samo co oni zrobili temu psu...i to kilka razy, tak zeby kur...a wiedzieli za co! Jak mozna krzywdzic zwierze, ktore ufa Ci bezgranicznie? Mam nadzieje ze zostana ukarani i bardzo chetnie zrobilbym to osobiscie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to się dzieje?!? cholerne gnoje, bezmózgi.z gęby widać, że idiota. należałoby z nim to samo zrobić. mam nadzieje, że to nikt z Lublina ani z lubelszczyzny bo toż byłby wstyd na całą Polską ale z drugiej strony blisko byłoby aby temu tępakowi du..... nakopać tak jak on to zrobił z tym psem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kamerzysta 15 letni" - chodzi o sprawe z kotem. Tam kręcił 15-latek.
Tomek napisał:
Co do tego profilu z nk to tamten gościu ma 13 lat, a w artykule jest napisane że kamerzysta ma 15 lat, czyż nie tak ? Nie bronię, ale trochę lipa po niewinnym jeździć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmózg poprostu, trzeba nie miec serca wogóle żeby takie rzeczy robic. pie***dolnąc takiego tylko takiego.Krac bez skrupułów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie teraz gnojek juz sra w gacie ze strachu...no i bardzo dobrze bo jak widac po ostatnich przykladach ludzie do skutku beda domagac sie kary........Jezeli sie nie uda to mam nadzieje ze wkrotce jakis pies upier...li mu reke przy samej du..ie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że ktos złamie rekę lub noge temu szmaciarzowi ---- ja mogę dac tysiaka za złamanie ręki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwe zarabianie http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=gugus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boguś napisał:
Jego pies, jego sprawa. Dlaczego kogokolwiek innego miało by to obchodzić?
masz rację.a kogo obchodzi,że stukasz swoją matkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zeby tak ciebie kopneli glupi gowniarzu. zdzierze jak mowa o maltretowaniu ludzi, ale zwierzat? do kad ten swiat zmierza! jak nie kot zucany o sciane, to deb*** ktory wprowadzil swojego psa prosto pod kola pociagu, a teraz glupie zabawy JAK FAFIK WPADA DO PIWNICY. jak dla mnie skopac takich i do lochu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamunia nie nauczyla zasranca ze "tak nie wolno bo pieska to boli" a sam na to by nie wpadl bo z glowka cos nie halo!Wierze w to, ze spotka go kara,tak jak innych.Z niecierpliwoscia czekam na final tej sprawy.Pies to najukochansze stworzenie na swiecie i mnie osobiscie bardzo bola tego typu historie. Mam nadzieje ze gowniarz przeczyta te wszystkie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DNO PONIŻEJ MUŁU się kłania!!! Nawet do resocjalizacji się to "coś" nie nadaje bo szkoda publicznych pieniędzy. Proponuję znaleźć, zawinąć w dywan i zakopywać żywcem bardzo powoli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec jak go robił, to chyba zemdlał, chłopak wyraźnie jest niedotleniony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma śmiech, jakby kobyła na blachę lała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ogarniam tego typu wiadomosci...patrze wlasnie na mojego pieska i w glowie mi sie to nie miesci...jak mozna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ja bum cie pokazał hard - kor .... ale mam nadzieje ze ktoś z twojego miasta, lub ulicy ci go pokaże..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mam odwagi zeby obejrzec ten film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ryj przekopać, nic więcej ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..brak słów by to skomentowac. Mam nadzieje, ze tym sadystycznym mlodziencem zajma sie odpowiednie organy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...