Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów > Radio Lublin- Budka Suflera 11:4

Utworzony przez Tonio, 8 lipca 2008 r. o 21:37
A kto strzelił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biorąc pod uwagę przeszłość takiego jednego z radia - wynik meczu był na pewno kupiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... yy czy komus dziala jakis filmik ? .. wiecie moze skad fotki wzaisc z tego meczu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat fajny, ale video - widmo. Ni ma, bo zima. Chyba że ja ślepy jestem. Ale inni, jak widzę, też nie widzą : )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz byłu ustawiony. Grałem w tym meczu i zamiast dziennikarzy z radio lublin grała amatorska drużyna Cisy Nałęczów i dla tego taki wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Radio L. podstawiło drużynę,, to niezłe jaja. Może by tak podstawić zawodowych dziennikarzy przed mikrofony, to może ktoś by tego słuchał. Poza paroma programami nudne, że aż boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze w radiu byl komunikat ze kto chetny to moze wziasc udzial w tym meczu dlatego znalazlo sie kilka osob co mialo stycznosc z pilka wczesniej dlatego prosze nie mowic ze mecz byl ustawiony.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...