Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napad na kantor. Zginęło 100 tys. zł [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2018 r. o 11:41 Powrót do artykułu
widocznie nie dostają 500+ i muszą z czegoś żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że te pieniądze zginęły.Cześć ich pamięci.Kiedy pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda kobiet mających taka pracę a narażonych na takie niebezpieczeństwa , może więc należałoby stosowne odszkodowania przydzielać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
szkoda kobiet mających taka pracę a narażonych na takie niebezpieczeństwa , może więc należałoby stosowne odszkodowania przydzielać
 a kto się pracownikami przejmujme, nie ma ludzi niezastąpionych, jak nie ta to będzie inna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginęło, wtedy gdyby wypadły komuś pieniądze na ulicy, w autobusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie z tego powodu wolę wymieniać pieniądze na w e-kantorze. Przynajmniej wiem, że i ja i moje pieniadze są bezpieczne. Szczególnie, że wymiana pieniędzy np. na Amronet jest dużo bardziej opłacalna niż w kantorze stacjonarnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda,różnicę da się odczuć i w koszcie i w samym komforcie jak wymieniamy bezgotówkowo. W tym roku jak wybierałem się do Włoch i EUR kupowałem na gieldawalut.com wyszło mi o ponad 300 zł taniej niż gdybym w pobliskiej placówce zrealizował przewalutowanie tej samej kwoty pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...