Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napaść na Ukrainkę w centrum Lublina. Poszukiwana kobieta znaleziona w Sopocie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2017 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Jebana dzicz! Polska nie jest tylko dla Polaków! Paulinki szykuj dupkę za kratami się już Tobą zajmą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karac jak w USA.Inaczej nie bedzie ladu i skladu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mnie zastanawia jedna rzecz. Poszkodowana słysząc wrogie okrzyki podeszła do bandy w ciemnym parku i zaczęła pyskować, jak przeszło od słów do - czynów chciała użyć gazu i na koniec zdziwiona, że dostała oklep. Czy tylko mnie dziwi kompletny brak logiki i instynktu samozachowawczego u poszkodowanej? Jak ona chciała tym gazem obezwładnić piątkę agresorów? Chyba, że miała taki pojemnik jak policja podczas zamieszek :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z mojego doświadczenia wynika jasno, bo pracuję w większym zachodnim polskim mieście, w którym jest już trochę duszno, a ukraińcy prowadzą po kilka żabek na osiedle, czyli po kilkadziesiąt per dzielnicę. to jest ich ulubiony biznes. pracują też w i posiadają na własność gastro-*bazki, puby oraz pracują w korporacjach i fabrykach, więc jest ich znacznie większa społeczność, tysiące budowlańców. więc naturalnie jest ich dużo. nie wiem czy limity bezpieczeństwa harmonii nie są w mojej okolicy przekroczone. moje obserwacje są takie, że ukrainki są o kilka poziomów bardziej kapryśne, gdy polka widzi jakiś błąd bądź niedoskonałość, dokonuje cudów i wysiłku by to samodzielnie naprawić, nie narzeka, polski są wytrzymałe - szacunek dla nich, dopiero jeśli jest to coś tragicznie bardzo złej jakości, wtedy deleguje, dzwoni do producenta albo zleca zmianę facetowi. wkłada dużą siłę w rozwiązanie samodzielne problemu. a ukrainki są inne, niczym arystokracja palcem nie kwiną, od razu narzekają, same reklamacje, liściki, pod***anie i lamenty. w dupach im się poprzewracało, myślą, że wszystkie są z jakichś nobliwych sfer, i że czerwone dywany im trzeba pod stopy podkładać. bo one z ukrainy, zawiesza na siebie kwiaty, wrzuca fotografię pola pszenicy i że święte z nieskalanego landu. zastanawiałem się, czemu ukrainki pozycjonuja się na wyższe sfery, i teraz już wiem. ukraina to nie jest oddzielny naród. to jest ekstensja rosji. podlegają temu samemu "imperializmowi moskiewskiemu" jak inne byłe republiki zsrr, za wyjątkiem kilku państw nadbałtyckich. oni wierzą w propagandę kremla, posługują się rosyjskim, i widzą jak żyją oligarchowie nie tylko z moskwy ale i z innych miast i to kopiują będąc u nas. poco Święta daria z ukrainy podchodziła do nietrzeźwych?! ktoś kto dba o swoje bezpieczeństo nie podchodzi nawet blisko. zła sytuacja gospodarcza ukrainy to tez ściema, bo drugą taką gospodarkę mają bez paragonów, czyli w szarej strefie. dlatego kupują w polsce mieszkania za gotówkę. każdego dnia mordowano kilkaset polaków, a dzisiaj każde pobicie idące w przeciwną stronę jest nagłaśniane jakby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest PRZEDE WSZYSTKIM dla Polaków. Goście zostają gośćmi. Witamy serdecznie, ale tylko tych których chcemy i oczekujemy szacunku wobec naszej kultury, historii i zwyczajów. Ciekaw jestem czy byłaby taka sama afera gdyby Polka łaziła nocą po Iwano-Frankowsku (Stanisławowie) i podeszła pyskować do jakichś ciemnych typów Ukraińców, którzy krzyknęliby "Slawa Ukraini"? Z relacji nie do końca wiadomo kto pierwszy użył przemocy, ale wygląda na to, że Ukrainka użyła gazu co czyni z niej agresorkę nie ofiarę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Karac jak w USA.Inaczej nie bedzie ladu i skladu.
Używając polskich słów: Inaczej nie będzie lądu i magazynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego spuszczono ich tylu ze smyczy?robi sie sie zle oni czuja sie lepiej jak u siebie.a kto sprawdza czy nie piora brudnych pieniedzy dla trojzubskiej mafii?czy to nie przypadek ze za mieszkania placa gotowka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to nie jest tylko kwestia jakiegoś rasizmu...od zawsze były części Lublina, do których nawet w ciągu dnia lepiej było nie wchodzić..Przybyszów ze Wschodu zawiodła czujność. Zresztą proszę zapytać ich o bezpieczeństwo Polaków w miastach na Ukrainie. Sam uciekałem z Łyczakowskiego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polacy, bądźcie czujni na to żydo-chazarskie banderowskie "państwo"! już nas szczują! (media folskdojczowe i żydowskie wspomagają), a będzie więcej takich prowokacji usraelskich ! ---- patrz na yt -->> ***s://ww w.youtube.com/watch?v=3ytvdm4clvi&ytbchannel=telewizja%20narodowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy, zobaczcie jak te wszystkie żydowskie i folksdojczowe media biorą czynny udział w judzeniu i propagandzie ukrów w Polsce! Rzekomy ataka Polaka na ukrę = 20 artykułow. Atak ukry na Polaka = 1 artykuł - i to często nie piszą o narodowości (że niby nie potwierdzone...). Do tego podczepiają się ukrowskie trolle i inne polskojęzyczne pożyteczne idioty. I tak mielą i judzą. .... A wszyscy dobrze widzimy, że PIS mocno wspomaga ukrów - daje im mld $$$, 500+, zasiłki, pomoce, opłaty na studiach, służbę zdrowia, niedługo również emerytury! A jednocześnie PIS blokuje zakaz propagowania banderyzmu!! .... Pamiętajcie o historii polsko-ukraińskiej!! Historia lubi się powtarzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by robić prowokacje i wysyłać na niebezpieczne ulice patrole w cywilu. Wtedy szybka akcja i po zawodach. Jakby się rozeszło po mieście chodzi policja w cywilu to jeden z drugim pijaczek dwa razy by pomyślał zanim by zaczepił kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blond wiesniara, do paki z takimi smieciami i dla poszkodowanej 15tys od tej blond krowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Trójmieście wszystkie bandziory są pod ochroną. Począwszy od najwyższych stołków aż po sam dół drabiny społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z gazem na polaków? Za jakieś krzyki? Hańba dla ukrainki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. W hotelu. Ciekawe co robi w tym "hotelu"?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
28 lat to wcale nie taka młoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne jest to, że w Lublinie młodzież pracy nie ma i musi się tułać po Polsce żeby jakąś pracę znaleźć. A i zarobki w Lublinie pozostawiają wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...