Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowcy idą do Brukseli

Utworzony przez ~~ja, 9 grudnia 2013 r. o 08:12
mój  głos juz macie panowie czas coś zmienić nie tylko opowiadać o ciepłej wodzie w kranach itd. od "89 roku co wybory to nowe obietnice, reformy rozpier....nasz kraj przemysłu nie mamy za to hipermarkety powstają bez problemu wyprowadzają nasze pieniądze dlaczego nie płacą podatku obrotowego ??? przykładów mnóstwo żyjemy w chorym kraju czas na zmiany do dzieła panowie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój  głos juz macie panowie czas coś zmienić nie tylko opowiadać o ciepłej wodzie w kranach itd. od "89 roku co wybory to nowe obietnice, reformy rozpier....nasz kraj przemysłu nie mamy za to hipermarkety powstają bez problemu wyprowadzają nasze pieniądze dlaczego nie płacą podatku obrotowego ??? przykładów mnóstwo żyjemy w chorym kraju czas na zmiany do dzieła panowie !!
Dlatego ten żyd kaszubski z cala ta czerwoną bandą POje bów muśi natychmiast odejsć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...