Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trzymam kciuki... tez spiewam tyle ze po weselach wiec sie wypowiem glos tej dziewczynki naprawde.... brak mi slow... wygra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja trzymam kciuki za ciebie Madziu i będę wysyłała SMS-y. Nie mogę się doczekać, gdy zaśpiewasz i wygrasz!Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego faworyzujecie magde??? zdjęcie na 1 stronie i tylko jej filmik jak śpiewała. to jest propaganda i prowokacji i wszystko co najgorsze . USD jest spychane na drugi plan. a tak nie powiano byc, to nie jest idol!! to jest mam talent.. liczę i glosuję na USD bo tam fajne dupy tańczą . pozdrawiam was dziewczyny dziennik wschodni to DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co nas ludzi obchodzi jakas magda welc w jakimś glupim mam talent.. ? Nie ogladam mam talent nie ogladam tv i w gazecie chce sie dowiedziec czegos waznego, o tym co sie dzieje w tym regionie i na swiecie, a takie cos to zenada i zadna informacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...