Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
już wiecie, dlaczego nie każdy obywatel może mieć broń ostrą na podorędziu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wiecie, dlaczego nie każdy obywatel może mieć broń ostrą na podorędziu?
Racja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wiecie, dlaczego nie każdy obywatel może mieć broń ostrą na podorędziu?
tylko stanowcze prawo aby taki ktoś pierw pomyślał jaka kara mu grozi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTAJĄC TO, MAM PEWNE WĄTPLIWOŚCI - STRUKTURA SZYBY SAMOCHODOWEJ NIE POZWOLI NA JEJ USZKODZENIE STRZELAJĄC DOŃ POCISKIEM ALUMINIOWYM Z SIŁĄ 18 KJ - BROŃ PNEUMATYCZNA SPRZEDAWANA W POLSCE Z TRUDEM PRZEBIJA PLASTIKOWĄ BUTELKĘ Z WODĄ - CZYLI JAK ZWYKLE PISANIE GŁUPOT GODNYCH BRUKOWCA >> FAKT << - NA MARGINESIE PISTOLET EAGLE - ORZEŁEK - PRODUKCJA TURECKA , ZERO CELNOŚCI , TROCHĘ LEPSZE ZDANIE MAM O REWOLWERZE TEJ FIRMY. TO CO NA ZDJĘCIU , TO ZABAWKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW, SZYBĘ W SAMOCHODZIE MOŻNA USZKODZIĆ - UDERZAJĄC W NIĄ WSKAZANYM PISTOLETEM. I TO DŁUGO TRZEBA STUKAĆ - PANU REDAKTOROWI KŁANIAJĄ SIĘ LEKCJE FIZYKI - NAUKA NIE SZKODZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja!
BYŁEŚ SYNKU W WOJSKU ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTAJĄC TO, MAM PEWNE WĄTPLIWOŚCI - STRUKTURA SZYBY SAMOCHODOWEJ NIE POZWOLI NA JEJ USZKODZENIE STRZELAJĄC DOŃ POCISKIEM ALUMINIOWYM Z SIŁĄ 18 KJ
Dpucz sie bo bredzisz,, po 1 nie ma czegos takiego jak syrzelanie z siłą i sily nie mierzy sie w J (dżulach), a w niutonach N, w dzulach merzy sie energie kineczyczną pocisku, i 18 KJ to 18000J, pocisk chocby i aluminiowy uderzajacu z taka energią , nie dosc ze zniszvzy szybe to przerobi pasażeta na mielonke, i zozwali blok silnila, ppcisk od AKMS (kałacha) ma około 2000J, a pata 9mm rzędu 500J, limit wiatrówek w polscr to 17J, wiec najpierw radze sie dpucxyc o nie robić z sieboe pośmiewiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rumcajs (11 listopada 2015 o godzinie 02:11) CZYTAJĄC TO, MAM PEWNE WĄTPLIWOŚCI - STRUKTURA SZYBY SAMOCHODOWEJ NIE POZWOLI NA JEJ USZKODZENIE STRZELAJĄC DOŃ POCISKIEM ALUMINIOWYM Z SIŁĄ 18 KJ Dpucz sie bo bredzisz,, po 1 nie ma czegos takiego jak syrzelanie z siłą i sily nie mierzy sie w J (dżulach), a w niutonach N, w dzulach merzy sie energie kineczyczną pocisku, i 18 KJ to 18000J, pocisk chocby i aluminiowy uderzajacu z taka energią , nie dosc ze zniszvzy szybe to przerobi pasażeta na mielonke, i zozwali blok silnila, ppcisk od AKMS (kałacha) ma około 2000J, a pata 9mm rzędu 500J, limit wiatrówek w polscr to 17J, wiec najpierw radze sie dpucxyc o nie robić z sieboe pośmiewiska Zacznij naprawę świata od siebie i nie rób z siebie pośmiewiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEDZY MACIE RACJĘ - NAPISAŁEM BZDURY PISZĄĆ, ŻE J JEST JEDNOSTKĄ SIŁY , ORAZ PODAJĄC NIEPRAWDZIWE DANE - ZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM ENERGIA KINETYCZNA POCISKU MUSI BYĆ NIŻSZA NIŻ 17 J - PRZEPRASZAM - ALE TO DOBRZE, ŻE KTOŚ DBA O JAKOŚĆ WYPOWIEDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najmocniej przepraszam za rażace błędy w pisowni, pisałem w busie, na polskich drogach, ponadto post wysłał się przed sprawdzeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEDZY MACIE RACJĘ - NAPISAŁEM BZDURY PISZĄĆ, ŻE J JEST JEDNOSTKĄ SIŁY , ORAZ PODAJĄC NIEPRAWDZIWE DANE - ZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM ENERGIA KINETYCZNA POCISKU MUSI BYĆ NIŻSZA NIŻ 17 J - PRZEPRASZAM - ALE TO DOBRZE, ŻE KTOŚ DBA O JAKOŚĆ WYPOWIEDZI
  Zgodnie z polskim prawem energia pocisku nie musi być od niczego niższa i może wynosić np. 100 J. Tyle że wiatrówki nadające pociskowi energię kinetyczną powyżej 17 J są w rozumieniu UoBiA bronią pneumatyczną i podlegają rejestracji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...