Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nastolatek z chorobą komputerową trafił do DSK w Lublinie

Utworzony przez from toleranted, 17 sierpnia 2010 r. o 09:36 Powrót do artykułu
Ja się pytam gdzie byli rodzice ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOŻ ONI MAJĄ PSYCHOTERAPIE W ZASADZIE NON STOP SIEDZĄC PRZY KOMPIE WYCISZAJĄ SIĘ ANALIZUJĄ SWOJE ZACHOWANIE DE...BILKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ło matko 12 godzin przed komp i od razu w szpitalu lądują słabe pokolenie rośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo sprawdzą się scenariusze filmów surogaci , matrix, terminator 2 .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
Ja się pytam gdzie byli rodzice ?
W sąsiednim pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni nie sa uzaleznieni, tylko sie im wmawia ze sa uzaleznieni....ja teraz w wakacje codziennie siedze przed kompem 15-16 godzin....nie mam bolow głowy, bezsennosci [spie od 7 do 9 godz] czy padaczki....z wychodzeniem gdzies tez nie mam problemow...w roku szkolnym tez sporo siedze, bo tez od razu po przyjsciu właczam komputer....a z nauka nie mam problemów - mam srednia powyzej 4....moze problem tkwi w ich wieku - za młodzi sa i dlatego nie potrafia zdac sobie sprawy z tego ze nauka czy sen w ich wieku tez jest wazna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie zaluje ze mialem hobby jakie mialem wazne zeby znalezc tez troche dystansu do PC i wyjsc czasem pograc w pilke czy to z kolegami na piwko a od razu inaczej sie czlowiek czuje A z syna nie robcie jakiegos "uzaleznionego" tylko dlatego ze swiat wirtualny podoba mu sie bardziej niz ten co jest w rzeczywistosci. Dorastajac zacznie zauwazac ze zycie jest inne i znudzi mu sie w koncu siedzenie przed komputerem jak mi w tej chwili. Poddajac go leczeniu robicie z niego sierote czy czlowieka niezrownowazonego i potem moze sie tak czuc przez dlugie lata. Wazne zeby zdawal z klasy do klasy i mial jakis papierek chociaz teraz i po studiach pracy nie ma. Chillout !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gracz napisał:
ja nie zaluje ze mialem hobby jakie mialem wazne zeby znalezc tez troche dystansu do PC i wyjsc czasem pograc w pilke czy to z kolegami na piwko a od razu inaczej sie czlowiek czuje A z syna nie robcie jakiegos "uzaleznionego" tylko dlatego ze swiat wirtualny podoba mu sie bardziej niz ten co jest w rzeczywistosci. Dorastajac zacznie zauwazac ze zycie jest inne i znudzi mu sie w koncu siedzenie przed komputerem jak mi w tej chwili. Poddajac go leczeniu robicie z niego sierote czy czlowieka niezrownowazonego i potem moze sie tak czuc przez dlugie lata. Wazne zeby zdawal z klasy do klasy i mial jakis papierek chociaz teraz i po studiach pracy nie ma. Chillout !
przepraszam, ze sie wtrace, ale chyba nie wiesz, o czym mowisz. trzeba zobaczyc na wlasne oczy taki przypadek i dopiero oceniac. a tak sie sklada, ze ja taki znam. moja siostra mieszka w bloku, gdzie za sciana ma takich sasiadow wlasnie. chlopak ma 14 lat i jest uzalezniony od komputera. co dzieciak wyprawia w tym domu, to przechodzi ludzkie pojecie. awanturuje sie z matka (ojca nie ma). zawalil szkole, juz do niej nie chodzi wcale. wyzywa matke od najgorszych za kazdym razem, jak chce mu wylaczyc komputer. policja regularnie tam przyjezdza. kiedy matka odciela go od komputera, internetu, szalal tak, ze nawet z okna chcial wyskoczyc.i to juz nie raz. grozil, ze sie zabije. siedzial juz na parapecie. kobeta wyglada jak chodzaca smierc, taka jest zmarnowana. to jest tragedia dla tej rodziny. a kiedys byl normalnym dzieckiem. my mozemy sobie lekcewazyc takie rzeczy, bo jako juz starsi od nich ludzie(ja mam 28 lat) nie mielismy takich doswiadczen z dziecinstwa. kiedys komputery nie byly tak powszechne i nasze dziecinstwo wygladalo inaczej. i nawet jesli teraz, w doroslym zyciu, spedzamy sporo czasu przed monitorem, to umiemy sie oderwac od tego swiata, wiemy, ze mozna inaczej spedzac czas, inaczej zyc. natomiast dzieci od malego przyzwyczajone do wirtualnego swiata, zupelnie inaczej sie rozwijaja. myla swiat wirtualany z prawdziwym. co z tego chlopaka wyrosnie, jesli on tylko taki swiat zna? nie ma juz kolegow. nie uprawia sportu. zapomina sie najesc! problem jest wiekszy niz sie wydaje. nie mozna go lekcewazyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam 14lat i sam bylem nalogowym graczem gier takich jak CS-counter strike czy Dark orbit one wciagaja tak ze popprostu czlowiek chce byc najlepszy w ta gre poswieca na nia bardzzo duzo czasu i mialem momenty gdy siedzialem 16godzin bez przerwy i wpadalem z hipnoze nic do mnie nie docieralo az mnie kktos nie obudzi z tak jakby snu, i czesto wolalem nawet bardzo czesto wolalem grac niz isc zjesc obiad gdy przychodzili do mnie koledzy wolalem zostac w domu i grac Zmarnowalem sobie zycie gdy w 4 klasie mialem swiadectwo z czerwonym paskiem to teraz ledwo mam srednio 3.0 Dlatego przestrzegam was przed tym!!! Moim sposobem na oduczenie sie nalogu bylo znalezienie sobie innego nalogu Ale to nie byly zadne gry czy cos to byla kostka rubika uczyla mnie wyobrazni i potrafila uczyc wtedy tamten nalug mi sie znudzil tak poprostu pozniej uczylem sie trickow freestylefotball duzo sie nauczylem i szukalem sobie jaiegos zajecia Moje oczy byly opuchniete jak bym mial slliwki pod occczami czesto nawet sam mi lzawily Trzeba miec ruwniez silna wole dobra zeby juz nie przedluzac no to uwazajcie na siebie, czesc:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi się, że człowiek jest uzależniony od komputera i gier, kiedy twierdzi, że świat przedstawiony w grze jest lepszy i ciekawszy niż w rzeczywistości. A przecież w grach właśnie o to chodzi. Nikt nie kupiłby symulatora życia codziennego. Gry dają nam możliwość bycia kim chcemy: Spiderman'em, Draven;em albo chociaż CT. Każdy chce przeżywać przygody, których nie może doświadczyć w prawdziwym życiu: walić serię z "akacza", władać toporem, czy wspinać się po ścianach wieżowców. Świat gry MUSI być ciekawszy, by ktokolwiek ją kupił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...