Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nastolatka, której szpital w Lublinie odmówił aborcji, wygrała w Strasburgu

Utworzony przez jakow, 30 października 2012 r. o 11:06
mamusia nie pilnowała córuni , ta dawała dupci a my wszyscy mamy za to płacić, czyn zabroniony? pieprzenie się z kolegą, równolatkiem ? trzeba teraz ukarać mamusię chyba jest pełnoletnia,?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaz swoja twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to lublinianki teraz są europej(s)kami pełną dupą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co Pisowskie scierwa ... trza placic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna wygrała, bo nie poszanowano jej praw, a gdzie prawa tego dziecka???? Dokonano tej aborcji, czy dziecko przyszło na świat? Coś jak sprawa pani Tysiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bardzo dobrze , ja do tych kwot dołożyłbym jeszcze jedno zero , żeby beton trochę zabolało . Ogólnie całą historię pamiętam , łatwo nawet teraz znaleźć jej ślady w archiwalnych artykułach . Dodatkowo proponuję , żeby na tę kwotę złożyli się teraz przeciwnicy aborcji co tak szczekali wtedy . No , przynajmniej dobra wiadomość na początku dnia , że Polska B , siedziba PiSu i kleru , nie może narzucać swoich norm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakow napisał:
mamusia nie pilnowała córuni , ta dawała dupci a my wszyscy mamy za to płacić, czyn zabroniony? pieprzenie się z kolegą, równolatkiem ? trzeba teraz ukarać mamusię chyba jest pełnoletnia,?
Życzę Ci jak będziesz miał córkę i jakiś menel ja zgwałci czyli zaszła w ciąże w wyniku przestępstwa tak jak napisane jest w artykule to wtedy ja napisze gdzie był tatuś jak się córka w parku puszczała.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a jednak zabili dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zgwałcona 14-latka walczy o prawo do aborcji, którego odmawiają jej okrutni obrońcy życia. W tej walce wspierają ją szlechetni dziennikarze " Gazety Wyborczej ', " Newsweeka " i Radia TOKFM ". Tak wygladać miała sprawa, którą w czerwcu 2008 r. żyła cała Polska. Była to stworzona na potrzeby mediów manipulacja. Kulisy manipulacji, w której intrumentalnie posłużono się młodą dziewczyną i jej dzieckiem, odsłania dziennikarskie dochodzenie Joanny Najfeld i Tomasza P. Terlikowskiego. - więcej można znaleźć w publikacji " Agata " - Anatomia Manipulacji. Pozdrowienia dla myślących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy, że Polska bezprawiem stoi. Mamy tyle sądów a cóż z tego jak sędziowie nie znają prawa i wyroki muszą być poprawiane w Strasburgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez ciemnota panuje w tym narodzie. Sama mam 26 lat, wlasnie staram sie z moim narzeczonym o dziecko i jednoczesnie nie wyobrazam sobie, ze mogla bym miec i urodzic dziecko, ktore zostalo "zrobione" w wyniku gwaltu na mojej osobie! Dlaczego ludzie osadzaja sytuacje, w ktora kompletnie nie moga sie wczuc! Jak mozna wydawac jakies osady, nie bedac w danej sytuacji!? Ludzie zastanowcie sie, to byl GWALT wiec kazda osoba powinna miec prawo do decydowania jak postapic w danej sytuacji. Widocznie ta 14-letnia DZIEWCZYNKA a wlasciwie 14-letnie dziecko nie chcialo nosic i urodzic dziecka.... GWALCICIELA! Jak dalej psychicznie funkcjonowac? Nigdy nie zrozumiem waszej "polskiej" mentalnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....zakazu nieludzkiego i poniżającego traktowania, prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego, a także prawa do wolności i bezpieczeństwa osobistego.... dobre sobie, za cene zycia dziecka. Ani "matka", ani UE zycia dziecku nie dali i niech prawa do niego nie odbierają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
Życzę Ci jak będziesz miał córkę i jakiś menel ja zgwałci czyli zaszła w ciąże w wyniku przestępstwa tak jak napisane jest w artykule to wtedy ja napisze gdzie był tatuś jak się córka w parku puszczała..... [/quote] [quote name='gg' timestamp='1351592689' post='688435'] Życzę Ci jak będziesz miał córkę i jakiś menel ja zgwałci czyli zaszła w ciąże w wyniku przestępstwa tak jak napisane jest w artykule to wtedy ja napisze gdzie był tatuś jak się córka w parku puszczała.....
Jaki menel?Jaki gwałt???Zajęcia praktyczne z PdŻ z kolegą równolatkiem odbywała !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaku bardzo się zachciało i się stało, jak się stać musiało. Zabiegu w kraju odmówiono i rachunek Polsce wystawiono. Za chcenie i niechcenie zapłacono, bo takie jest prawo unijne Panie. Były drwiny, były kpiny i znęcanie a sądu wyrok jest na opamiętanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
Ani "matka", ani UE zycia dziecku nie dali i niech prawa do niego nie odbierają
No k***a a kto dal te zycie? Jakis zwyrodnialec, ktoryemu zachcialo sie bzykac, wiec zgwalcil 14-latke.... idz sie leczyc czlowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwi mnie ten wyrok. będzie za to nowa celebrytka, jak Katarzyna W., matka małej Madzi, i jak ten chłopiec, co rodziców pozwał o alimenty po tym jak odmówił im posłuszeństwa. Alleluja i do przodu! Przy okazji nowy temat zastępczy dla telewizji - zaraz przykryje się kolejną smierć "seryjnego samobójcy", trotyl na Tutce, fatalną sytuację rodzin polskich, bezrobocie wśród młodych ludzi, ujemny przyrost naturalny. Zabawa trwa, igrzysk i chleba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta26 napisał:
Alez ciemnota panuje w tym narodzie. Nigdy nie zrozumiem waszej "polskiej" mentalnosci.
a ty jakiej jesteś narodowości, ciemnoto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta25 napisał:
No k***a a kto dal te zycie? Jakis zwyrodnialec, ktoryemu zachcialo sie bzykac, wiec zgwalcil 14-latke.... idz sie leczyc czlowieku.
Ile masz w końcu lat, Marto, 25 czy 26? Niekt tu nie usprawiedliwia gwałtu, za to powinien gwałciciel siedzieć. Natomiast zabójstwo dziecka jest zabójstwem, nieważne czy przed urodzeniem czy po. jak łatwiej ci myślec, że to zlepek tkanek i "owoc gwałtu", żebu usprawiedliwić aborcję, to wolny wybór. Jednak prawda jest inna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwota odszkodowania jest, moim zdaniem, zbyt niska i powinno sie tam dopisac przynajmniej jedno zero!!! Budzet panstwa, bo to my wszyscy placimy, powinien z kolei wystapic na droge sadowa przeciwko wszystkim tym draniom, ktorzy ponosza wine za zaistniala sytuacje! Nie znam sie na prawie, ale jesli rezultatem nieodpowiedzialnosci sa straty dla calego spoleczenstwa, to konsekwencje powinni ponosic sprawcy bezprawnego traktowania wspolobywatela! Moze tzw. obroncy zycia niepoczetego beda zwracali poniesione przez nas wszystkich straty finansowe.....? Dwie tace w miesiacu przeznaczyc na tak wzniosky cel.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta26 napisał:
Sama mam 26 lat, wlasnie staram sie z moim narzeczonym o dziecko
Ej, a gdzie się staracie? Jakie dokumenty trzeba złożyc? Długo się czkea? No i wreszcie - ile to kosztuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...