Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ci zwierający du.. o przepraszam szeregi, to nauczyciele z komuszego ZNP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I super czas skończyć z gimnazjami. Kiedyś była sama podstawówka i dzieci wyrosły na ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze niech sie wezmą do roboty i zaczną uczyć. Pan od informatyki wjednym z "lepszych" gimnazjów ograniczenia się do wejścia i wyjścia z klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ! Niech Wam PIS tak da w dupę, że się nie pozbieracie. Głosowaliście na PISiorów to nie płaczcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Pani Misiuk he.he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentką pierwszego rocznika gimnazjum. Moim zdaniem powinny one zostać zniesione. Tam młodzież w bardzo newralgicznym wieku zmienia znane środowisko, ulega presji rówieśników. Palenie itd. będzie również w ośmioletnich podstawówkach. Ale gdy nagle wchodzi się w inne środowisko, młodzi ludzie nie chcą zostawać w tyle i z miejsca pokazać, że oni też "potrafią". W ogóle nie mam pojęcia po co stworzono ten dziwny system kilku szkół. Kiedyś była podstawówka i liceum czy zawodówka i było dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jewstem za likwidacja gimnazjów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprowadzili zeby zniesc - wazne ze cos robia pisiurki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że nauczyciele nie dostrzegają większej korzyści z likwidacji gimnazjów, i martwią się tylko o swoje 4ry litery w danym momencie. Największą głupotą jest myślenie, że stracą pracę... ktoś musi się zająć tymi 1,1mln gimnazjalistami, a raczej w szkołach stara się ograniczać ilość uczniów w klasie. Problemem, nie są gimnazja lecz system edukacji... w podstawówce i uczymy się cyferek i kolorów, idziemy do gimnazjum i znowu uczymy się cyferek i kolorów, idziemy do liceum i od nowa cyferki i kolory, a potem tylko słyszymy, że tak być musi bo trzeba wyrównać poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że zakończy się to marszem gwiazdzistym na Warszawę . Kaczor bedzie spie.... gdzie pieprz rośnie a z takimi krótkimi nóżkami to podobno wcale nie jest łatwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele którzy są dobrzy trafią do podstawówek lub szkół średnich. Nie widzę sensu w przechowywaniu miernot w nieudolnym tworze, jakim jest gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ! Niech Wam PIS tak da w dupę, że się nie pozbieracie. Głosowaliście na PISiorów to nie płaczcie.
Ty pewnie nie głosowałeś, bo nie chciało ci się dupy ruszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka PiSu: wszystko zlikwidować, a potem się pomyśli co dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowałem na Pis i nie poperiam tej parti w żaden sposób ale pod tym pomysłem podpisuję się obiema rękami, pada gdzieś stwierdzenie nauczyciela, że gimnazja to "dzieło" ich życia, może ich tak ale dla uczniów i społeczenstwa to porażka życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nauczyciele chcą likwidacji szkół gimnazjalnych, bo widzą, że to był poroniony pomysł komuchów i czas najwyższy aby od tego typu, pożal się Boże szkółek, naszpikowanych dyrektorami, jak najszybciej odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
likwidacja obowiazku szkolnego dla 6 latkow to kilkadziesiat tysiecy etatow mniej likwidacja gimnazjow to nastepne kilkadziesiat tysiecy .razem moze byc zagrożonych 100000 nauczycieli.pamietam ze jeszcze przed wyborami glosno domagali sie podwyzek a teraz chwile po wyborach juz moga co najwyzej prosic aby ich nie zwalniac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że likwidują gimnazja. Im więcej gnidy będą się rzucać tym bardziej jest to zasadne. Biadolenie o tym że likwidacja gimnazjów spowoduje redukcję etatów świadczy o głębokim rozkładzie komórek mózgowych, nieznajomości tematu albo o chorobie zwanej lemingizmem. Chwała niech będzie prawdziwym przodownikom pracy z PO i PSL i ich poplecznikom np. ss :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że każdy chcę bronić swojego interesu, ale niema co bronić gimnazjum, od poczatku był to niewypał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że przynajmniej część z tych nauczycieli którzy stracą pracę głosowała z tak dużym zaangażowaniem jakie było widać w naszym województwie na PiS... Niedługo ludzie się obudzą, ale teraz jest już za późno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako fanka PIS,nauczycielka,w pełni popieram plany PIS likwidacji gimnazjów.Poza tym uważam,że w polskich szkołach jest stanowczo za mało lekcji religii,a za dużo lekcji matematyki i języka polskiego.Należy też doprowadzić do tego , ażeby w każdej szkole dyrektorem albo wicedyrektorem był duchowny.Bardzo mnie cieszy,że nareszcie na lekcjach biologii dzieci i młodzież nie będą uczyli się o ewolucji tylko poznają prawdę o pochodzeniu życia na Ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...