Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczycielka wróciła z Włoch z podejrzeniem koronawirusa. Szkoła zamknięta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2020 r. o 21:15 Powrót do artykułu
The mortality rate in Iran (around 15%) is also very worrying.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izrael: każdy, kto wróci z Włoch w ciągu ostatnich 14 dni, musi znajdować się w izolatce do 14 dni od daty powrotu, to znaczy nawet bez objawów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka powinna ponieść kąsekwencje służbowe (nagana, zwolnienie dyscyplinarne?) i pokryć koszty zamknięcia i dezynsekcji szkoły. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bądźcie odpowiedzialni. Mam nadzieję że nie przywiozła tego świństwa. Bo tak to jak zwykle ucierpią niewinni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buuuaaahhhaaa to się nazywa tworzenie psychozy strachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic jej nie jest. Nawet przeziębiona nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprędzej to grozi nam epidemia głupoty, patrz przykład maseczek, koncerny nie zarobiły w tym roku na szczepionkach, nakręcają więc przy pomocy mediów spiralę strachu, promując maseczki na twarz ..., interes się kręci apteki i internet oblegany, kasa płynie, na ulicach w Lublinie można już dostrzec to zjawisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka powinna ponieść kąsekwencje służbowe (nagana, zwolnienie dyscyplinarne?) i pokryć koszty zamknięcia i dezynsekcji szkoły. Taka prawda.
 A dlaczego ???, Przecież to wójt zamknął szkołę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bądźcie odpowiedzialni. Mam nadzieję że nie przywiozła tego świństwa. Bo tak to jak zwykle ucierpią niewinni.
 Tak  ucierpią niewinne dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to broniosz dalej chce strajku i podwyżek dla  kasty nauczycielskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to broniosz dalej chce strajku i podwyżek dla  kasty nauczycielskiej ?
 Idź popracuj troszkę w szkole i nie pisz głupot w komentarzach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety media mają potężna sile informacyjna która wykorzystują wielcy tego świata. A że społeczeństwo z roku na rok bardziej jest ułomne,i nie poradne życiowo musi bazować na każdej podanej informacji a nie na własnym myśleniu czy wiedzy. W taki sposób żeruje się informacja na ich głupocie. Za dwa trzy lata zwykły koklusz czy nieżyt nosa będzie siał panikę w tym odmozdzonym społeczeństwie. Trochę rezerwy wiedzy i własnego logicznego myślenia choć już jest coraz mniej takich osób a przeżyjecie koronawirusa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wychowawczyni: wójt zamknoł szkołę bo nieodpowiedzialna nauczycielka stworzyła zagrożenie i to ona powinna ponieść wszelkie kąsekwencje, również materialne. Czemu ja mam być stratna że bachor nie poszed do szkoły i musze organizować opieke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jednak w tym szkolnictwie nie jest źle . Wypadzik do Włoch i jeśli potwierdzi się zakażenie koronawirusa gratis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wychowawczyni: wójt zamknoł szkołę bo nieodpowiedzialna nauczycielka stworzyła zagrożenie i to ona powinna ponieść wszelkie kąsekwencje, również materialne. Czemu ja mam być stratna że bachor nie poszed do szkoły i musze organizować opieke?
 Boże... Jak już ten Twój "bachor" wróci do szkoły, to radzę Ci się wybrać razem z nim, na lekcje języka polskiego, może jeszcze nie jest za późno na nauczenie Cię podstaw ortografii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wychowawczyni: wójt zamknoł szkołę bo nieodpowiedzialna nauczycielka stworzyła zagrożenie i to ona powinna ponieść wszelkie kąsekwencje, również materialne. Czemu ja mam być stratna że bachor nie poszed do szkoły i musze organizować opieke?
 droga paniusiu, szkoła nie jest od zapewniania opieki, masz dzieci, to masz obowiazek opiekowania się nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...