Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A u nas: Filip, Maciej, Szymon, Mateusz, Oliwia, Łukasz, Paweł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście mam syna Daniela i rzeczywiście juz są z nim kłopoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze osoba która pisała artykuł nie napisała wszystkiego, bo na stronie BBC Teacher spot trouble in a name tytuł brzmi inaczej i są podane inne imiona również. A ów osoba która pisała artykuł wzięła sobie imie Daniel bo innych w Polsce nie ma z podanych przez angielskich naukowców. Po za tym co to porównywać brytyjskie dzieci do polskich?? Czemu to ma służyć się tak zapytam osoby pobierającej informacje ze strony źródłowej w dodatku okrojone. Wyszły dwa zbieżne artykuły. Sam mam na imię Daniel i nie było żadnych nigdy problemów, więc ludzie nie sugerujcie się takimi badaniami, bo one nie były przeprowadzane w Polsce. Tak na koniec, niech redakcja dziennika wschodniego Sobie popatrzy co pisze ktoś na jakiś temat. Kompromitujecie sie w ten sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...