Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panowie brawo za cały ten sezon - pokazaliście klasę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, brawo, brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był dobry sezon i niewiele zabrakło. Ale głowy do góry, jesteście fajnym zespołem i mam nadzieję, ze w przyszłym roku 1 liga będzie nasza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiśniewski zawiódł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AZS ? Przecież to START ! Wychowankowie STARTU - Stefaniuk, Marciniak, Jagoda, Kowalczuk, Gałan no i trener Łuszczewski. Król Włodawianka i Start, Karolak Novum, Wiśniewski Novum i Start ! Tradecki emigrant ! Gdzie są tu wychowankowie AZS ? Odeszli ze Startu bo niestety z takim poziomem sportowym nikt z nich nie nadaje się do extraligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś tu napisał, że Oni są wychowankami Azs?? Sa z Lublina (poza Tradeckim). W starcie np "gra" wychowanek Azs (Mysliwiec) i co to ma do rzeczy? Fajnie chłopaki grają, zaszli bardzo wysoko i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zagraja w 1 lidze. Bardzo Im tego życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłym zawodnikiem AZS. Jagoda, Gałan i Król to wychowankowie AZS, Kowalczuk uczył się grać w AZS UMCS, B. Karolak grał w Arce Ryki i AZS UMCS, więc nie piszcie, że wszyscy to byli startowcy. Czyści startowcy to jedynie Marciniak i Łuszczewski. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...