Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko KOD pomoże. Będzie na alimenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ludzie i tak będą głosować na PIS jak sekta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRA ZMIANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurski będzie miał na Alimenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahahaha. Co za głąby. Dostają zawsze po d...e od pisiorów, a i tak na nich głosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... zacznijcie w końcu walczyć o nasze województwo, bo w przeciwnym razie zawsze będą nas traktować znacznie gorzej niż Polskę po prawej stronie Wisły, i będą tu przyjeżdżać tylko po nasze głosy żeby wejść jak najbliżej korytka... sieć dróg w naszym woj. już dawno powinna być bardzo dobrze rozbudowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie chociaż ekspresówka z Lublina do Siedlec? Jest XXI wiek i 128 km jedzie się 2 h, a gdyby idealnie trzymać się ograniczeń to byłoby i 2,5 h. Podobnie z odcinkiem Rzeszów - Lublin przez Soko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokończenie :). przez Sokołów Mał. Janów Lub. itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po lewej stronie Wisły... przepraszam za pomyłkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie,ze trzeba zapłacić za światowe dni młodzieży oraz dołożyć na świątynię opatrzności bożej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsmieszniejsze jest to, ze pislamy najbardziej olewają ta cześć polski gdzie bogobojny naród dał im największe poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest ten program naprawczy województwa w wydaniu pislamu, masakra i żenad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Zbulwersowany decyzją PIS ,jak mozna traktować Lubelski region gorzej jak PO -PS .Zawsze głosowałem za PIS myslać że ta partia jest sprawiedliwa a tu cios w serce ,widać że rządy z Krakowa są anty Lubelskie robią z mieszkanówc idiotów -pora wyjśc na ulice i pisać listy do pministra Adamczyka ,premier Szydło ,i szczególnie do p.Kaczyńskiego ,który mówił o rozwoju dogonienia regionu Lubelskiego chociaż w budowie dróg i siedzib.Może warto aby posłowie PIS z regoionu postawili Veto wobec pomijania marginezowania tego regionu robiąc zamiast autostrady czy Ekspresówki budowe drogi powiatowej dla zajęcy czy dzików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz Żmijan oszukał wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jest złego w pomyśle 2+1? I tak bedzie lepiej niz jest. Zresztą ministerstwo transportu w tym przypadku powinno postawić na kolej przecież jest cargo w Małaszewiczach(tiry na tory). Terespol pewnie bedzie "bramą UE" na wschod a może i daleki wschód moze warto zainwestować-zmodernizować lotnisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast z robić 4 pasmową drogę do Terespola to fundują bubel drogi 2 plus 1 to taki dobry ten rząd PISpan Adamczyk dla regionu Lubelskiego.Panie panowie posłowie dlaczego pozwalacie poniżać region Lubelski w inwestycjach to mieszkańcy tego regionu głosowali na PIS .Nie na takie rzady w stosunku do regionu zgadzamy się na inwestycje powiatowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska wlasnie i popaprancy na czele pozaczynac nie dokonczyc a pozniej sukinsyny beda zalowac ze zrobili byle co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez całą Europę autostrada...potem 2+1....a na Białorusi autostrada prawie do Moskwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W województwie lubelskim już teraz mamy jeden z największych bubli drogowych - obwodnicę Kocka, która jest nazywana "drogą ekspresową", gdzie przez większość odcinka.... nie można wyprzedzać. Jeżdżę baaardzo dużo po Polsce, i nigdzie czegoś takiego nie widziałem. Mieszkam w Białej Podlaskiej i kilka razy w tygodniu jestem w Warszawie; jeżdżę o różnych godzinach, porannych i wczesnych. I to co czytałem w opracowaniach przygotowanych przez PO, że z Terespola do Siedlec jeździ 2000 samochodów dziennie można włożyć między bajki. W samym Koroszczynie z/do Polski wpuszczanych jest około 3000-4000 samochodów ciężarowych dziennie, nie mówiąc o samochodach osobowych w Terespolu i choćby o ruchu lokalnym. Obliczenia przestawione w projekcie są po prostu manipulacją. Samemu kiedyś się pokusiłem o policzenie aut w niedzielny dzień. I tylko w ciągu dwóch godzin naliczyłem około 500, więc gdzie leży prawda??? PiSu nie stać na budowanie nowych dróg, bo te mają być rozdawane dla najbiedniejszych, którzy i tak pieniądze przejedzą albo na absurdalne przywileje. Dalej będziemy tkwić w latach 90., nic się nie zmieni. I to od samego początku mówiłem, obojętnie czy będzie rządzić PO czy PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto właśnie" dobra zmiana" Behehe :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...