Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie zakazu palenia w miejscach publicznych

Utworzony przez ~kolka~, 26 marca 2010 r. o 12:09
Pani Minister Zdrowia Ewa Kopacz może czuć się nieskrępowana i puszczać dymka gdzie chce.Ot takie "PRZYJAZNE PAŃSTWO" dla......zadymiarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze,że odrzucono ten absurdalny zakaz. W polsce jest ok. 9mln palaczy - i co, nagle mieliby zejść do podziemia? Poza tym ciekawe jak by wyglądało egzekwowanie ewentualnych kar za palenie np. na ulicach?? Argumenty,że w wielu krajach UE takie zakazy już istnieją są śmieszne - w wielu krajach Unii istnieją również setki kilometrów dróg rowerowych,dojazdowe pogotowia dla zwierząt , tysiące koszy na śmieci na ulicach i wysoko rozwinięty recykling. Może najpierw w takich tematach wprowadzajmy zarządzenia wzorując się na innych krajach?! A tak na marginesie to w krajach UE paczka papierosów kosztuje ok 3,5 - 4 euro przy średniej stawce za godzinną pracę 6 euro, u nas 9zł przy stawce za godzinę 5zł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie palę ale palacze mi nie przeszkadzają o ile nie palą w windzie. Wkurzają mnie natomiast posiadacze psów, którzy nie patrzą nawet jak ich pupile besiają po chodnikach i tam to zostaje. To takie nowe, stare wiejsko miejskie chamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to właśnie ja M. napisał:
No i bardzo dobrze,że odrzucono ten absurdalny zakaz. W polsce jest ok. 9mln palaczy - i co, nagle mieliby zejść do podziemia? Poza tym ciekawe jak by wyglądało egzekwowanie ewentualnych kar za palenie np. na ulicach?? Argumenty,że w wielu krajach UE takie zakazy już istnieją są śmieszne - w wielu krajach Unii istnieją również setki kilometrów dróg rowerowych,dojazdowe pogotowia dla zwierząt , tysiące koszy na śmieci na ulicach i wysoko rozwinięty recykling. Może najpierw w takich tematach wprowadzajmy zarządzenia wzorując się na innych krajach?! A tak na marginesie to w krajach UE paczka papierosów kosztuje ok 3,5 - 4 euro przy średniej stawce za godzinną pracę 6 euro, u nas 9zł przy stawce za godzinę 5zł !
Nie palaczy tylko imbecylów którzy nie patrzą gdzie palą. Stoi taki imbecyl na przystanku i jak jedzie autobus to przydeptuje peta butem i wsiada do autobusu nie myśląc że ktoś po takim buraku musi później sprzątać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak zabronią seksu dla osób co nie mają warunków, przynajmniej patologia nie rodziłaby dzieci, np. nie ma pokoju dla dziecka, stop. seksowi. A nie na 20-50 m2 napieprzą po kilkoro dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie palaczy tylko imbecylów którzy nie patrzą gdzie palą. Stoi taki imbecyl na przystanku i jak jedzie autobus to przydeptuje peta butem i wsiada do autobusu nie myśląc że ktoś po takim buraku musi później sprzątać.
Nie wyzywaj mądralo ludzi od imbecyli, po to są kosze na śmieci z popielniczkami i służby sprzątające,które tak samo sprzątną mojego peta jak i twoją zasmarkaną chusteczkę czy papierek po batonie....spotkajmy się, wytłumaczę Ci temat innymi argumentami,tak ,że zmienisz zdanie Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to właśnie ja M. napisał:
No i bardzo dobrze,że odrzucono ten absurdalny zakaz. W polsce jest ok. 9mln palaczy - i co, nagle mieliby zejść do podziemia? Poza tym ciekawe jak by wyglądało egzekwowanie ewentualnych kar za palenie np. na ulicach?? Argumenty,że w wielu krajach UE takie zakazy już istnieją są śmieszne - w wielu krajach Unii istnieją również setki kilometrów dróg rowerowych,dojazdowe pogotowia dla zwierząt , tysiące koszy na śmieci na ulicach i wysoko rozwinięty recykling. Może najpierw w takich tematach wprowadzajmy zarządzenia wzorując się na innych krajach?! A tak na marginesie to w krajach UE paczka papierosów kosztuje ok 3,5 - 4 euro przy średniej stawce za godzinną pracę 6 euro, u nas 9zł przy stawce za godzinę 5zł !
Pale...Nalogowo...Nigdy w tzw. przestrzeni publicznej - przystanki autobusowe, chodniki, parki, dworce itp...Dlaczego wlasnie tam powstrzymuje sie od palenia ? Dlatego, ze szanuje innych, ktorym smrod nikotynowy szkodzi, ktorzy tego nie znosza...Pale wiec w domu, tam, gdzie tylko ja wdycham to g.o.w.n.o i mam pewnosc, ze nikt z powodu mojego nalogu nie cierpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie,czy to prawda,ze w placowkach takich jak szkola lub przedszkole,bedzie zakaz palenia?oczywiscie miejsce jest dla palaczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...