Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdpisuję się pod słowami kariny.. Karina w pełni się z tobą zgadzam..Też poczułam się strasznie, gdy dowiedziałam się ,że nasza cudowna Pianissima..odeszła ;( Nie potrafię wyrazić slowami tego, co czuję ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pianissima do zklonowania!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie znacie to się nie wypowiadajcie, ta klacz była naszym skarbem narodowym, to właśnie Polska miała najwspanialszego konia na świecie, o tej klaczy będą historiw pisane, we wszystkich portalach jeździeckich za granicą pojawiła się ta informacja na głownej stronie a polaczki cebulaczki piszą żenujące komentarze porównując ja do każdego innego konia. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie kolka, u wydelikaconych koni zdarza się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.youtube.com/watch?v=aM11-Rc22y8 bo koń to nie małpa i nie świnia ... więc ciekawe od czego ten nagły skręt jelit? youtube.com/watch?v=aM11-Rc22y8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu koniowi trzeba było zrobić lewatywe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomarli moi rodzice, sam ich chowałem - nie płakałem... Nigdy nie płakałem na żadnym, w tym rozlicznych osobiście prowadzonych pogrzebach bliższych czy dalszych znajomych... A dzisiaj, kiedy na kanwie żenującego PiSporu o stołki dowiedziałem się o Jej tragicznej śmierci ryczę jak sztubak choć nie konie a koty są absolutną i niepodzielną miłością mojego życia. Bo tylko w Niej - cudownej i Jedynej takiej na świecie klaczy - nie można się było nie zakochać... od pierwszego wejrzenia...na forever. Cześć Jej Pamięci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała tylko 12 lat a źrebiła się aż 9 razy - to ją zabiło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że te kurwy końie zdechły. Na chuj nam konie. Tak właśnie należy robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to tam dynda jak koniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozśmieszaj mnie. Umiera człowiek, zwierzę pada/zdycha. Klacz Pianissima padła/zdechła a nie umarła, i jest to tylko stwierdzenie faktu, a nie urażenie uczuć. Jeśli czujesz się urażona, to masz zaburzone proporcje.   Przeżyłam śmierć ukochanego psa, kotów, chomików i kanarka, i chociaż zalewałam się łzami zakopując niektóre z nich, w życiu nie mówiłam, że "umarły". Odeszły, padły, zdechły, ale nie "umarły". Ten czasownik zarezerwowany jest dla rodzaju ludzkiego. Ludzie umierają, zwierzęta zdychają/padają. Oczywiście są też zabijane w ubojniach/rzeźniach, ale to też nie powód, by mówić, że "umarły".   Moim zdaniem dziennikarz z DW (a także reporterzy z Panoramy Lubelskiej) wykazali się brakiem znajomości języka polskiego i tyle.
Zdechnąć to ty możesz śmieciu, zwierzęta także umierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...