Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2018 r. o 23:04 Powrót do artykułu
Szymon Pietrasiewicz / maść do dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł na prezent pod choinkę to Polacy mają. Jedynie brakuje pieniędzy na ich realizację. A pakować się w chwilówki, by sprezentować sobie dług na całe życie... To ja wolę pozostać przy pomysłach. Chociaż od kiedy pracuję... podkreślam pracuję, a nie tyram... w Niemczech. To nie koszt prezentów stanowi problem, lecz cena paliwa :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trwająca w niedzielę kiermasz! Uś,uś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że fajnym i niedrogim prezentem byłby zestaw herbat. Prezent uniwersalny i w zasadzie dla każdego dorosłego! Szczególnie polecam te od Malwy, bo są pyszne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam i zamówiłam ebooka w media expercie. Jutro odbieram. Spoko ze zrobili odbiory do 23:00, wiec nie trzeba się spieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też skorzystałam z otwarcia media expert do 23 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Werka to chyba tylko spóźnialscy nie skorzystali ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzis mnożna tak późno jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...