Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie tylko luksusowe auta, czyli co kupują najbogatsi z Lubelszczyzny

Utworzony przez Kali, 25 czerwca 2010 r. o 10:56
kali też umieć linkować. Kali chcieć pracować w dziennik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kalego a kto ci niekarze pracować trzeba tylko chcieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest skutek POparpanej polityki POpaprańców z Platformy Oszustów. Bogaci bogacą się jeszcze szybciej a biednieją jeszcze bardziej. Dalej głosujcie na Wielką Babę bez wyrazu (czytaj: Prożydowskiego Komorowskiego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna Polska napisał:
I to jest skutek POparpanej polityki POpaprańców z Platformy Oszustów. Bogaci bogacą się jeszcze szybciej a biednieją jeszcze bardziej. Dalej głosujcie na Wielką Babę bez wyrazu (czytaj: Prożydowskiego Komorowskiego).
A co ci to przeszkadza, że komuś się powiodło, nawet jeśli ukradł to był na tyle inteligentny by to zrobić umiejętnie nie to co ty? Dalej głosuj na PiS i na socjallne reformy to napewno będziesz bogatszy. Zobaczymy jak wtedy znajdziesz prace jak Jaruś zacznie wszędize węszyć przekręty nawet tam gdzie ich nie ma. Zobaczymy ile wtedy będzie biednych. Poza tym pokaż mi co zrobił ten twój PiS i jego braciszek jak 2 lata rządzili dla Lubelszczyzny? No tak miała powstać centrala PGE ale jakoś niewidać jej, ani nowych miejsc pracy, tylko nowe kościoły żebyś miał się gdzie modlić bo "polska jest najważniejsza" ale dobrobyt już nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolennik JKM napisał:
A co ci to przeszkadza, że komuś się powiodło, nawet jeśli ukradł to był na tyle inteligentny by to zrobić umiejętnie nie to co ty? Dalej głosuj na PiS i na socjallne reformy to napewno będziesz bogatszy. Zobaczymy jak wtedy znajdziesz prace jak Jaruś zacznie wszędize węszyć przekręty nawet tam gdzie ich nie ma. Zobaczymy ile wtedy będzie biednych. Poza tym pokaż mi co zrobił ten twój PiS i jego braciszek jak 2 lata rządzili dla Lubelszczyzny? No tak miała powstać centrala PGE ale jakoś niewidać jej, ani nowych miejsc pracy, tylko nowe kościoły żebyś miał się gdzie modlić bo "polska jest najważniejsza" ale dobrobyt już nie
Nie zazdroszczę nikomu jego majątku. Jeśli zdobył to nakładem pracy, wykształceniem i umiejętnościami osobistymi problemu nie ma. Natomiast szlag mnie trafia w momencie jak nieudacznik, nie potrafiący zliczyć do dziesięciu "dorabia" się w ciągu kilku lat potężnego majątku, u którego podstaw leżą znajomości i koligacje towarzysko-partyjne. Uczciwy człowiek mający taki sam lub podobny pomysł na biznes nigdy nie zrealizuje tego pomysłu, ponieważ nie przebije się przez aparat urzędniczo-bankowo-towarzysko-koleżeński. Kto ma wątpliwości to zapraszam do dyskusji i podam kilka faktów oraz przykładów, jak to kolesiostwo bawi się w kotka i myszkę z szarym obywatelem. A co do złodziejstwa, to w zasadzie są dwa jego aspekty. Przestępstwo i w majestacie prawa. I nie irytuj się proszę. Ja też głosowałem na JKM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocena postawy Polaków wg socjologa UW z tytułem profesora-Idzie Polak w Londynie po ulicy przy ktorej stoja ładne domu. Pomyslał- za 10 lat jak bedę pracowac to bede miał taki sam.Ten sam Polak idzie w Polsce i widzi ulice z podobnymi domami-Pomyślał- ale sie nakradli. Tako jest nasza mentalnośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ob napisał:
Ocena postawy Polaków wg socjologa UW z tytułem profesora-Idzie Polak w Londynie po ulicy przy ktorej stoja ładne domu. Pomyslał- za 10 lat jak bedę pracowac to bede miał taki sam.Ten sam Polak idzie w Polsce i widzi ulice z podobnymi domami-Pomyślał- ale sie nakradli. Tako jest nasza mentalnośc.
I tutaj właśnie się mylisz! Wiele osób w tym i ja, zastanawia się w czym jest lepszy ten, kto coś posiada od mojej osoby? I jeśli nie posiada dodatkowych "walorów" konkuruję z nim i staram się osiągnąć to samo, a nie odebrać mu czegokolwiek. Ale jak okazuje się, że za jego stanem posiadania stoją układy, ustawiane przetargi i dobra nabyte za przysłowiowe 5 PLN w transakcjach, o których nikt poza zainteresowanymi nic nie wiedział, to za przeproszeniem krew mnie zalewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę jakich mamy filozofów i etyków, np. inteligentny - bo umiał ukraść. Gratuluje, a niektórzy mogą już z powrotem wracać na drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 LAT TEMU WIĘKSZOŚĆ DOCHODÓW BYŁA W RĘKACH 80% SPOŁECZEŃSTWA, DZISIAJ TE DOCHODY SĄ W RĘKACH 5% SPOŁECZEŃSTWA. i MAMY KREZUSÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś o czym wspomniał mój przedmówca większość dochodów była w rękach 80 % społeczeństwa, dzisiaj te dochody są w rękach 5 % społeczeństwa i z tym należy się zgodzić. Kiedyś komuna trzymała wszystkich w ryzach i nikt za bardzo nie wybił się przed szereg. Kiedy nastał kapitalizm to doprowadził właśnie do takich dysproporcji, że kilkudziesięciu albo kilkuset cwaniaków dorobiło się wielkich fortun w drodze prywatyzacji, czy bezprawnego przejmowania majątków Skarbu Państwa, albo na drodze budowania prywatnych biznesów w oparciu o krzywdę i wykorzystywanie do granic możliwości swoich pracowników, a teraz przesiedli się z fiatów 126p i polonezów w wielki i drogie fury w stylu Audi Q7, BMW X5, Jaguary, Land Rovery i wiele innych drogich marek których wartość niejednokrotnie przekracza 300 tyś i czują się jak bogowie na drodze, wyprzedzając na trzeciego, przejeżdżając na czerwonym świetle, zajeżdżając drogę, wciskając się na krzywy ryj przed uczciwego Kowalskiego stojącego na skrzyżowaniu w leciwym golfie III, czy też pędząc swoim mercem 100 km/h po mieście i stwarzając zagrożenie, trwając w przeświadczeniu, że im wszystko się należy. Niestety taki obraz rysuje się w mojej głowie po przeczytaniu tego artykułu odnośnie tego co stoi w garażach tych krezusów i zapewne wielu z nas nagminnie spotyka się z takim obrazem rzeczywistości i ma podobne doświadczenia z jazdy po lubelskich drogach i nie tylko. Wniosek z tego taki, że wraz z przybywaniem w owych garażach coraz nowszych i droższych aut i awionetek rośnie buta i zadufanie że jest się kimś lepszym od tych pozostałych 95 % społeczeństwa, którzy uczciwie ciułają na starego passata albo kupują nowe auto w wieloletnim kredycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się ze swoimi przedmówcami, to nasza polityka. Nasze państwo tak dba o swoich obywateli po równo. Namacalnym przykładem są rodziny wielodzietne, które przez lata dorabiają się na odnowę domu, może zakup samochodu żeby móc spędzić z dziećmi wakacje. Niestety w naszym kraju to uczucie znają ludzie tylko tacy, którzy tego doświadczają na co dzień. Co to obchodzi nasze władze. Oszczędzają na biedniejszych dając więcej pazernym ogryzkom dorabiającym się na przekrętach. Dla mnie nie robi różnicy na drodze jakim samochodem mnie wyprzedza, zajeżdża drogę, co takiemu pozostało w jego pustym życiu. Nie pozbawiajmy ich szansy wykazania się na drodze swoim cackiem nabytym w salonie samochodowym, chociaż tyle mają, bo według statystyk rodziny bogaczów nie wiedzą co to miłość dzieci i żony. Bo porostu jej nie mają- nie słyszą kocham cię tato , mamo- tylko potrzebuję kasy na nowe ciuchy ....Nigdy nie będzie lepiej w Polsce bo nie każdy wie co to jest rachunek sumienia. Ale jednego bądźmy pewni będziemy go mieli na koniec naszego ziemskiego życia. Przynajmniej ja w to wierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jednak głównie luksusowe auta. Po tym co widzę na ulicach miast wnioskuję, że to jakaś moda ;-) Kilka dni temu mój szef kupił sobie w Sopocie, w salonie Prestige Audi A8. Bajka ;-) Wprawdzie zakup w kredycie, ale od dawna nie widziałem, by był tak zadowolony ;-) Zabawki zabawkami, ale auta zawsze najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...