Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje Janusz Dzięcioł. Były poseł zginął na przejeździe kolejowym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2019 r. o 11:35 Powrót do artykułu
NIestety, ale cos jest złego w tym całym systemie PKP przejazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co to się dzieje dlaczego giną ludzie na przejazdach i przejściach co jest nie tak szkoda człowieka fajny facet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś zmarła uczestniczka z Lublina , ona razem z Dzięciołem brała udział , teraz on , kto następny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIestety, ale cos jest złego w tym całym systemie PKP przejazdy
 Najczęściej jest to coś co znajduje się między fotelem, a kierownicą auta dojeżdżającego do przejazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówią. Przy... bał jak dzięcioł w blachę. A dokładnie w pociąg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówio że celebrytom wszystko można a okazuje się że to zwykły cebulak który myślał że się zmieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ten program jest pechowy,a nie dla wszystkich są zarezerwowane przywileje,a na przejazdach na pewno juz nie ma immunitetu , a głowa musi funkcjonować bez zarzutu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego maszynista nie "zachował szczególnej ostrożności" i nie zatrzymał pociągu przepuszczając samochód? Samochód w porównaniu do pociągu jest malutki i w takim zderzeniu nie ma szans - dokładnie taki sam jest sposób argumentacji przy tworzeniu uprzywilejowanej pozycji pieszych w stosunku do samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamtą edycję BB oglądałam, tam byli fajni ludzie, a Pana Janusza pamiętam jako bardzo pozytywną osobę. Dzisiejszy BB to rynsztok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjebał i wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
big brother i platforma. Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś zmarła uczestniczka z Lublina , ona razem z Dzięciołem brała udział , teraz on , kto następny???
 Chyba masz racje. To jakiś taki pechowy program, ze po kolei z ludzie biorący w nim udział umierają. Obawiam się, że za kilkanaście, lub kilkadziesiąt lat wszyscy mogą umrzeć. Dobrze, że ja nie brałem udziału, dzięki temu bedę zył wiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowiek ze sluzb. Diabel dobrze pilnuje swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako strażnik gonił za łamanie przepisów i złe parkowanie a sam nie zatrzymał się na STOP-ie...szkoda życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ofiara wypadku, maszynista i kierownik pociągu byli trzeźwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki brat radził pociąg masz z lewej,czyli masz PIERSZEŃSTWO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...