Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje Romuald Lipko. Legendarny muzyk przegrał walkę z chorobą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2020 r. o 04:30 Powrót do artykułu
Smutna wiadomość! Dziś takich piosenek nikt nie pisze. Spoczywaj w pokoju Mistrzu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to teraz nie ważne, ale nie wszystkie wymienione utwory to kompozycje Lipki, np. Nie wierz nigdy kobiecie - to Jan Borysewicz, a Sen o dolinie to cover z Billego Whitersa. Trochę obciach dla dziennikarza. Spoczywaj w spokoju Romuald
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie trawiłem ich twurczoścu. Nie wiadomo o czym udziwnione texty, a muzyka to podwaliny disco-polo, niestety 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały muzyk i kompozytor. Na szczęście Jego muzyka jest nieśmiertelna! RIP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie trawiłem ich twurczoścu. Nie wiadomo o czym udziwnione texty, a muzyka to podwaliny disco-polo, niestety
Weź się nie kompromituj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim zaczniesz się udzielać proponuję jeszcze raz zapoznać się z czymś takim jak ortografia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie trawiłem ich twurczoścu. Nie wiadomo o czym udziwnione texty, a muzyka to podwaliny disco-polo, niestety
 Masz prawo mieć swoje zdanie, ale do disco polo, rockowej Budki to nie porównuj. Lipko robił wspaniałe klimaty na klawiszach. Wspaniały, prosty człowiek. Jego muzyka towarzyszy mi całe(ponad 40lat) życie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedoszły magistrze-poproś ucznia IV kl.Sz.P.niech ci pożyczy słownik ortograficzny,bo przyszła praca magisterska będzie przepaścią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.I.P. Muzyka pozostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubiłem go Szczerze mówiąc 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszyscy Święci balują w Niebie, złoty sypie się kurz" ....pozostała muzyka tylko Ciebie twórcy zabrali. Podeślij z góry jeszcze jakieś nutki bo Ty przecież ciągle coś jeszcze piszesz nawet tam. Smutek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romku, spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwią mnie głupawe wpisy typu "Nie lubiłem go" i podobne. Odszedł człowiek nierozerwalnie związany z naszym miastem. Odszedł znany muzyk i kompozytor, legenda polskiej sceny muzycznej. Ale nawet pomijając te fakty jako zmarłemu należy mu się szacunek. I nie wolno bezcześcić jego pamięci. Spoczywaj w pokoju Drogi Romualdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo zdolny kompozytor. No i współtwórca chyba najlepszego bandu minionego półwiecza. Spoczywaj w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka strata dla polskiej muzyki i dla Lublina. Ileż jeszcze mógłby Pan napisać świetnej muzyki! Przez całe moje życie przewijały się Pana piosenki. Zegnaj Panie Romualdzie! Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romanie należy Pan do ELITY Lubelskich twórców,wykonawców i krzewicieli muzyki,"piosenek"-przebojów wszystkich trudno wymienić,ale ,Bogdan,Piotr,Beata,Urszula.Krzysztof i wyrosło nowe pokolenie młodszych.Lublin może być z Pana dumny.Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budka zawsze kojarzyla mi sie (podobnie jak Perfekt czy Lady Punk) z patolami w bramie, ktorzy dorwali sie do kasy. Muzyka jeszcze w miare ale same teksty to dramat w stylu disco polo a do tebgvo Cugowski w przepoconej zonobijce;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju :-( cały Lublin po Jolkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budka zawsze kojarzyla mi sie (podobnie jak Perfekt czy Lady Punk) z patolami w bramie, ktorzy dorwali sie do kasy. Muzyka jeszcze w miare ale same teksty to dramat w stylu disco polo a do tebgvo Cugowski w przepoconej zonobijce;p
 Zenek, to ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...