Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje trzeci saper, który walczył o życie po eksplozji niewybuchu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 października 2019 r. o 11:39 Powrót do artykułu
Usuwaniem takich pozostałości powojennych powinni zajmować się fachowcy. Szkoda ludzi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usuwaniem takich pozostałości powojennych powinni zajmować się Niemcy. Zostawili to niech teraz sprzątają i ryzykują życiem swoich obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu raczej Armia Czerwona i lud Radziecki pozostawił niewybuchy. Niestety już nie ma ani AC, ani Związku Rad. Nie ma kto po sobie posprzątać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie i Pani, chętny do pożyczki, jestem biznesmenem z kapitałem 500 000 euro (500 000 euro), przeznaczone do udzielania krótkoterminowych i długoterminowych pożyczek prywatnych, począwszy od 1 000 do 500 000 euro do wszystkich poważnych, wiarygodnych i którzy chcą dokonać pożyczki. Moja stopa procentowa waha się od 2% do 5% rocznie w zależności od kwoty pożyczonych i czas trwania zwrotu środków, ponieważ jest szczególnie nie chcę naruszać prawa w sprawie zużycia. Możesz spłacić w ciągu maksymalnie 5 do 25 lat w zależności od kwoty pożyczonych. Aby uzyskać więcej informacji pozostaniesz do Państwa dyspozycji, mój adres e-mail: leszekadam.spiewak@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferuję pożyczki w wysokości 1 000 euro do ponad 500 000 euro każdemu w potrzebie i w stanie spłacić. Zwrot będzie dokonany w wybranym przez Ciebie okresie ze stałą stopą procentową wynoszącą 3%. Dla wszystkich wniosków o to mój e-mail: leszekadam.spiewak@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co wykopane i jest niewybuchem spakować i wysłać do Niemiec. Niech się oni martwią co z tym g.wnem zrobić skoro to przez nich leży w ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie lada dzien dowiemy się jaka to jest cięzka praca jakie fatalne warunki jak sa przemęczeni dojrzie do masowych zwolnien.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usuwaniem takich pozostałości powojennych powinni zajmować się fachowcy. Szkoda ludzi.....
Tym bardziej szkoda, że według niepotwierdzonych informacji to właśnie jakiś "fachowiec" mógł celowo zgromadzić w tym lasku niewybuchy i zainstalować minę - pułapkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...