Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje Wojciech Pszoniak. Aktor miał 78 lat

Utworzony przez KOT89, 19 października 2020 r. o 10:18 Powrót do artykułu
Szkoda - pamiętam jak jeszcze stosunkowo niedawno wykrzywiał się i robił miny i gadał - nie świruj idź na wybory, taki śmieszny był
Ty jednak nikogo uszanować nie potrafisz, nawet po śmierci... Typowe po PiSowskiej stronie - dla was każdy, kto coś znaczy, coś potrafi, jest nikim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda - pamiętam jak jeszcze stosunkowo niedawno wykrzywiał się i robił miny i gadał - nie świruj idź na wybory, taki śmieszny był
Ty jednak nikogo uszanować nie potrafisz, nawet po śmierci... Typowe po PiSowskiej stronie - dla was każdy, kto coś znaczy, coś potrafi, jest nikim.
 A tak konkretnie, to w którym miejscu jest ten brak szacunku? Konkret proszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda - pamiętam jak jeszcze stosunkowo niedawno wykrzywiał się i robił miny i gadał - nie świruj idź na wybory, taki śmieszny był
Ty jednak nikogo uszanować nie potrafisz, nawet po śmierci... Typowe po PiSowskiej stronie - dla was każdy, kto coś znaczy, coś potrafi, jest nikim.
A tak konkretnie, to w którym miejscu jest ten brak szacunku? Konkret proszę!
Najwyraźniej jesteś zbyt prymitywny, by to dostrzec. A ja nie czuję w sobie potrzeby nauczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli tradycyjnie: z gruba ciosany prymityw, załgany lewak robi pod siebie, jak nie potrafi udowodnić swojej racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli tradycyjnie: z gruba ciosany prymityw, załgany lewak robi pod siebie, jak nie potrafi udowodnić swojej racji.
Potwierdzasz po raz kolejny - szkoda mojego czasu na dyskusje z tobą. Przy każdej okazji wyłazi z ciebie cham, jest więc poniżej mojej godności polemizować z tobą. Już ci raz odpisałem (cyt.: ty:  " Jesteś zakłamanym, prostackim, prymitywnym, lewackim jełopem " . ja: - a to twoja "kultura". Raz się więc zniżyłem do teojego poziomu (przyznaję, nie było łatwo) i nagle jaśnie pana uraziłem?), nie próbuj więc uczyć mnie kultury. Więcej się zniżał do twojego poziomu nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy przeanalizować twoje wpisy od poczatku: to w nich zawsze jest stek bzdur, chamstwa i kłamstwa. Ty nawet nie wiesz, jak można kulturalnie polemizować, bo wielokrotnie prosiłem cię o to, a zawsze z twojej strony była agresja i chamstwo. Wystarczy sprawdzić. Prawda sama się obroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...