Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedziele bez handlu, ale... W ten sposób sklepy chcą wykorzystać lukę w przepisach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2018 r. o 13:28 Powrót do artykułu
A my dalej PO mośkowemu. Jak nasi głoszą; " jest ósma albo w pół do ósmej". I niech goje martwią się. Wszak szkopy i żabojady załatwią nam to w UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis niszczy wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to najgorsze zło jakie w życiu spotkałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ciekawie skąd pisowce wezmą pieniądze na 500+, chcą już zapieprzyć z OFE, nie dajmy się, wyjdźmy na ulicę zróbmy taką zadymę, że hej jak na zapieprzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bujara to fujara i hipokryta Nie walczy o ludzi i ich wyplaty i socjal tylko lize d,,,, klechom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Radcowie prawni" hahaha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że będą wolne niedziele ! Ludzie zlitujcie się ! i przestańcie lamentować, że zamknięte. Co za paranoja! Pracowałam w CH w jednym z większych miast i wiem co się wyprawia w niedziele, ludzie przychodzą sobie na spacery do galerii, z malutkimi dziećmi w wózkach, zamiast pójść na spacer, pojechać za miasto, do rodziny, z przyjaciółmi się spotkać, tylko na spacer do galerii a i tak z nosem w smartfonie ha ha ha, innym też się należy niedziela wolna, i to wcale nie chodzi o to zeby do kościoła chodzić...możecie spędzać cas inaczej, ale świat się nie skończy jak kilka niedziel w roku będzie wolnych od handlu. Rozejrzyjcie się, zacznijcie patrzyć, a nie ślepo się gapić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chodzenie w niedzielę po centrum z całą rodziną to nie wspólne spędzanie czasu? Poświęca się go przecież rodzinie, można zjeść obiad poza domem... a przy okazji jest czas na jakiś zakup na który na tygodniu nie ma czasu, przecież nie wszyscy pracują w handlu, na tygodniu dzieci chodzą do szkoły i inne zajęcia pozaszkolne a ja też pracuję, to kiedy mam zrobić zakupy jakieś ubraniowe dla dzieci bądź np. meble? Wiele innych jest zawodów które pracują w niedzielę i święta i nikt się ich nie pyta czy mają na to ochotę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz to zakaz.Lecz Polak/radca/ będzie zawsze kombinował jak to obejść.Taka natura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zesrajcie sie. W niemczech nie ma handlu w niedziele i zyjemy a wy kombinujecie. Kwestia przyzwyczajenia a ja uwazam ze zakaz jest bardzo dobrym pomyslem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kołku , nie musimy wszystkiego małpować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech też pewna firma kombinowała. Już swoje zapłaciła ;) Kto chce mieć wzmożone kontrole skarbówki, PIHu, sanepidu itd. To zapraszam do drażnienia wyborców i panstwa. Tylko niech później nie płaczą, że nie ma ulg na podatki od nieruchomości. Zbyt pazerny czasem pęka. O tym wie Krak :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej się czarnuchów w sukienkach z torunia słuchajcie to niedługo będzie średnoiwiecze a kto powie że ziemia nie leży na 4 zółwiach a dookoła niej krąży słonce to na stos z heretykiem ;-)  Wpisać w prawie pracy że w niedzielę pracownik dostaje 3 krotność stawki minimalnej za godzinę tj 45 zl netto i jak sie komuś opłaca niech i w niedziele handluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średniowiecze to mieliśmy za tuska. pih za nie przestrzeganie kodeksu pracy mógł co najwyżej nałożyć karę 500 zł netto?! a w niemczech ta kara może wynieść 500.000 €!!! teraz wiesz, dlaczego niemiec nie pozwoli ani minuty dłużej popracować. sam tego doświadczyłem. chciałem dokręcić zacisk przed zejściem z drabiny, to majster tak na mnie z gębą na***ył, że myślałem, że mam po robocie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że obecna Solidarność (nie jestem pewien czy jeszcze tak można nazywać tę organizację) robi wszystko by utrudnić życie obywatelom. Ale, czego się nie robi w imię ideologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ciekawe czy to wejdzie, póki co zbliża się pierwsza niedziela z tego co widzę  ***vivus.pl/moje-finanse/najnowsze-porady/kalendarz-swiat-i-dni-wolnych-w-2018-roku/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ***amento za handlowymi niedzielami robi się żałosne. centusie, czy wszystko musi kręcić się wokół forsy? jeśli niedziela jest takim złotym dniem do handlowania to ja się pytam, jak sklepy zarabiają w pozostałe dni tygodnia? zero ruchu? to od razu zamknąć lokale i otwierać tylko w niedziele. prawda taka, że zawsze od godziny 16:00 w każdym większym supermarkecie są duże kolejki. więc można zrobić zakupy w normalny dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dla czyjego dobra to ma być robione? Skąd ten pęd do obchodzenia przepisów? Bluzka kupiona w poniedziałek, jest ciągle tą samą bluzką, zatem chodzi tylko o to, aby sklep na pewno zarobił. Skoro można zamówić online tzn. że jak komuś bluzka jest potrzebna do dotrze do niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zobaczcie jak ten DZIENNIK dalej niż Wschodni ma radochę z tego że paręset tysięcy handlowców dalej nie bedzie miało czasu dla swoich dzieci chociaż jeden dzień w tygodniu. i jak ja mam kupić tą gazetę skoro moja dobra znajoma pracuje w handlu i od lat marzyła aby mogła odpocząć chociaż w niedzielę. Nie kupię tej gadzinówki do czasu kiedy kasperska bedzie w niej pracowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...