Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedziele handlowe w 2020 roku. Nowy zakaz: dwa dodatkowe dni z handlem tylko do godziny 14

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2020 r. o 13:47 Powrót do artykułu
a majtki kiedy mogę prać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Cię matka z budy wypuśći
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze...nie będzie wypraw do Kościoła Św. Auchan...:) więcej czasu dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu rząd ma taką fiksację na punkcie handlu? Masa ludzi pracuje w różnych zawodach w dni wolne, w tym niedziele i święta, i jakoś nikt o nich nie myśli. Co, my nie mamy rodzin? Nam się wolne dni nie należą? Przecież pracując w niedziele ma się wolne w innym terminie, a to bywa wygodne i pomocne, gdy trzeba coś załatwić np. w urzędzie. Pracownicy handlu wcale nie mieli pod tym względem gorzej od strażaków, służby zdrowia, policji i mnóstwa innych ludzi. Dlaczego rząd "pomyślał" tylko o nich? Po co rząd się w ogóle wpieprza w takie kwestie? Mamy gospodarkę rynkową - niech każdy pracuje tak, jak chce i może. Niestety PiS zawraca kraj do socjalizmu i to w jego najgorszym wydaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu rząd ma taką fiksację na punkcie handlu? Masa ludzi pracuje w różnych zawodach w dni wolne, w tym niedziele i święta, i jakoś nikt o nich nie myśli. Co, my nie mamy rodzin? Nam się wolne dni nie należą? Przecież pracując w niedziele ma się wolne w innym terminie, a to bywa wygodne i pomocne, gdy trzeba coś załatwić np. w urzędzie. Pracownicy handlu wcale nie mieli pod tym względem gorzej od strażaków, służby zdrowia, policji i mnóstwa innych ludzi. Dlaczego rząd "pomyślał" tylko o nich? Po co rząd się w ogóle wpieprza w takie kwestie? Mamy gospodarkę rynkową - niech każdy pracuje tak, jak chce i może. Niestety PiS zawraca kraj do socjalizmu i to w jego najgorszym wydaniu. Tylko że w straży i policji (i innych słuzbach mundurowych) to jest służba i za to dostają sowite przywileje emerytalne, o których inni mogą tylko pomarzyć!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież PiS to pachołki kościoła Dla nich wolny rynek nic nie znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu rząd ma taką fiksację na punkcie handlu? Masa ludzi pracuje w różnych zawodach w dni wolne, w tym niedziele i święta, i jakoś nikt o nich nie myśli. Co, my nie mamy rodzin? Nam się wolne dni nie należą? Przecież pracując w niedziele ma się wolne w innym terminie, a to bywa wygodne i pomocne, gdy trzeba coś załatwić np. w urzędzie. Pracownicy handlu wcale nie mieli pod tym względem gorzej od strażaków, służby zdrowia, policji i mnóstwa innych ludzi. Dlaczego rząd "pomyślał" tylko o nich? Po co rząd się w ogóle wpieprza w takie kwestie? Mamy gospodarkę rynkową - niech każdy pracuje tak, jak chce i może. Niestety PiS zawraca kraj do socjalizmu i to w jego najgorszym wydaniu.
Tylko że w straży i policji (i innych słuzbach mundurowych) to jest służba i za to dostają sowite przywileje emerytalne, o których inni mogą tylko pomarzyć!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu ich trafi i wrócimy do normalności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas dla rodziny zapewni pan pitucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam mieszane uczucia. Nie lubię jak mi się coś narzuca ale idąc tokiem rozumowania niektórych ludzi , otwórzmy w niedzielę urzędy . Ja też pracuję i czasami bardzo pasuje mi załatwić sprawę w urzędzie po południu albo w sobotę lub niedzielę. W naszym społeczeństwie konsumpcyjnym zakupy urosły do rangi rzeczy tak istotnych jak oddychanie. Nie róbmy z tej ustawy takiej afery , media tak nakręcają ludzi , że ci myślą o tym jak o jakiejś tragedii życiowej. Uwierzcie nic nam się nie stanie , no może tylko ktoś na tym skorzysta (dzieci które pójdą z rodzicami do kina albo na spacer).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Niedziele handlowe w 2020 roku. Nowy zakaz: dwa dodatkowe dni z handlem tylko do godziny 14." Z tego co się orientuję to te dwa dni do 14 obowiązują od co najmniej 2 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Rodzice pojda z dziecmi do kina" dobre, dobre....w kinie ludzie w niedziele musza pracowac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a majtki kiedy mogę prać ?
 Ja piore w niedzielę . Jak mi sklepy zamkneli to mam dzien na pranie, gotowanie itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu rząd ma taką fiksację na punkcie handlu? Masa ludzi pracuje w różnych zawodach w dni wolne, w tym niedziele i święta, i jakoś nikt o nich nie myśli. Co, my nie mamy rodzin? Nam się wolne dni nie należą? Przecież pracując w niedziele ma się wolne w innym terminie, a to bywa wygodne i pomocne, gdy trzeba coś załatwić np. w urzędzie. Pracownicy handlu wcale nie mieli pod tym względem gorzej od strażaków, służby zdrowia, policji i mnóstwa innych ludzi. Dlaczego rząd "pomyślał" tylko o nich? Po co rząd się w ogóle wpieprza w takie kwestie? Mamy gospodarkę rynkową - niech każdy pracuje tak, jak chce i może. Niestety PiS zawraca kraj do socjalizmu i to w jego najgorszym wydaniu. Tylko że w straży i policji (i innych słuzbach mundurowych) to jest służba i za to dostają sowite przywileje emerytalne, o których inni mogą tylko pomarzyć!
W służbie zdrowia też? Poza tym jest masa innych zawodów, kiedy trzeba przychodzić do pracy w niedziele i święta i nikt z tego tytułu nie ma żadnych przywilejów. Ale tobie było wygodnie odnieść się tylko do służb mundurowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak ze mną postępujecie? W takim razie już nigdy nie dam na tacę. Odpowiedzialność zbiorowa. Dobra zmiana w moim wykonaniu, a co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze...nie będzie wypraw do Kościoła Św.  Auchan...:) więcej czasu dla rodziny.
 Przestan juz z tym ,, wiecej czasu dla rodziny" To nie jest uzaleznione od otwartego czy zamknietego sklepu. A czas spedzony w galerii z rodzina to nie czas dla rodziny? Wazne zeby byc razem, niewazne gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalność to wolne niedziele. Smutni sa ludzie co muszą w niedziele do galerii chodzić i po marketach z własnej woli. Jest życie poza tym, warto spróbować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My zawsze całą rodziną chodziliśmy zawsze w niedzielę do galerii, można było wtedy coś kupić spokojnie dla siebie i dla dzieci, mąż też mogł zobaczyć bo tylko niedzielę ma wolną, wszyscy byli zadowoleni a teraz tylko telewizor zostaje szczególnie w zimie bo pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem długo w Stanach i tam w niedzielę wszyscy do galerii chodzą całymi rodzinami na zakupy do kina do restauracji, trudno miejsce na parkingu znależć. Klienci są zadowoleni i właściciele galerii zadowoleni, największy biznes się wtedy robi . A w Polsce widzę nie chcecie pieniędzy zarabiać jakieś sztuczne zakazy a ponoć to wolny kraj ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej proponuję bezmięsne poniedziałki i piątki, a alkohol od 13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...