Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemiecki śnieg topnieje szybciej od polskiego? (wideo)

Utworzony przez Gość, 30 stycznia 2010 r. o 13:58
a o co chodzi??? przecież wiadomo ze drogowców (polskich) zima zaskoczyła, taka coroczna tradycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia te nasze polskie drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest zima to musi byc zimno,wstyd.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma się co dziwić inna strefa klimatyczna....hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Niemcy pracują gdy Polacy klepią zdrowaśki...Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karabin maszynowy z ZSRR napisał:
Bo Niemcy pracują gdy Polacy klepią zdrowaśki...Proste.
Ty nie jesteś żaden "karabin maszynowy z ZSRR" tylko jeden wielki niewypał twojego tatusia. Od dziś takiego nicka uzywaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardziej podoba się ta Polska- ?????bo jest naturalna taka jak w zimie być powinna.W Niemczech przebywałem 4-lata i wiecie czego mi bardzo ale to bardzo brkowało ????................................................................................ ......................................wróbli-Widzisz my mamy a oni NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Mnie bardziej podoba się ta Polska- ?????bo jest naturalna taka jak w zimie być powinna.W Niemczech przebywałem 4-lata i wiecie czego mi bardzo ale to bardzo brkowało ????................................................................................ ......................................wróbli-Widzisz my mamy a oni NIE
A zauważyłeś może, że i u nas jest ich co roku coraz mniej, bo ja od paru lat obserwuję te urocze ptaszki i niestety z roku na rok i u nas jest ich coraz mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SÓL sypią bo ich stać a nas nie proste hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... wlasnie czytajac informacje poranne natrafilem na artykul w Bildzeitung (Fakt) ze przez ta ostra zime w niemczech gospodarka straci okolo 1 mld Euro...a ta sa tez miedzy innymi efekty czestego odsniezania i jezeli spadna dwa platki sniegu to odrazu sypane sa drogi sola w niemczech ...mieszkam we frankfurcie nad menem i powiem ze glowne drogi sa odsniezone ale boczne to wielki lod przysypany sniegiem ...takze nie wszyskie takie czarne drogi sa w niemczech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny kraj ci Niemcy jak troszkę nawet popada snieg to juz jeżdzi cięzki sprzęt zimowy i zamiata co napada ,ludzie przy swoich posesjach juz od rana szuflują,chodniki nadają się do chodzenia a nie brnięcia po kostki w sypkim lub mokrym śniegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak to jest leń patentowany i nic tu nie pomoże, woli męczyć samochód w zaspie niż łopatą odśnieżyć, a po co niech ktoś inny to zrobi ja przyjadę na gotowe. Jak mówią sondaże podkreślam jeszcze raz jesteśmy leniami, brudasami i najgorszą plagą we włąsnym kraju, a uważamy się za naród wybrany tylko pytam do czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poland sucks, man!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...