Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieuleczalnie chory chłopiec zbierał na WOŚP. "Dla mnie nie ma już pomocy, więc chciałbym pomagać innym"

Utworzony przez heli, 14 stycznia 2014 r. o 10:28
Brawo dla chłopca za wrażliwość. Ale karny k.. dla autora. Choroba L-C na razie jest nieuleczalna ale z tym da się żyć, nawet bardzo długo. Dieta jest trudna ale to nie jest nowotwór żeby mówić że nie ma ratunku. Cały czas trwają prace nad lekiem na L-C. Pomaga dieta bezglutenowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://profit.latwy.pl  Press the green button and start making money.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapki z głów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
It looks really interesting, and one that would be useful in almost all implementations. I'm not inclined to believe that will be used to support from any other place, but would actually be more useful to the side where they will be used fairly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dla ludzi takich jak ten chłopak Owsiak powinien się nie oglądać na opinie innych i dalej robić swoje. To Owsiak stworzył orkiestrę i to n powinien nią dyrygować do końca świata i jeden dzień dłużej - a przynajmniej do tego momentu, dokąd mu zdrowie pozwoli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewielu jest takich, którym nie odbiorę nadziei na tym padole. Do ich grona należy Jureczek Owsiak. Jednakże w innej rzeczywistości i tak trafi w moje ręce. Tamże czas istnieje, a ja jako trzeci po Bogu będę realizował wyroki wydane przez Boga. Wiem, że Jurek nie spaskudzi szansy na pozaziemskie względy u mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...