Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niezapomniane ślubne prezenty zamiast standardowej koperty

Utworzony przez .., 9 lipca 2013 r. o 20:32
Bardzo cenne rady. Koszt przyjęcia weselnego to 150 zł na osobę, a gość daje prezent za 20 złotych. Jakie to polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cenne rady. Koszt przyjęcia weselnego to 150 zł na osobę, a gość daje prezent za 20 złotych. Jakie to polskie.
Faktycznie - jakie to polskie! Zapraszasz gościa na wesele - po to, żeby Ci się koszt zwrócił! Ja zaprosiłam, by świętować (weselić się) z miłymi sercu ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gdzie macie to 150 zł bo my płacimy po 200 zł od osoby - i to nie jest najwyższa stawka w cenniku naszego organizatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cenne rady. Koszt przyjęcia weselnego to 150 zł na osobę, a gość daje prezent za 20 złotych. Jakie to polskie.
troll ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo ciekawych prezentów można znaleźć również w internecie. Ostatnio coraz popularniejsze są prezenty gwarantujące emojce, czyli skoki ze spadochronem albo lot balonem. To są całkiem konkretne pomysły i młodzi na bank będą zachwyceni. Tyle, że trzeba też się niejednokrotnie na nie składać z innymi goścmi bo raczej mało kto wyłoży sam na prezent tałzena.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...