Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobrze gada. Czelej wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marceli NIEZGODA buduje , jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Ministrze! czelej teraz dementuje ale jak przyjdzie co do czego to moment ogonek podwinie i kasa w błoto, tępić obłudę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeleiow. Bedzie wspaniały prezesem TVP. Ma praktykę na technice się zna. Jest hologramen senatora w rękach Prezesa Jarosława. JAk on to mowił że "....bezpłodniość się dziedziczy?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze PlS nie obją władzy a już dzieli stanpowiska. Hańba a nie zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i Czelej juz rozdają stanowiska, jeszcze przed wyborani! Kto to w ogóle jest ten Czelej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Senator, Prezes, i co jeszcze ...... 100 funkcji, a ludzie jednej pracy nie mogą mieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czelej się teraz wycofa ze wszytskiego bo jego piórka zostały przetrącone przez Niezgodę. Brawo Niezgoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo rybki, albo akwarium. Niech sobie idzie do tvp i nam tu nie mąci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PSL poczuwa się do spuścizny po ZSL? Czy PSL handluje zrabowaną rolnikom w 1944 ziemią? Partia chłopska, która jest paserem? Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś ostatnio coraz częściej widać, że jednym objawem aktywności koalicji rządzącej jest latanie po bazarach i sianie nie istniejących jeszcze plotek, a potem zamiast zajmować się sprawami gospodarczymi kraju, komentowanie tych bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cze!ei. istnieje tylko teoretycznie jako senator. to hologram jak cała telewizja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE CZY BĘDZIE tvp TRWAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że nie było hahaha. |Gość, który boi się debaty z konkurentem prezesem TVP. No cóż cały PiS nic nie robić jak Michałkiewicz, Kruk a nawet Soboń, startować w wyborach nie mając nic do zaoferowania i liczyć na ludzi, którzy w lubelski, sprawy wiary na pierwszym miejscu stawiają nawet w polityce. Ojj obyście się tym razem nie przejechali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PSL poczuwa się do spuścizny po ZSL? Czy PSL handluje zrabowaną rolnikom w 1944 ziemią? Partia chłopska, która jest paserem? Wstyd!
Masz namyśli  ziemię odzyskane na zachodzie bo nie wiem kogo bronisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisory na pozór tacy asceci potrafią jednak ustawić. Soboń radny sejmiku jeśli nie zostanie posłem to nic wielkiego się nie stanie, wróci na stołek radnego i rodzina z głodu nie umrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz namyśli ziemię odebraną w 1944 roku na ziemiach odzyskanych bo nie wiem kogo bronisz. Ziemia sprzedawana przez agencje rolne trafia do polskich rolników i tak chyba powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest Senator Czelej bo startował i startuje z naszego okręgu a nigdy i nigdzie go nie widziałam nawet na imprezach organizowanych przez pis w Kraśniku i powiecie. Ponoć pochodzi z Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz namyśli ziemię odebraną w 1944 roku na ziemiach odzyskanych bo nie wiem kogo bronisz. Ziemia sprzedawana przez agencje rolne trafia do polskich rolników i tak chyba powinno być.
To może weź książkę od historii i zobacz co się działo w Ojczyźnie, co się działo na polskiej wsi, ilu dobrych rolników zginęło z rąk komunistycznych siepaczy, a wdowy po nich i dzieci pozbawiono nawet prawa do życia we własnym domu. Mam na myśli ziemie z tej strony Wisły i w obecnych granicach Polski. Tu paserzy z Agencji handlują zrabowanym mieniem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś ostatnio coraz częściej widać, że jednym objawem aktywności koalicji rządzącej jest latanie po bazarach i sianie nie istniejących jeszcze plotek, a potem zamiast zajmować się sprawami gospodarczymi kraju, komentowanie tych bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...