Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieznana kobieta opłaciła wszystkim rachunek w restauracji

Utworzony przez niki, 12 sierpnia 2012 r. o 11:37
Boże, gdzie takich ludzi szukać... ja mam komornika taki prezent od męża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie myśleli, że sobie z nich żartujemy - powiedział jeden z barmanów Carol Kronberger. Rachunek wynosił ok. 300 dolarów, kobieta pozostawiła jeszcze 40 dolarów napiwku. Obsługa szybko poinformowała o zaistniałej sytuacji gości w lokalu.
Może to zwykły przejaw filantropi tylko, a ilu z nas wchodząc do McDonald's myśli o podobnej scence rodzajowej - prawda ?
niki napisał:
Boże, gdzie takich ludzi szukać... ja mam komornika taki prezent od męża
A po co Ty za męża spłacasz długi, wsadź go do więzienia, niech odpracuje za błędy głupoty, a i by życie miało smaczek ...
Ostatnio edytowany 13 sierpnia 2012 r. o 18:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 dolców na 60 osób? to daje po 5 dolarów na twarz, czyli 15 zł. nie ma co - pełna wyżerka. to była restauracja czy kebab bar i chińczyka? Obsługa szybko poinformowała o zaistniałej sytuacji gości w lokalu. - niech sobie wezmą na grubym cieście albo dużego kebaba zamiast małego,a co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba chodzilo o 3000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broda napisał:
chyba chodzilo o 3000
Gest się liczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niki napisał:
Boże, gdzie takich ludzi szukać...
tu http://forum.wspolcz...285#entry397285
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i tu dziewczyny w wieku kwiecie graja pięknie jak na flecie ... http://forum.gp24.pl...age__st__115140
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
300 dolców na 60 osób? to daje po 5 dolarów na twarz, czyli 15 zł. nie ma co - pełna wyżerka. to była restauracja czy kebab bar i chińczyka? Obsługa szybko poinformowała o zaistniałej sytuacji gości w lokalu. - niech sobie wezmą na grubym cieście albo dużego kebaba zamiast małego,a co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdobno to ta KOBIETA z ruchu pali-głupa, bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...