Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIK negatywnie o zakupie przez policję urządzeń nagłaśniających

Utworzony przez cp, 27 listopada 2012 r. o 19:38
Widzicie? Była sprawa. Cyk pyk. Nie ma sprawy. Witamy w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komucho-Konfidenci mogą wszystko,PO-ra na zmiany. Konfidenta goń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urządzenia nagłaśniające za grube miliony,paralizatory za setki tysięcy złotych,fotoradarów więcej niż drzew w lesie,ŻYDOKOMUNA się zbroi i co raz bardziej wzmacnia aparat represji wobec polskiego narodu. A czego brak ? brak pracy, godziwego wynagrodzenia,brak zakładów pracy, brak obwodnic miast i miasteczek,brak bezpiecznej drogi dziecka do szkoły [ za to macie właśnie fotoradary ] i likwidacja tychże. Można by tak wymieniać godzinami, i to wszystko lemingi za wasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
senator niezależny napisał:
Urządzenia nagłaśniające za grube miliony,paralizatory za setki tysięcy złotych,fotoradarów więcej niż drzew w lesie,ŻYDOKOMUNA się zbroi i co raz bardziej wzmacnia aparat represji wobec polskiego narodu. A czego brak ? brak pracy, godziwego wynagrodzenia,brak zakładów pracy, brak obwodnic miast i miasteczek,brak bezpiecznej drogi dziecka do szkoły [ za to macie właśnie fotoradary ] i likwidacja tychże. Można by tak wymieniać godzinami, i to wszystko lemingi za wasze pieniądze.
Łoj, jak dobrze że synowa mi ten internet założyła,tyle tu ciekawych rzeczy,ciekawych ludzi i tyle trafnych i celnych uwag i spostrzeżeń,staram taka jest , a dopiero teraz ludziska otwierają mi oczy na niektóre sprawy. Ta polityka to jedno wielkie bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gożdzikowa Genowefa napisał:
Łoj, jak dobrze że synowa mi ten internet założyła,tyle tu ciekawych rzeczy,ciekawych ludzi i tyle trafnych i celnych uwag i spostrzeżeń,staram taka jest , a dopiero teraz ludziska otwierają mi oczy na niektóre sprawy. Ta polityka to jedno wielkie bagno.
Jeszcze babino będziesz przeklinać ten dzień w którym synowa założyła ci ten internet !!!!!! SŁUŻBY SYSTEM A.C.T.A. INWIGILACJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Jeszcze babino będziesz przeklinać ten dzień w którym synowa założyła ci ten internet !!!!!! SŁUŻBY SYSTEM A.C.T.A. INWIGILACJA.
Jeszcze na stare lata TUSK może cię wsadzić do kryminału za 70 groszy, i nie będzie uproś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gożdzikowa Genowefa napisał:
Łoj, jak dobrze że synowa mi ten internet założyła,tyle tu ciekawych rzeczy,ciekawych ludzi i tyle trafnych i celnych uwag i spostrzeżeń,staram taka jest , a dopiero teraz ludziska otwierają mi oczy na niektóre sprawy. Ta polityka to jedno wielkie bagno.
Łoj spóźniona ty kobito,ale tutaj to raczej zgłupiejesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...