Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nikola Sobechowicz (nr 36)

Utworzony przez MAJKA, 13 lutego 2011 r. o 14:35
Tak czytam komentarze na innych forach odnośnie Małej Miss i zastanawia mnie jedno. Państwa Córeczka otrzymała ogromne brawa i aplauz publiczności, a pomimo to zrobiono dogrywkę tak, aby babcie Julki mogły wydrzeć i wytrąbić swoje emocje i takim sposobem to Julka wygrała konkurs na Miss Publiczności(NIESŁUSZNIE !!!!!!!!!!). Trochę się z tym nie zgadzam i nie tylko ja, ale i większość osób obecnych na balu. Dlaczego Państwo nie zareagowali w żaden sposób i nie wnieśli sprzeciwu ?????????? To Nikola została Miss Publiczności na 100 % wg większości obecnych na imprezie !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie Nikola wygrała.Dlaczego nie zareagowaliśmy, może dlatego że i bez tego tytułu moje dziecko wygrało walke z wielkim stresem ,kiedy doszło do dogrywki tylko miedzy nia a Julką i przegrała, BYŁAM Z NIEJ BARDZO DUMNA dlatego że potrafiła przyjąc to z uśmiechem , biła nawet brawa koleżance w takich momentach wiem że czas który poświęcam dzieciom nie jest stracony.Co NIE znaczy że zgadzam się z werdyktem absolutnie NIE!!!! . Chciałabym podziękować wszystkim którzy poruszają na forach ten tema , to dużo znaczy dzięki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy koordynatorka lub ktoś z dziennika kontaktował się z Państwem po tych wszystkich postach, które zostały napisane, że to Państwa córka wygrała tytuł miss publiczności? Pozdrawiam
mama Nikoli napisał:
Zgadzam sie Nikola wygrała.Dlaczego nie zareagowaliśmy, może dlatego że i bez tego tytułu moje dziecko wygrało walke z wielkim stresem ,kiedy doszło do dogrywki tylko miedzy nia a Julką i przegrała, BYŁAM Z NIEJ BARDZO DUMNA dlatego że potrafiła przyjąc to z uśmiechem , biła nawet brawa koleżance w takich momentach wiem że czas który poświęcam dzieciom nie jest stracony.Co NIE znaczy że zgadzam się z werdyktem absolutnie NIE!!!! . Chciałabym podziękować wszystkim którzy poruszają na forach ten tema , to dużo znaczy dzięki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś się kontaktował ? nie i chyba nie ma co na to liczyć konkurs się odbył decyzje zapadły jest już po wszystkim i na tym napewno się zakończy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Znają Państwo może całkowite wyniki tych wyborów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...