Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Kultury 2011 w Lublinie za nami. Jak było? (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez lublin, 5 czerwca 2011 r. o 17:15
Nie podoba mi się sztuczne nakręcanie i robienie sensacji. Kultura jest potrzebna, ale żeby był dostęp do kultury potrzebna jest rzetelna informacja i dobra organizacja, a tego jak zawsze ze strony organizatorów zabrakło. Chodzi o brak informacji na temat dostępności wejściówek do filharmonii. W programie jest co innego w rzeczywistości co innego. Jak się tłumaczy organizator? Zwala na te placówki które zgłaszają chęć udziału w Nocy Kultury. Mam na myśli brak wejściówek do filharmonii już w piątek, a na planie rozdawanym po południu w piątek, widnieje info że niby są mimo że dzwoniłem do organizatora i mówiłem że wejściówki dawno rozdano. Wprawdzie teraz znalazłem te info na Dzienniku Wschodnim, ale Ci wszyscy co poszli do filharmonii na podstawie programu Nocy Kultury na wejściówkę mogli tylko liczyć z odzysku. Jak widzę podobna sytuacja miała miejsce w Teatrze Osterwy. Według mnie takie braki organizacyjne dyskwalifikują nas z bycia stolica kultury, bo jedynie co jest to tzw "kulturalny" chaos...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było naprawdę super, zobaczyć te tłumy ludzi, ale też spokojne i nastrojowe wydarzenia jak choćby scena Ambient + ognie w parku akademickim, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na zakończenie, koncert Banda Arkan - świetna muzyka, spora grupka bawiących się ludzi, coś wspaniałego :> [quote=Dziennik Wschodni]A jak Wam podobała się tegoroczna Noc Kultury? Czekamy na opinie i komentarze pod tym artykułem. Jeśli macie zdjęcia albo filmy z Nocy Kultury wysyłajcie je na adres alarm24@dziennikwschodni.pl[/quote] fotki wysłane!
Ostatnio edytowany 5 czerwca 2011 r. o 21:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http:/ /p
Ostatnio edytowany 6 czerwca 2011 r. o 08:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele lat temu na przełomie l. 80-90 jak to się wtedy mówiło "działałem w kulturze studenckiej" i gdyby mi ktoś powiedział wtedy, że Lublin będzie miał takie wydarzenie jak Noc Kultury, to nie uwierzyłbym. Nawet jeśli nie zostaniemy ESK, to czas starań o to jest cenny dla miasta. Oczywiście udało mi się zażyć tylko części z oferowanych wydarzeń. W moim rankingu pierwsze miejsce przyznaję scenie tanecznej na Olejnej, gdzie królowała kapela Jana Gacy i Czarne Lwy. Potem byli wszechobecni Sambasim i Hucuł Soundsystem z Ukrainy. Bombowym pomysłem były lampiony w alejkach na Litwie. Tak może być na codzień. Jeśli zaś chodzi o zachowanie ludzi... Owszem było trochę szkła na staromiejskim bruku, ale przy tej ilości ludzi nie sposób tego uniknąć. Jestem zachwycony ilością młodych twarzy na których malowały się uśmiech i inteligencja. Ludzi byli wobec siebie życzliwi i nawet potrącając się w tłumie na Grodzkiej uśmiechaliśmy się do siebie. W tłumie słychać było rozmowy w językach z całej Europy. Ci ludzie wrócą do swoich krajów i miast i powiedzą o tym co tu się działo. Wiele osób przyjechało tez specjalnie na ten dzień z Polski i oni też będą chwalić nasze miasto. Nie mają takiego święta kultury ani Warszawa, ani Wrocław ani Kraków. I tylko szkoda, że człowiek nie posiada zdolności bilokacji. Albo i quadrolokacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko fajnie i materiał video udany.ale tylko ja mam wrażenie,że brakuje dźwięku mówionego?a może mi coś nie działa?bo muzykę słyszę i fajnie.ale kiedy jest wyciszona, powinno być chyba słychać dialogi?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@a - dźwięk w filmie na YouTube jest, zarówno muzyka jak i dialogi ludzi pomiędzy nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...