Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Kultury 2013: Zbieraj energię, zarwiesz noc

Utworzony przez sdaas, 7 czerwca 2013 r. o 20:00
mam nadzieję, że będzie padać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdaaku zmartie Cie...kilka lat temu nawet jak padal deszcz byl tlum ludzi i swietna zabawa:) B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam nadzieję,że będzie padać. Na siłę robienie imprez i udawanie, że wszyscy dobrze się bawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie robienie na siłę ? robią, bo chcą i przychodzą ci co chcą i dobrze się bawią, chodz nikt ich nie zmusza :)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek , mamusia Cie nie chce puścic i zyczysz zeby i inni nie szli na impreze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lublin nie śpi i masowo się ukulturalnia" - normalni ludzie w nocy śpią, odpoczywają przed kolejnym dniem, regeneują systm nerwowy. W nocy wyłażą z ukry złodzieje i k..wy. Zróbcie wekend kultury, wtedy przyjdą rodziny z dziecmi itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maraton lubelski,a potem będzie kultura nocna Lublina, ukulturalni uczestników słowem i muzyką w rytm begina. Kto słucha i się wygina,ukazuje radość i zabawę zaczyna. Ta noc radości i przyjaźni  niech w Waszym sercu zagości, takich nocy jest mało,a więc cieszcie się i bawcie się śmiało, a ja przewiduję,że z Nocy Kultury Lublin w Europie zasłynie!! Nie licząc lat, kto tylko może niech w tę noc kulturalny będzie i pokażcie niedowiarkom,że ludzie ze wschodu,to ŁABĘDZIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...