Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wspaniały pomysł- brawo dla organizatorów! A skąd można ściągnąć tą aplikację LUME?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie możemy się doczekać! Przyjeżdżamy jak co roku z Berlina na to wydarzenie :) Zeszłoroczny spacer odbywał się z kartką w dłoni a tym razem wygląda na to, że będzie dużo łatwiej odnaleźć się w gąszczu wydarzeń! Świetnie, bo nic nas nie ominie bo wszystko, co będziemy mijać da nam o sobie znać jeśli dobrze rozumiem działanie tej Waszej aplikacji, tak? PS: jaki trzeba mieć telefon do tej aplikacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja, super pomysł, gratulacje dla organizatorów! Ciekawe czy będzie opcja powiadomienia, że oto znszłem się w miejscu wybranego wydarzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały pomysł- brawo dla organizatorów! A skąd można ściągnąć tą aplikację LUME?
  Pojawi się w Google Play na kilka dni przed imprezą. Czyli wkrótce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszymy się tak entuzjastyczną reakcją czytelników Dziennika na informacje o przygotowaniu LUME pod tegoroczną "Noc Kultury". Aplikacja jest obecnie dopasowywana do potrzeb wydarzenia (ładujemy do niej treść dotyczącą wydarzeń kulturalnych, kodujemy komunikaty i beacony). Będzie dostępna na kilka dni przed eventem - m.in. na naszej stronie www.lume.life. Jej pełna funkcjonalność wymaga Bluetooth 4.0 i  Androida przynajmniej 4.3. Zapraszamy do korzystania z aplikacji w czasie "Nocy Kultury".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego aplikacja nie jest dostepna na iOS? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno! Jak prawie wszystko w tym mieście przy takich gospodarzach w ratuszu. Niestety. Miałem dylemat: 1. wyjazd nad morze przy ładnej pogodzie, 2. zostać w mieście i skorzystać z oferty kulturalnej Nocy Kultury. Nigdzie w internecie nie znalazłem sensownego programu Nocy Kultury. Jest coś, nawet dużo, ale wszystko tak rozmyte, rozbagnione jak grunt pod nową Galerią Zamkową, pożal się Boże. Przeczytałem informację o aplikacji dla smartfona, ściągnąłem i... nie wiem dalej o co chodzi. Ładna, kolorowa, jak nowe Centrum Onkologii górujące nad miastem, ale... Żadnego wprowadzenia, menu, nic. Skąd mam niby znaleźć zagranicą to logo, by wejść do programu? Odinstalowałem. Jakaś wyższa idea tkwi w tym wszystkich, chyba taka jak w bunkrze na Sawy. Ale tylko dla wtajemniczonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ios'a czekamy. Może już jutro będzie dostępna. Trwa procedura weryfikacji w sklepie Apple. JaK tylko będzie dostępna, napiszemy tu komentarz. Zespół IMAXE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trwa jeszcze wyfikacja aplikacji w sklepie Apple. Może jutro będzie już dostępna. Jak tylko się pojawi, napiszemy o tym pod tym artykułem oraz na profilu LUME na facebooku. Zespół IMAXE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUME dostępna także dla iPhone'ów! Z samego rana otrzymaliśmy tę dobrą wiadomość - dziś w App Store pojawiła się nasza aplikacja. Teraz także użytkownicy systemu iOS mogą korzystać z LUME. https://itunes.apple.com/us/app/lume-get-more-from-your-life/id998074004?mt=8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...