Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocowanie.pl, czyli jak informatyk z Kazimierza zrobił biznes życia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2017 r. o 21:51 Powrót do artykułu
kompletnie niewiarygodny serwis - usuwają niewygodne komentarze ! od momentu kiedy usuneli moj wpis o miejscowce czereszenka nie korzystam w ogole z tego serwisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka firma. A kamerami którymi zarządza w Kazimierzu nie może sobie poradzić.Wiecznie są nieczynne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W trivago nie usuwają ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjna Polska żółć. Udało sie zrobić coś dobrego to trzeba skrytykować. Powodzenia firmie życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie ze sie udało ...za mało jeszcze wziął ..wartość oceniam na około 65 mln oczywiscie całość ..powinien szarpnąć 35 i tez by dali ..ale i tak sukces ..powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawiaja te liczby.kilka razy cos tam przegladalem i jak dla mnie kontaktowanie sie z wlascicielem i pare innych spraw zawsze mnie zniechecalo. Oczywiscie gratuluje pomyslu i dobrze ze sue kreci ale. Mysle ze booking ma to duzo lepiej rozwiazane. Tutaj w zasadzie jest to tylko zbior ofert i skontaktuj sie z wlascicielem. Tam klik i pewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudniają ludzi na psich warunkach w call Center.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze leżą na ulicy,tylko trzeba umieć ich podnieść...! Powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że portal w końcu osiągnął obecne standardy; jeszcze niedawno wyglądał jakby przygotowywało go dwóch gimnazjalistów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna żółć, tylko serwis powinien być obiektywny a nie tylko za kase promować- pokazać Ci maile od nocowanie.pl  na moje pytanie dlaczego usuneli mój komentarz, odpowiedzieli ze na zyczenie właśiciela obiektu ... współczuję osobom które skorzystają z dobrych opinii (nie wiem kto je pisze...:) i spędzą urlop w opisywanym obiekcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! ;) Szacunek :) pozdrowienia z Puław ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bill Gates wzywa przywódców UE do powstrzymywania przepływu migrantów w Europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego sprzedał kure znoszącą złote jaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna historia (:, gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pogratulować takiego osiągnięcia w czasach nasycenia takiego wszelkiej maści serwisami, to naprawdę duże osiągnięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje z Kazimierza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jakich okolicznościach główny bohater artykułu stał się właścicielem strony ***kazimierzdolny.pl i co ma do powiedzenia na ten temat były burmistrz szczypa? :) :) :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli WP umie zaopiekowac się Lubelskim startupem to dobrze. Ale jeśli ma to polegac tylko na przepięciu domeny i klientów oraz przerzuceniu infrastruktury do indii, to dzięujemy. Wolelibyśmy, żeby WP rozwijała ten Lubelski zespół tu na miejscu. W bezpiecznych i sprzyjających warunkach. zamiast wysysać i oddawać dobra narodowe Indiom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego do nas sami pracownicy przychodza z takiej Proamy czy Orange? Stawki mamy lepsze niz wiekszosc firm w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...