Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nokia 3310: Powrót do przeszłości i nowe modele

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2017 r. o 14:24 Powrót do artykułu
Na bank kupię , to jest to na to czekałem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejne malutkie przyciski (dobre 15 lat temu) i cena 49 euro, czyli około 210 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że pierwsza wersja zadebiutowała 1817 lat temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"1 września 200 roku", "Do tego Będzie", "Nokia 3310 będzie dostępna jest", "Pierwsza model", "szkło szkłem Corning Gorilla"... Kto to pisał?!! Ja rozumiem, że można zrobić literówkę pisząc tekst... Nawet takie byki, jakie widzimy w tym - pożal się boże - artykule można popełnić, chociaż to już grubszy kaliber. Ale żeby przed publikacją nie przeczytać nawet? Bo nie wierzę, że ktoś to czytał i nie poprawił. Dzisiejsze dziennikarstwo i szacunek do czytelnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kupicie ?? Przecież smartfony sa najlepsze i co pokażecie kolegom taki telefon ?? Nie będa to dobre zdjęcia na facebooka.Trzeba miec najlepszy telefon a nie wracac do starego chyba że jakieś gwiazdy z telewizji powiedzą że teraz bedzie moda na stare telefony.Więc bez żartowania mi tu :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie bomba!Nie urzywam mózg lasujących facebuków,messengerów,twiterów!Telefon jest do dzwonienia i żadko sms.Dzisiejsza młodzież myśli tylko aby mieć lepszy telefon tylko po to aby zaimponować rówieśnikom(tylko po to)Cenię sobie prywatność i im mniej tego badziewia w telefonie tym lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to oznacza że bede mógł teraz wyjąć z szafy moja stara Nokie i bez obaw o wyśmianie ją używać ?? Świat jest cudowny !! Ciekawe kiedy będzie moda na to żebysmy jeździli wszyscy starymi samochodami :D I kiedy powróca stare fryzury bez gelu i udziwnień :D ahahaah Nie no wtedy to by sie świat zawalił 50% tych gelowanych młodych juz by takich ładnych nie było :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędy już poprawione - najwyraźniej teraz koretą zajmują się czytelnicy. Cóż za oszczędność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...