Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z trasą do Rzeszowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie będę jeździł jak człowiek autokarem a nie jak do tej pory ściśnięty jak puszka sardynek w ciasnym busie firmy Garden Serwis. Zamiast kupić autokary właściciel firmy Garden Serwis nakupił chyba gdzieś na szrocie starych busów i wozi ludzi . Kierowcy w firmie Garden Serwis nie przestrzegają ograniczeń prędkości, wyprzedzają na podwójnej ciągłej, rozmawiają przez telefony komórkowe, palą papierosy. Jednym słowem wiocha na całego.Nigdy więcej Gardenem !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie będę jeździł jak człowiek autokarem a nie jak do tej pory ściśnięty jak puszka sardynek w ciasnym busie firmy Garden Serwis. Zamiast kupić autokary właściciel firmy Garden Serwis nakupił chyba gdzieś na szrocie starych busów i wozi ludzi . Kierowcy w firmie Garden Serwis nie przestrzegają ograniczeń prędkości, wyprzedzają na podwójnej ciągłej, rozmawiają przez telefony komórkowe, palą papierosy. Jednym słowem wiocha na całego.Nigdy więcej Gardenem !!!!!!!!!!!!
  O czym pieprzysz kataryniarzu ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrów Lubelski domaga się połączenia ze światem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z trasą do Rzeszowa?
Zapytaj Marszałka Województwa Lubelskiego - Sławomira Sosnowskiego (wiernego syna PSL-u).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasa Warszawa-Lublin-Rzeszów została zawieszona przez protesty lubelskich busiarzy i zaskarżenie przez nich decyzji Marszałka Województwa Mazowieckiego.........ale z tego co wiem trwają intensywne prace żeby ją reaktywować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie odnoszę na firmę Irbis z krasnika do Lublina nikomu nie wydał paragonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oblegana przez pasazerów trasa Warszawa Lublin Rzeszów zawieszona. 2  miasta zamieszkale  przez 500000 mieszkanców  zostaly pozbawione bezpiecznej, taniej komfortowej komunukacji autobusowejW tych miastach  jest kilkadziesiat tysiecy studentow. Wielu z nich korzystalo z tego  połączenia.Moze warto zorganizowac jakis heppening, aby urzędnicy opamietali sie.Marszałek Sosnowski stwierdził że nie widzi potrzeby takiego połączenia. Może mieszkańcy nie widza takiego marszałka na swoim terenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trasa Lublin- Kraków jest OK nareszcie wygoda w podróżowaniu, tylko dlaczego nie zatrzymuje się w Puławach, przecież to duże miasto i wielu studentów udaje się do Krakowa, tego cwaniaczka z psl trzeba wsadzić do busa i przewieżc do krakowa zobaczy jaki to luksus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to marszałek? W poniedziałek był na lotnisku. Chciał zamknąć pas startowy, bo wizzair zabiera busiarzom pasażerów do Brukseli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym pieprzysz kataryniarzu ? :D
On pieprzy o tym , że kierowcy zatrudnieni w Gardenie nadają się do prowadzenia furmanek a nie busów.  Jak się nabierze motłochu zamiast kierowców to nic dziwnego , że ludzie narzekają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Marszałek jak najszybciej zamknie to połączenie. Przecież to niedozwolona konkurencja, damping i takie tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Garden Servis może pożegnać się z kursami do Warszawy. Chyba tylko głupek będzie jeździł ściśnięty w malutkim starym busie bez klimatyzacji.  Jak może sobie wygodnie, taniej, z klimatyzacją podróżować Polskim Busem. Jeszcze tylko jakaś  zagraniczna firma przewozowa powinna przejąć trasy powiatu bialskiego i garden i jego właściciel prywatny przedsiębiorca wyzyskiwacz może pakować walizki. Ha ha ha ha ha . Tak kończą prywatni przedsiębiorcy, którzy wykorzystują pracowników i bogacą się przycinając kasę na innych i inni na takich prywatnych przedsiębiorców robią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On pieprzy o tym , że kierowcy zatrudnieni w Gardenie nadają się do prowadzenia furmanek a nie busów.  Jak się nabierze motłochu zamiast kierowców to nic dziwnego , że ludzie narzekają .
  Kręcić, kręcić tą kataryną, do znudzenia. O WiFi jescze nie było i o biletach po 1 PLN. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś przedstawi kulisy upadku PKS Biała Podlaska? Kto przyczynił się do rozwalenia polskiej państwowej firmy. Już niedługo większa firma z zagranicznym kapitałem będzie rozdawać karty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy istnieje szansa na uruchomienie połączenia z Lublina do Olsztyna???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że pojawi sie tam jakiś lokalny pan O. i nakłoni właściwe Samorządowe Kolegium Odwoławcze do uznania działań PolskiegoBusa za szkodliwe dla pasażerów. W Lublinie się udało, dlaczego miałoby nie udać się w Siedleckiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukazał się Szkot, polskie busy pod płot, w pokrzywy. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentarza "A ja mam nadzieję, że pojawi sie tam jakiś lokalny pan O. i nakłoni właściwe Samorządowe Kolegium Odwoławcze do uznania działań PolskiegoBusa za szkodliwe dla pasażerów. W Lublinie się udało, dlaczego miałoby nie udać się w Siedleckiem... " WYJAŚNIAM - BIAŁA PODLASKA NIE LEŻY W S I E D L E C K I E M !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że pojawi sie tam jakiś lokalny pan O. i nakłoni właściwe Samorządowe Kolegium Odwoławcze do uznania działań PolskiegoBusa za szkodliwe dla pasażerów. W Lublinie się udało, dlaczego miałoby nie udać się w Siedleckiem...
  Biała Podlaska też Lubelskie, powiat kołobrzeski (koło Brześcia) .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...