Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa škoda dla Czytelników Dziennika

Utworzony przez Mario, 13 stycznia 2015 r. o 19:27 Powrót do artykułu
Cytat z artykułu "Nasza nagroda ma pod maska jednostkę napędową 1,0 ccm o mocy 60 KM. Kto jednak myśli, że to mało, to jest w błędzie." Ja tak myślę i jestem pewny, że zamontowanie  samochodzie o wadze netto około 1100,00 kg - bez kierowcy pasażerów - czyli brutto 1500,00 kg silniczka jak w Fiacie Cinquecento to EWIDENTNE  NARAŻENIE  ŻYCIA i ZDROWIA osób jadących tym tzw oszukanym samochodem !    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z artykułu "Nasza nagroda ma pod maska jednostkę napędową 1,0 ccm o mocy 60 KM. Kto jednak myśli, że to mało, to jest w błędzie." Ja tak myślę i jestem pewny, że zamontowanie  samochodzie o wadze netto około 1100,00 kg - bez kierowcy pasażerów - czyli brutto 1500,00 kg silniczka jak w Fiacie Cinquecento to EWIDENTNE  NARAŻENIE  ŻYCIA i ZDROWIA osób jadących tym tzw oszukanym samochodem !
Kiedyś maluchem 4 osobowa rodzina jeździła na wczasy do Bułgarii, i nie było w tedy żadnych klimatyzacji, tylko były 24 konie mechaniczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś maluchem 4 osobowa rodzina jeździła na wczasy do Bułgarii, i nie było w tedy żadnych klimatyzacji, tylko były 24 konie mechaniczne!
Kiedyś kobiety sie nie goliły pod pachami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...